1. kolo (19. srpna, 17.00)

Český Brod B – Býchory, Konárovice – Č. Pečky, Liblice – Nučice, Ratboř – FK Kolín B, Tři Dvory – Jestřabí Lhota, Radim – Velký Osek, Plaňany – Bečváry

2. kolo (26. srpna, 17.00)

Býchory – Bečváry, Velký Osek – Plaňany, Jestřabí Lhota – Radim, FK Kolín B – Tři Dvory, Nučice – Ratboř, Červené Pečky – Liblice, Český Brod B – Konárovice

3. kolo (2. září, 17.00)

Konárovice – Býchory, Liblice – Český Brod B, Ratboř – Červené Pečky, Tři Dvory – Nučice, Radim – FK Kolín B, Plaňany – Jestřabí Lhota, Bečváry – Velký Osek

4. kolo (9. září, 17.00)

Býchory – Velký Osek, Jestřabí Lhota – Bečváry, FK Kolín B – Plaňany, Nučice – Radim, Červené Pečky – Tři Dvory, Český Brod B – Ratboř, Konárovice – Liblice

5. kolo (16. září, 16.30)

Liblice – Býchory, Ratboř – Konárovice, Tři Dvory – Český Brod B, Radim – Červené Pečky, Plaňany – Nučice, Bečváry – FK Kolín B, Velký Osek – J. Lhota

6. kolo (23. září, 16.30)

Býchory – Jestřabí Lhota, FK Kolín B – Velký Osek, Nučice – Bečváry, Červené Pečky – Plaňany, Český Brod B – Radim, Konárovice – Tři Dvory, Liblice – Ratboř

7. kolo (30. září, 16.30)

Ratboř – Býchory, Tři Dvory – Liblice, Radim – Konárovice, Plaňany – Český Brod B, Bečváry – Červené Pečky, Velký Osek – Nučice, Jestřabí Lhota – FK Kolín B

8. kolo (7. října, 16.00)

Býchory – FK Kolín B, Nučice – Jestřabí Lhota, Č. Pečky – Velký Osek, Český Brod B – Bečváry, Konárovice – Plaňany, Liblice – Radim, Ratboř – Tři Dvory

9. kolo (14. října, 16.00)

Tři Dvory – Býchory, Radim – Ratboř, Plaňany – Liblice, Bečváry – Konárovice, Velký Osek – Český Brod B, J. Lhota – Červené Pečky, FK Kolín B – Nučice

10. kolo (21. října, 15.30)

Býchory – Nučice, Červené Pečky – FK Kolín B, Český Brod B – J. Lhota, Konárovice – Velký Osek, Liblice – Bečváry, Ratboř – Plaňany, Tři Dvory – Radim

11. kolo (28. října, 14.30)

Radim – Býchory, Plaňany – Tři Dvory, Bečváry – Ratboř, Velký Osek – Liblice, J. Lhota – Konárovice, FK Kolín B – Český Brod B, Nučice – Červené Pečky

12. kolo (4. listopadu, 14.00)

Býchory – Červené Pečky, Český Brod B – Nučice, Konárovice – FK Kolín B, Liblice – Jestřabí Lhota, Ratboř – Velký Osek, Tři Dvory – Bečváry, Radim – Plaňany

13. kolo (11. listopadu, 14.00)

Plaňany – Býchory, Bečváry – Radim, Velký Osek – Tři Dvory, Jestřabí Lhota – Ratboř, FK Kolín B – Liblice, Nučice – Konárovice, Č. Pečky – Český Brod B

Hrají doma

Sobota: Konárovice, Liblice, Ratboř, Bečváry, Velký Osek, Jestřabí Lhota, Červené Pečky, Býchory.

Neděle: Český Brod B, Tři Dvory, Radim, Plaňany, FK Kolín B, Nučice.