Mnichovo Hradiště – Radim 2:0

„Mimo byl Funda a zraněný Seifert a bylo to poznat. Naše taktika, držet co nejdéle stav 0:0, vzala za své hned v první minutě. Stopeři se nedomluvili, do hlavičkového souboje šli oba a byla z toho branka. Hráli jsme ale špatně, bez důrazu a již v prvních dvaceti minutách mohli domácí o zápase rozhodnou, měli další vyložené šance. Byli třikrát sami před gólmanem, tentokrát to ale dokázal i se štěstím vyřešit a vlastně nás držel ve hře. Po přestávce tam šel ne zcela zdravý Havránek, do útoku se vysunul i Kejda a hráli jsme jen se třemi obránci. Hra se vyrovnala, bohužel ze dvou příležitostí jsme branku neohrozili, což byl asi klíčový moment. Domácí naši otevřenou obranu překonali v závěru, předtím měli ještě další šance. Myslím si, že utkání ovlivnila první branka, tím naše taktika padla a naopak jsme tím umožnili soupeři na velkém hřišti praktikovat rychlé útoky ze zajištěné obrany,“ řekl po utkání trenér Radimi Jiří Černý.

Rozhodčí: Bartůšek. ŽK: 0:1. Diváci: 150. Poločas: 1:0.

Radim: O. Černý – Paroulek, Hrodek, Kejda (62 Antuš), Švorba – Schnurypeil, Homola, Hovorka, Dražan – L. Michálek (46. Havránek), Exner.