Pečky – Polepy 2:0

O tomhle utkání se bude mluvit ještě dlouho. Nejenže v něm Pečky připravily Polepy o neporazitelnost, ale po utkání se domácí trenér Miloš Malina svlékl do slipů a přeběhl hřiště. Bylo to na oslavu vítězství. „V kabině kluci říkali, že jim dáme bůra. Já říkal, že ne. Ale že když vyhrajem, tak přeběhnu hřiště ve slipech,“ uvedl kouč, který ještě druhý den nemohl pořádně mluvit. „A divíte se mi. Porazili jsme Polepy a já ještě běžel téměř nahý přes hřiště,“ dodal s úsměvem Malina.

Jinak jeho tým se po většinu utkání bránil, ale nakonec větší bojovností a nasazením dokázal vyhrát.

První gól připravil po pěkné individuální akci pro Mullera Martínek, při druhém se situace opakovala, akorát s tím rozdílem, že nahrával Vančura a skóroval Kejda. „Konečně se trefil,“ ulevil si Malina a narážel tak na předchozí zápasy, kdys se Kejda nedokázal prosadit ani z těch nejvyloženějších šancí.

„I když jsme prohráli, musím kluky pochválit. Hráli dobře,“ konstatoval kouč Polep Jiří Vondřejc.

Branky: 37. Muller, 77. Kejda. Rozhodčí: Herda. ŽK: 4:2. Diváků: 300. Poločas: 1:0.

Pečky: Hemmer – Hanuš, Funda, Nykodym (70. Modrovič), Melíšek – Zelenka (90. Braňka), Bálek, Kejda, Martínek – Vančura (87. L. Holub), Muller.

Polepy: Jón – Král (75. Mádle), Hanuš (40. Mokříž), Týma, Zelenka – Tauc, Kmoch, Suchánek, Kesner – Slezák (57. Mojžíš), Petrák.