Polepy - Poděbrady 4:1

Polepy sice nakonec přesvědčivě vyhrály, ale nutno poznamenat, že jim k tomu pomohli sudí. Při první brance totiž asistent na lajně otočil faul proti Bohemii a následně hlavní rozhodčí Jansa zapískal penaltu. Hosté se hodně zlobili, ale to jim nebylo nic platné. Pak chvíli plály emoce, ale nakonec došli domácí k jasné výhře.

Po úvodním gólu ze sporného pokutového kopu Lukáše Kmocha se po přestávce trefil Javorek. Bohemia pak gólem střídajícího mladíčka Stehlíka snížila, ale Polepy ihned odpověděly ze druhé penalty a v 77. minutě Javorek dovršil hattrick. V závěru měly oba týmy po jedné tutovce, ale skóre se už nezměnilo. „Domácí vyhráli naprosto zaslouženě. My jsme utkání pojali jako trénink před klíčovými duely s dalšími ohroženými týmy,“ řekl Josef Šusta, kouč Bohemie, který se k první penaltě nechtěl vyjádřit. „Nejprve si pomezní vymyslel faul. K penaltě se vyjadřovat nebudu.“

Branky: 64., 73. a 77. Javorek, 39. L. Kmoch (z PK) – 72. Stehlík. Rozhodčí: Jansa. ŽK: 3:6. Diváci: 140. Poločas: 1:0.

Polepy: Byrtus - Týma (20. Mojžíš), Hůrka, Kapic, Král (80. Dvořák) - Dušek, L. Kmoch, Müller, Kesner (65. D. Kmoch) - Javorek, Slezák.

Poděbrady: Špaček – Müller, Suchánek, Hruška, Voříšek (73. Vácha) – M. Novák (67. Stehlík), Jiří Fořt, Rulc, Jan Fořt – Kasák, Brtek.