Polepy - Litol 3:4

„Měli jsme velice špatný začátek, dokázali jsme se ale zvednout, hrát dobrý fotbal a stav zvrátit v náš prospěch. Bohužel o konečném výsledku rozhodly naše chyby v obraně při třetí i čtvrté inkasované brance a řekl bych, že také první dvě branky padají na vrub tragické hry obrany. Je to na pováženou, ve dvou zápasech jsme dostali osm branek, hrůza a děs. Pro diváky to byl pěkný fotbal, soupeř velice dobrý, ale jak říkám, branky jsme si více méně dali sami. Dopředu je naše hra velice dobrá, s obranou činností máme v současné době velké problémy,“ řekl po utkání trenér Polep Miloš Malina

„Chtěli jsme domácí překvapit útočnou hrou, vlétnout na ně hned od začátku a to se nám podařilo včetně branek. Potom se svou ofenzivní kvalitou prosadily Polepy a pro nás bylo vzpruhou, že Sosnovský ještě do poločasu vyrovnal. Po takovém divokém začátku z prvního poločasu přinesl poločas druhý více defenzivy, domácí měli územní převahu, my jsme zase přecházeli do nebezpečných brejků. Na obou stranách byly zahozené šance a myslím si, že na domácí stále více doléhala nervozita a stávali jsem se lepším mužstvem. Polepy měly výbornou ofenzivní hru, obraná fáze ale pokulhávala. Vítězství je pro nás bombové. Venku dostáváme poměrně hodně branek, dnes jsme ale dokázali šance zužitkovat a více branek nastřílet a přesto, že Polepy jsou nováčkem, výhra na jejich hřišti je fantastická,“ radoval se z vítězství litolský trenér Pavel Jareš.

Branky: 14. L. Kmoch, 19. Slezák, 30. Müller – 6. Petrouš (PK), 12. a 74. Ježek, 39. Sosnovský. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 2:1. Diváci: 350. Poločas: 3:3.

Polepy: Malý – Biško, Suchánek, Šťastný (46. Týma), Dušek (78. D. Kmoch) – Slezák (68. Kesner), L.Kmoch, Müller, Javorek – Lukáš Křelina, Plot.

Litol: Rathouský – Petrouš, Zikmund, Černý, Bobek (45. Světlý) – Hubač, Matěj Jareš, Bohdan (85. Bodlák), Michal Jareš – Ježek, Sosnovský.