1. kolo (19. srpna, 17.00)

Konárovice B – Býchory B, Starý Kolín B – Volárna, Krakovany B – Sendražice, Týnec B – Žiželice, Tři Dvory B – J. Lhota B, Němčice – Bělušice, Ovčáry B – Ohaře

2. kolo (26. srpna, 17.00)

Býchory B – Ohaře, Bělušice – Ovčáry B, J. Lhota B – Němčice, Žiželice – Tři Dvory B, Sendražice – Týnec B, Volárna – Krakovany B, Konárovice B – St. Kolín B

3. kolo (2. září, 17.00)

Starý Kolín B – Býchory B, Krakovany B – Konárovice B, Týnec B – Volárna, Tři Dvory B – Sendražice, Němčice – Žiželice, Ovčáry B – J. Lhota B, Ohaře – Bělušice

4. kolo (9. září, 17.00)

Býchory B – Bělušice, J. Lhota B – Ohaře, Žiželice – Ovčáry B, Sendražice – Němčice, Volárna – Tři Dvory B, Konárovice B – Týnec B, St. Kolín B – Krakovany B

5. kolo (16. září, 16.30)

Krakovany B – Býchory B, Týnec B – Starý Kolín B, Tři Dvory B – Konárovice B, Němčice – Volárna, Ovčáry B – Sendražice, Ohaře – Žiželice, Bělušice – J. Lhota B

6. kolo (23. září, 16.30)

Býchory B – J. Lhota B, Žiželice – Bělušice, Sendražice – Ohaře, Volárna – Ovčáry B, Konárovice B – Němčice, St. Kolín B – Tři Dvory B, Krakovany B – Týnec B

7. kolo (30. září, 16.30)

Týnec B – Býchory B, Tři Dvory B – Krakovany B, Němčice – Starý Kolín B, Ovčáry B – Konárovice B, Ohaře – Volárna, Bělušice – Sendražice, J. Lhota B – Žiželice

8. kolo (7. října, 16.00)

Býchory B – Žiželice, Sendražice – J. Lhota B, Volárna – Bělušice, Konárovice B – Ohaře, St. Kolín B – Ovčáry B, Krakovany B – Němčice, Týnec B – Tři Dvory B

9. kolo (14. října, 16.00)

Tři Dvory B – Býchory B, Němčice – Týnec B, Ovčáry B – Krakovany B, Ohaře – Starý Kolín B, Bělušice – Konárovice B, J. Lhota B – Volárna, Žiželice – Sendražice

10. kolo (21. října, 15.30)

Býchory B – Sendražice, Volárna – Žiželice, Konárovice B – J. Lhota B, Starý Kolín B – Bělušice, Krakovany B – Ohaře, Týnec B – Ovčáry B, Tři Dvory B – Němčice

11. kolo (28. října, 14.30)

Němčice – Býchory B, Ovčáry B – Tři Dvory B, Ohaře – Týnec B, Bělušice – Krakovany B, J. Lhota B – Starý Kolín B, Žiželice – Konárovice B, Sendražice – Volárna

12. kolo (4. listopadu, 14.00)

Býchory B – Volárna, Konárovice B – Sendražice, Starý Kolín B – Žiželice, Krakovany B – J. Lhota B, Týnec B – Bělušice, Tři Dvory B – Ohaře, Němčice – Ovčáry B

13. kolo (4. listopadu, 14.00)

Ovčáry B – Býchory B, Ohaře – Němčice, Bělušice – Tři Dvory B, J. Lhota B – Týnec B, Žiželice – Krakovany B, Sendražice – Starý Kolín B, Volárna – Konárovice B

Hrají doma

Sobota: Tři Dvory B, Němčice, Žiželice, Sendražice.

Neděle: Konárovice B (10.15), St. Kolín B, Krakovany B, Týnec n. L. B, Ovčáry B, Ohaře, Bělušice, J. Lhota B, Volárna, Býchory B.