AFK Pečky - FC Bílé Podolí 3:0

Pečky hostily Bílé Podolí a potřebovaly bezpodmíčně vyhrát, aby měly šanci se zachránit. To se jim také povedlo. Duel měl v celku jasný průběh pro domácí. Ještě před tím než se prosadil ve 25. minutě Hubáček měli domácí řadu vyložených šancí, jenž však nezužitkovali. Poločas tedy skončil jednogólovým rozdílem ve prospěch svěřenců trenéra Vlka.

Druhý poločas byly Pečky ještě dominantnější a přidaly také další dva góly. Pod oba se zapsal forvard Žižka. ,,Dnes bylo naší povinností vyhrát, abychom si udrželi alespoň teoretickou šanci na záchranu. Měli jsme více ze hry a vyhráli zaslouženě. Ještě jsme navíc řadu příležitostí nedali. Mohli jsme vyhrát i výrazněji, ale stejně by nám to k ničemu nebylo," byl smutný Lukáš Vlk, hrající trenér Peček.

Branky: 25. Hubáček, 70. a 80. Žižka. Rozhodčí: Šnídl. ŽK: 1:1. Diváci: 150. Poločas: 1:0.

Pečky: Doležal - Hurt, Vlk, Melíšek, Plaček - Zelenka, Modrovič, Hubáček, Konůpek (46. Materna) - Žižka, Novotný.