Polepy mač dobře rozehrály, pak jej ale během minuty ztratily

Benátky nad Jizerou - Polepy ztratily dobře rozehrané utkání šestadvacátého kola fotbalového krajského přeboru, o vedení přišly během několika úvodních minut druhého poločasu a po slibném začátku se vrací se bez jediného bodu.

23.5.2010 2

Ilustrační foto - fotbalFoto: Vilém Fischl

Benátky nad Jizerou – Polepy 4:2

„Do zápasu jsme vstoupili velice dobře, ale na naše dvoubrankové vedení odpověděli domácí ještě v průběhu prvního poločasu gólem z pokutového kopu. V přestávce musel pro svalové zranění odstoupit Paták a mezi 47. a 48. minutou nastal zlom, inkasovali jsme dvě branky za sebou. Nevím, jestli za stavu 0:2 nedošlo k určitému sebeuspokojení hráčů, řekl bych, že jsme tady ztratili všechny tři body. Snažili jsme se ještě nepříznivý stav změnit, ale jak to bývá, obrana byla dost otevřená a domácí v poslední minutě přidali čtvrtou branku,“ řekl po utkání trenér poraženého celku Jaroslav Bejlek.

Branky Polep: 7. Javorek, 23. Křelina. Rozhodčí: Mikeš. ŽK: 0:2. Diváci: 120. Poločas: 1:2.

Polepy: Malý – Hůrka, Suchánek, Hrabal, Dušek – Slezák, Paták (46. Král), L. Kmoch (60. Kročák), Javorek – Křelina (78. Vaňkát), Müller.

OBRAZEM: Petr Korál pokřtil kapele Benefit novou desku

Kolín – Zatímco o sobotním večeru v televizi zástupci politických stran odhalovali, s kým půjdou či nepůjdou do koalice a v domácnostech bouchali šampaňské nebo hledali pas, to podle toho, koho volili, v kolínském městském společenském domě hrály kapely, které přežily nejen ústrky a zákazy komunistů, ale i všechny vlády současné.

Mezinárodní den archeologie přilákal malé i velké

Kolín /FOTOGALERIE/ - Regionální muzeum v Kolíně připravilo na sobotu zajímavý program při příležitosti Mezinárodního dne archeologie. Něco zajímavého pro sebe si v něm našli malí i velcí, fundovaní průvodci dokázali vždy přizpůsobit svůj výklad věku návštěvníků nebo třeba regionu, odkud do kolínského muzea přijeli.

Volby 2017 v Chrášťanech, Bylanech a Chotouni

Kolínsko - Jak vypadaly parlamentní volby v Chrášťanech, Bylanech a Chotouni?

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.