Beroun –Polepy 1 : 2

Polepy přečkaly úvodní nástup domácích a dvěma brankami si vytvořily, jak se později ukázalo, rozhodující náskok pro konečný výsledek. Beroun stav korigoval až v samém závěru, když na tečovanou střelu, která ve skrumáži před brankou změnila směr, nestačil Malý reagovat. U obou branek byl záložník Müller. První branka padla po vydařené akci a ose Plot, Müller, Slezák, na druhou přihrával Javorkovi, který přeloboval chybujícího gólmana domácích.

„Domácí začali útočně, postupně jsme ovšem převzali iniciativu a myslím, si, že jsem je k ničemu nepustili. Naše vedení mohlo být i výraznější, další dvě šance zůstaly bez gólového zakončení. Druhý poločas měli domácí více ze hry, naštěstí hráli pouze po vápno a obdržená branka byla z kategorie náhodných gólů. Jsem velice spokojen z přístupu hráčů k tomuto utkání, všichni jezdili. Takže opravdu spokojenost,“ radoval se ze zisku bodů trenér Polep Miloš Malina.

Branky: 86.Horel – 10.Slezák, 19.Javorek. Rozhodčí: Schořovský. ŽK: 1:0. Diváci: 100. Poločas: 0:2.

Polepy: Malý – Hůrka, Suchánek, Šťastný, Dušek – Slezák, Kesner (80.Týma), Müller, Javorek – Libor Křelina (73.L.Kmoch), Plot (88.Král).

MILOSLAV KAPIC