Pečky – Tupadly 1:1

Pokud někdo přišel na zápas Pečky – Tupadly nalákán gólovou produktivitou domácích hráčů, kteří ve dvou předchozích zápasech vstřelili osm gólů, musel být zklamán.

Přestože Pečky i tentokrát hrály celkem pohledný fotbal, musely se tentokrát vyrovnat jak se silným a kvalitním soupeřem, tak se svým zbrklým zakončením. Ačkoliv měli hráči Peček dvě gólovky v prvním poločase a tři další v druhé půli, ujali se vedení fotbalisté Tupadel a domácí nakonec mohli být rádi alespoň za vyrovnávací branku a konečnou remízu 1:1.

„Utkali jsme se s výborným soupeřem, který na nás byl dobře připravený. Přesto jsme měli víc ze hry. Za stavu 0:0 šel Lev dvakrát sám na bránu, ale bohužel nedal. Soupeř potom dal po rohovém kopu a následné skrumáži vedoucí branku a my museli dotahovat. Naštěstí se po centru ze strany trefil hlavou Hanuš. Když z pěti vyložených šancí nedáte gól, to se těžko vyhrává,“ povzdechl si po zápase trenér Peček Lukáš Vlk.

Branky: 78. P. Hanuš - 57. Kavánek. Rozhodčí: Myška. ŽK: 4:1. Diváci: 100. Poločas: 0:0.

Pečky: M. Hanuš – P. Hanuš, Vlk (46. Braňka), Šíma, Melíšek – Plaček, T. Hovorka, Modrovič, Zelenka (70. Březina) – Kejda, Lev.

PETR SÝKORA