Viktoria Radim - FC Bílé Podolí 4:0

Spokojenost vládne v týmu Viktorky dozajista i po nedělním zápase, v němž domácí dokázali zvítězit jasně 4:0. Ovšem po první půli by tento výsledek tipoval asi jen málokdo. Hosté byli lepším týmem. Do kabin se šlo za stavu 0:0. ,,Bylo to utkání dvou rozdílných poločasů," nechal se po utkání slyšet Michal Škopek, kouč Radimi.

V poločase Škopek svým svěřencům vyčinil, ti si jeho rady vzali k srdci a ve druhém dějství svého soupeře přejeli. Domácí poslal do vedení Novák, který ve 47. minutě proměnil penaltu. Mezi 62. a 74. minutou přišla silná dvanáctiminutovka Viktorie během, které padly tři branky. Postupně se trefili Moravec, Hrodek a Doubek. ,,V první půli byli hosté aktivnější a měli více ze hry. Naše hra byla ustrašená a bez pohybu. O poločase jsme si v kabině vytkli nedostatky a následně se zlepšil obraz hry. Dalo se na to koukat, navíc jsme vstřelili čtyři góly," byl po utkání nakonec Škopek spokojen.

Branky: 47. Novák (z PK), 62. Moravec, 68. Hrodek, 74. Doubek. ŽK: 3:2. Rozhodčí: Nepovím. Diváci: 150. Poločas: 0:0.

Viktoria Radim: Černý - Exner, Novák, Hrodek, Paroulek - Moravec (65. Janoušek), Homola, Funda, Dražan (65. Šafránek) - Samuel, Doubek (62. Čábelka).