Loučeň - Libodřice 1:2

Loučeň začala aktivně a už ve 3. minutě se do vyložené šance dostal Štěpánek. Ten ale netrefil bránu. Za chvíli ještě zacílil Bobek, ovšem jeho hlavička mířila nad bránu. Poté se karta obrátila a Libodřice začala hrozit z nebezpečných brejků.

Do vedení šli hosté hned v úvodu druhého poločasu, kdy domácí Krupička odhlavičkoval míč na nohu protihráče, ten posunul míč doprava a z následné akce dal Bohuslav vedoucí gól. Chvíli poté si Bednář nepohlídal přední tyč a Červeňák zvýšil náskok hostů na dvě branky. Přesto ale mohli domácí pomýšlet alespoň na remízu. V 58. minutě totiž libodřický Lapáček tečoval centr Holuba do vlastní brány. Domácí po tomto gólu ožili a vrhli všechny síly do útoku. Na hrotu byla trojice hráčů, ale k vyrovnání to nevedlo.

Branky: 58. vlastní Lapáček – 47. Bohuslav, 50. Červeňák. Rozhodčí: Chovanec. ŽK: 3:5. ČK: 89. Potůček (Libodřice). Diváci: 100. Poločas: 0:0.

Loučeň: Bednář – Krupička, Dědek, Holler (85. Říha), Hradecký – Holub (75. Tětek), Holánek (70. Balcar), Škuthan, Bobek – Mičinec, Štěpánek.

Libodřice: Šrámek – Potůček, Lapáček, Klička, Dolejší – Červeňák (65. Janovský), Bohuslav (70. Jelínek), Bálek, Pěkný – Vyskočil, Kováč (89. Kuchta).