III. třída

Ve skupině A bylo už dříve rozhodnuto o postupujícím. Těmi se stali hráči kolínské rezervy a Bečvár. Tuhý boj byl k vidění v boji o záchranu. Zde se udála bitva mezi čtyřmi celky. Z dramatické zápletky nakonec vítězně vyšly Pašinka a Veltruby. Oči pro pláč zbyly fotbalistům Býchor B a Jestřabí Lhotě B. Pikantní duel byl zejména na Pašince, kde domácí vyhráli nad Býchory 2:0 a právě díky lepšímu poměru vstřelených branek se v soutěži udrželi i pro příští rok.

V béčku se z postupu radují Nučice, které se mezi okresní elitu vrací po roční odmlce. O soutěž níž se poroučí Tuchoraz B. Namále měl i Dobřichov, ale ten si výhrou nad Tismicemi zachránil krk.

IV. třída

Z nejnižší okresní soutěže si díky novému územnímu rozdělení zajistilo postup sedm mančaftů. S předstihem mohli slavit ve Starém Kolíně, Třebovli a Kouřimi B. O další místa se strhla velká bitva. Zejména skupina B byla hodně dramatická. Na dvě postupová místa byli tři „vlčáci“. Slavit nakonec mohli v Křečhoři a Hradišťku. Pikantní souboj svedly mezi sebou v céčku Radim B a Cerhenice. Oba tyto týmy totiž měly shodný počet bodů. Z výhry a nakonec i postupu se radovala domácí radimská rezerva.

Posledním do party byly Radovesnice II, které se o postup marně pokoušely několik let. Povedlo se jim to až letos.