1.kolo, 8. a 9. srpna od 17.00

Benátky – Nymburk, Brandýs – Neratovice, Kolín – Úvaly, Libiš – Sedlčany, Vlašim B – Litol, ČLU Beroun – Polepy, N. Strašecí – Milín, Semice – Zápy

2. kolo, 15. a 16. srpna od 17.00

Nymburk – Zápy, Milín – Semice, Polepy – N. Strašecí, Litol – ČLU Beroun, Sedlčany – Vlašim B, Úvaly – Libiš, Neratovice – Kolín, Benátky – Brandýs

3. kolo, 22. a 23. srpna od 17.00

Brandýs – Nymburk, Kolín – Benátky, Libiš – Neratovice, Vlašim B – Úvaly, ČLU Beroun – Sedlčany, N. Strašecí – Litol, Semice – Polepy, Zápy – Milín

4. kolo, 29. a 30. srpna od 17.00

Nymburk – Milín, Polepy – Zápy, Litol – Semice, Sedlčany – N. Strašecí, Úvaly – ČLU Beroun, Neratovice – Vlašim B, Benátky – Libiš, Brandýs – Kolín

5. kolo, 5. a 6. září od 17.00

Kolín – Nymburk, Libiš – Brandýs, Vlašim B – Benátky, ČLU Beroun – Neratovice, N. Strašecí – Úvaly, Semice – Sedlčany, Zápy – Litol, Milín – Polepy

6. kolo, 12. a 13. září od 17.00

Nymburk – Polepy, Litol – Milín, Sedlčany – Zápy, Úvaly – Semice, Neratovice – N. Strašecí, Benátky – ČLU Beroun, Brandýs – Vlašim B, Kolín – Libiš

7. kolo, 19. a 20. září od 16.30

Libiš – Nymburk, Vlašim B – Kolín, ČLU Beroun – Brandýs, N. Strašecí – Benátky, Semice – Neratovice, Zápy – Úvaly, Milín – Sedlčany, Polepy – Litol

8. kolo, 26. a 27. září od 16.30

Nymburk – Litol, Sedlčany – Polepy, Úvaly – Milín, Neratovice – Zápy, Benátky – Semice, Brandýs – N. Strašecí, Kolín – ČLU Beroun, Libiš – Vlašim B

9. kolo, 3. a 4. října od 16.00

Vlašim B – Nymburk, ČLU Beroun – Libiš, N. Strašecí – Kolín, Semice – Brandýs, Zápy – Benátky, Milín – Neratovice, Polepy – Úvaly, Litol – Sedlčany

10. kolo, 10. a 11. října od 16.00

Nymburk – Sedlčany, Úvaly – Litol, Neratovice – Polepy, Benátky – Milín, Brandýs – Zápy, Kolín – Semice, Libiš – N. Strašecí, Vlašim B – ČLU Beroun

11. kolo, 17. a 18. října od 15.30

ČLU Beroun – Nymburk, N. Strašecí – Vlašim B, Semice – Libiš, Zápy – Kolín, Milín – Brandýs, Polepy – Benátky, Litol – Neratovice, Sedlčany – Úvaly

12. kolo, 24. a 25. října od 14.30

Nymburk – Úvaly, Neratovice – Sedlčany, Benátky – Litol, Brandýs – Polepy, Kolín – Milín, Libiš – Zápy, Vlašim B – Semice, ČLU Beroun – N. Strašecí

13. kolo, 31. října a 1. listopadu od 14.00

N. Strašecí – Nymburk, Semice – ČLU Beroun, Zápy – Vlašim B, Milín – Libiš, Polepy – Kolín, Litol – Brandýs, Sedlčany – Benátky, Úvaly – Neratovice

14. kolo, 7. a 8. listopadu od 14.00

Nymburk – Neratovice, Benátky – Úvaly, Brandýs – Sedlčany, Kolín – Litol, Libiš – Polepy, Vlašim B – Milín, ČLU Beroun – Zápy, N. Strašecí – Semice

15. kolo, 14. a 15. listopadu od 14.00

Semice – Nymburk, Zápy – N. Strašecí, Milín – ČLU Beroun, Polepy – Vlašim B, Litol – Libiš, Sedlčany – Kolín, Úvaly – Brandýs, Neratovice – Benátky

Hrací den

SO 10.15: Brandýs, Libiš

SO úř.: Kolín, ČLU Beroun, N. Strašecí, Milín, Polepy, Litol

NE úř.: Benátky, Semice, Zápy, Sedlčany, Úvaly, Neratovice, Nymburk

Hlášenky: Vlašim B