TUCHORAZ, VELIM - Petrák. To je hráč, který rozhodl okresní derby mezi Polepy a Tuchorazí. Díky jeho brance si lídr tabulky vybudoval na čele již tříbrankový náskok. Dařilo se i velimské rezervě. Ta doma porazila Tupadly.

3.9.2007

Okresní derby ovládli hráči Polep.Foto: DENÍK/Michal Bílek

Tuchoraz – Polepy 0:1

Polepy pokračují ve spanilé jízdě. Jsou jediným týmem, který ještě neztratil ani bod. Naposledy získal všechny body v Tuchorazi. „V celkovém hodnocení jsme byli fotbalovější. Měli jsme tam několik kvalitních akcí,“ uvedl kouč Polep Jiří Vondřejc. „Je pravda, že soupeř byl v první půli lepší. Umějí si to dát. Ale jinak to byl hratelný soupeř,“ uvedl vedoucí tuchorazského mužstva Roman Pěkný.

Okresní derby rozhodl po pětadvaceti minutách hry útočník Petrák. „V první půli jsme hráli velmi dobře. Měli jsme asi čtyři nebo pět šancí. Po přestávce už to z naší strany nebylo tak pohledné,“ přiznal Vondřejc. „Za druhý poločas jsme si remízu zasloužili. Šance měl Nekolný, Pazderec a Štefeček,“ dodal Pěkný.

Branka: 25. Petrák. Rozhodčí: Vilhelm. ŽK: 2:2. ČK: 90. Hába (T). Diváků: 150. Poločas: 0:1.

Tuchoraz: Volkov – Trnka, Kmoch, J. Černý – Blecha – Štefeček, Svoboda, Nekolný, Šmejkal – Vondráček, Pazderec (77. Hába).

Polepy: Jón – Král, Hanuš, Týma, Zelenka – Kesner, Suchánek, Kmoch, Tauc (80. Mokříž) – Petrák, Slezák (60. Mojžíš).

Velim B – Tupadly 2:1

Drama se šťastným koncem pro Velim. Ta doma porazila těsně Tupadly. „O ten jeden gól jsme byli lepší,“ uvedl kouč Miroslav Cmár. „Soupeř byl ale dobrý. Už jsme s ním hráli přípravu, takže jsme ho znali. Byl houževnatý a dobrý ve vzduchu. Jinak zápas jsme mohli rozhodnout dřív, zejména v první půli jsme měli šance, dokonce jsme nastřelili dvě břevna,“ dodal.

Branky: 21. Hlavatý, 43. Nedbal – 29. Kruml z PK. Rozhodčí: Urbánek. ŽK: 2:2. Diváků: 70. Poločas: 2:1.

Velim B: Svoboda – Červenka, Dejmek, Marek Hrabal, Čepelák – Jiří Fořt, Jiřička, Kozel, Hlavatý (80. Kyncl) – Jan Fořt (87. Michal Hrabal), J. Nedbal (70. Ptáček).

3.9.2007 VSTUP DO DISKUSE
Sjezd Vavřineckého potoka 2017   Foto: archiv organizátorů
3

Bára Špotáková si divokou vodu radši nezkusila, za rok to možná napraví

Neštěstí nebylo opravdové, šlo pouze o cvičení.
94

Záchranné sbory zachraňovaly osoby po srážce vlaků, naštěstí šlo o simulaci

KRIMI MIX: Ukradli peníze, maso i jízdní kolo

Kolín - Přinášíme vám krimi zprávy z Kolína.

Rathův požadavek na odškodnění za pouta se vrací k obvodnímu soudu

Střední Čechy – Ucházet se o 30tisícové odškodnění má dál šanci někdejší hejtman Středočeského kraje David Rath, který před čtyřmi roky stanul před Krajským soudem v Praze jako jeden z účastníků procesu v kauze údajných korupčních manipulací se stavebními a zdravotnickými zakázkami kraje.

Město bude výstavbu střediska platit ze své kasy

Kouřim - Zdravotní středisko v Kouřimi bylo velkým tématem letošního roku. Vedení města se rozhodovalo, zda zázemí pro lékaře vybudovat přímo na historickém náměstí nebo raději v těsné blízkosti základní školy. Vedení města a zastupitelé nakonec pro případnou výstavbu zdravotního střediska ve města zvolili variantu v ulici Čs. armády s byty.

NAŠI PRVŇÁCI: Představujeme další školáky ze Základní školy v Plaňanech

Kolín - Představujeme vám dvě třídy ze Základní školy v Plaňanech.