Již ve 12.30 hodin se na hřišti představili žáci domácích, kteří se utkali s přípravkou Jestřábí Lhoty. Hosté byli jasně lepší a zvítězil 9:0. V dalším utkání se představili stejní soupeři, pouze v kategorii dorostenců. Domácí hráči v tomto utkání zvítězili 6:0, když se trefili Chaloupecký 3 x, Tábor, Janouch a jeden gól byl vlastní.

V utkání gard se domácí utkali s Týncem nad Labem a prohráli po pěkném zápase 1:2, když se za domácí trefil z penalty Komárek za hosty dvakrát Sýkora.

V hlavním utkání se domácí střetli s internacionály AFK Kolín. Ti přijeli oslabeni o několik tradičních opor a tak byli doplněni několika domácími dorostenci. Utkání skončilo 3:3, když se za hosty trefil J. Černý a radovesničtí dorostenci Kukal a Janouch, za domácí se trefili Chaloupecký, Scháněl a Molič. Sportovní odpoledne zpestřily svým vystoupením mažoretky z Chlumce nad Cidlinou a populární místní „Modelky s. r. o.“. „Celé odpoledne doprovázené tropickým počasím se vydařilo,“ znělo z úst spokojených pořadatelů.