1. kolo (19. srpna, 17.00)

Třebovle – Kouřim B, Tuklaty – Radim B, Tismice – Pečky B, Kozojedy – Dobré Pole, Dobřichov – Zásmuky B, Velké Chvalovice – Ždánice, Rostoklaty – Jevany

2. kolo (26. srpna, 17.00)

Kouřim B – Jevany B, Ždánice – Rostoklaty, Zásmuky B – V. Chvalovice, Dobré Pole – Dobřichov, Pečky B – Kozojedy, Radim B – Tismice, Třebovle – Tuklaty

3. kolo (2. září, 17.00)

Tuklaty – Kouřim B, Tismice – Třebovle, Kozojedy – Radim B, Dobřichov – Pečky B, V. Chvalovice – Dobré Pole, Rostoklaty – Zásmuky B, Jevany – Ždánice

4. kolo (9. září, 17.00)

Kouřim B – Ždánice, Zásmuky B – Jevany, Dobré Pole – Rostoklaty, Pečky B – Velké Chvalovice, Radim B – Dobřichov, Třebovle – Kozojedy, Tuklaty – Tismice

5. kolo (16. září, 16.30)

Tismice – Kouřim B, Kozojedy – Tuklaty, Dobřichov – Třebovle, Velké Chvalovice – Radim B, Rostoklaty – Pečky B, Jevany – Dobré Pole, Ždánice – Zásmuky B

6. kolo (23. září, 16.30)

Kouřim B – Zásmuky B, Dobré Pole – Ždánice, Pečky B – Jevany, Radim B – Rostoklaty, Třebovle – V. Chvalovice, Tuklaty – Dobřichov, Tismice – Kozojedy

7. kolo (30. září, 16.30)

Kozojedy – Kouřim B, Dobřichov – Tismice, Velké Chvalovice – Tuklaty, Rostoklaty – Třebovle, Jevany – Radim B, Ždánice – Pečky B, Zásmuky B – Dobré Pole

8. kolo (7. října, 16.00)

Kouřim B – Dobré Pole, Pečky B – Zásmuky B, Radim B – Ždánice, Třebovle – Jevany, Tuklaty – Rostoklaty, Tismice – Velké Chvalovice, Kozojedy – Dobřichov

9. kolo (14. října, 16.00)

Dobřichov – Kouřim B, V. Chvalovice – Kozojedy, Rostoklaty – Tismice, Jevany – Tuklaty, Ždánice – Třebovle, Zásmuky B – Radim B, Dobré Pole – Pečky B

10. kolo (21. října, 15.30)

Kouřim B – Pečky B, Radim B – Dobré Pole, Třebovle – Zásmuky B, Tuklaty – Ždánice, Tismice – Jevany, Kozojedy – Rostoklaty, Dobřichov – V. Chvalovice

11. kolo (28. října, 14.30)

V. Chvalovice – Kouřim B, Rostoklaty – Dobřichov, Jevany – Kozojedy, Ždánice – Tismice, Zásmuky B – Tuklaty, Dobré Pole – Třebovle, Pečky B – Radim B

12. kolo (4. listopadu, 14.00)

Kouřim B – Radim B, Třebovle – Pečky B, Tuklaty – Dobré Pole, Tismice – Zásmuky B, Kozojedy – Ždánice, Dobřichov – Jevany, V. Chvalovice – Rostoklaty

13. kolo (11. listopadu, 14:00)

Rostoklaty – Kouřim B, Jevany – Velké Chvalovice, Ždánice – Dobřichov, Zásmuky B – Kozojedy, Dobré Pole – Tismice, Pečky B – Tuklaty, Radim B – Třebovle

Hrají doma

Sobota: Třebovle, Dobřichov, Velké Chvalovice, Rostoklaty, Jevany, Ždánice, Dobré Pole, Pečky B, Radim B, Kouřim B.

Neděle: Tuklaty, Tismice, Kozojedy, Zásmuky B.