Okresní přebor dorostu A

Liblice – Radim 1:2, Dobré Pole – Tuklaty 8:0, Břežany II – Tuchoraz 4:2.

Pořadí: 1. Radim 9, 2. Liblice 6, 3. Břežany II 6, 4. Dobré Pole 3, 5. Tuchoraz 3, 6. Tuklaty 0.

Okresní přebor dorostu B

Krakovany – Polepy 5:1, Týnec – Konárovice 5:1, Tři Dvory – Červené Pečky 2:0, Nová Ves – Sendražice 2:2, Ovčáry – Žiželice 4:2 (za domácí Vaněk 2, Moulis, Macháň), Velký Osek – Jestřabí Lhota 6:2.

Pořadí: 1. Ovčáry 9, 2. Krakovany 9, 3. Týnec 6, 4. Tři Dvory 6, 5. Žiželice 6, 6. Velký Osek 4, 7. Nová Ves 4, 8. Konárovice 3, 9. Červené Pečky 3, 10. Polepy 1, 11. Sendražice 1, 12. Jestřabí Lhota 0.

Okresní přebor žáků A

Cerhenice – Velim 2:6, Plaňany – Tuklaty 1:5, Dobřichov – Vrbová Lhota 0:3 (Kopecký, V. Dudek, Mráz), Radim – Břežany II 7:2, Tuchoraz – Libodřice 8:0 (Rudolf 5, Morávek 2, Bláha).

Pořadí: 1. Velim 9, 2. Tuklaty 6, 3. Dobřichov 6, 4. Plaňany 6, 5. Radim 6, 6. Tuchoraz 6, 7. Vrbová Lhota 6, 8. Břežany II 0, 9. Cerhenice 0, 10. Libodřice 0.

Okresní přeboř žáků B

Krakovany – Polepy 4:2, Týnec – Konárovice 8:0, Ovčáry – Žiželice 8:2 (za domácí Macháň 4, Bureš 3, Poláčková), FŠ Velký Osek – Č. Pečky 2:1.

Pořadí: 1. Týnec 9, 2. Krakovany 9, 3. FŠ Velký Osek 6, 4. Polepy 3, 5. Červené Pečky 3, 6. Ovčáry 3, 7. Konárovice 3, 8. Radovesnice II 0, 9. Žiželice 0.

Okresní soutěž žáků A

Liblice – Nučice 0:1 (Galler), Kšely – Bečváry 1:8, Dobré Pole – Zásmuky 7:1.

Pořadí: 1. Bečváry 9, 2. Dobré Pole 6, 3. Kšely 6, 4. Liblice 3, 5. Nučice 3, 6. Zásmuky 0.

Okresní soutěž žáků B

Veltruby – Volárna 6:0, Ratboř – Sendražice 4:3, Tři Dvory – Býchory 2:2, Nová Ves – Jestřabí Lhota 3:3.

Pořadí: 1. Veltruby 6, 2. Býchory 4, 3. Nová Ves 4, 4. Tři Dvory 4, 5. Ratboř 3, 6. Jestřabí Lhota 1, 7. Sendražice 0, 8. Volárna 0.

Minikopaná

Tuchoraz – Český Brod nehlášeno, FK Kolín A – Nebovidy 23:0, AFK Pečky – Červené Pečky 11:0, Ovčáry – AFK Kolín nehlášeno, Zásmuky – FK Kolín B 5:4 (za hosty Uman, Kovaříková, Řehák, Kopáček), FŠ Velký Osek – J. Lhota 17:1.

Pořadí: 1. FŠ Velký Osek 9, 2. FK Kolín A 6, 3. Zásmuky 6, 4. AFK Pečky 4, 5. FK Kolín B 4, 6. AFK Kolín 3, 7. Český Brod 3, 8. Tuchoraz 3, 9. Jestřabí Lhota 3, 10. Červené Pečky 3, 11. Nebovidy 0, 12. Ovčáry 0.