1. kolo (19. srpna)

Sibřina – Nespeky, Prčice – Poříčí, Kondrac – Sázava, Stř. Skalice – Vlašim C, Pyšely – Zásmuky, Olbramovice – Kostelec, Suchdol – Louňovice

2. kolo (26. srpna)

Nespeky – Louňovice, Kostelec – Suchdol, Zásmuky – Olbramovice, Vlašim C – Pyšely, Sázava – Stř. Skalice, Poříčí – Kondrac, Sibřina – Prčice

3. kolo (2. září)

Prčice – Nespeky, Kondrac – Sibřina, Stř. Skalice – Poříčí, Pyšely – Sázava, Olbramovice – Vlašim C, Suchdol – Zásmuky, Louňovice – Kostelec

4. kolo (9. září)

Nespeky – Kostelec, Zásmuky – Louňovice, Vlašim C – Suchdol, Sázava – Olbramovice, Poříčí – Pyšely, Sibřina – Stř. Skalice, Prčice – Kondrac

5. kolo (16. září)

Kondrac – Nespeky, Stř. Skalice – Prčice, Pyšely – Sibřina, Olbramovice – Poříčí, Suchdol – Sázava, Louňovice – Vlašim C, Kostelec – Zásmuky

6. kolo (23. září)

Nespeky – Zásmuky, Vlašim C – Kostelec, Sázava – Louňovice, Poříčí – Suchdol, Sibřina – Olbramovice, Prčice – Pyšely, Kondrac – Stř. Skalice

7. kolo (30. září)

Stř. Skalice – Nespeky, Pyšely – Kondrac, Olbramovice – Prčice, Suchdol – Sibřina, Louňovice – Poříčí, Kostelec – Sázava, Zásmuky – Vlašim C

8. kolo (7. října)

Nespeky – Vlašim C, Sázava – Zásmuky, Poříčí – Kostelec, Sibřina – Louňovice, Prčice – Suchdol, Kondrac – Olbramovice, Stř. Skalice – Pyšely

9. kolo (14. října)

Pyšely – Nespeky, Olbramovice – Stř. Skalice, Suchdol – Kondrac, Louňovice – Prčice, Kostelec – Sibřina, Zásmuky – Poříčí, Vlašim C – Sázava

10. kolo (21. října)

Nespeky – Sázava, Poříčí – Vlašim C, Sibřina – Zásmuky, Prčice – Kostelec, Kondrac – Louňovice, Stř. Skalice – Suchdol, Pyšely – Olbramovice

11. kolo (28. října)

Olbramovice – Nespeky, Suchdol – Pyšely, Louňovice – Stř. Skalice, Kostelec – Kondrac, Zásmuky – Prčice, Vlašim C – Sibřina, Sázava – Poříčí

12. kolo (4. listopadu)

Nespeky – Poříčí, Sibřina – Sázava, Prčice – Vlašim C, Kondrac – Zásmuky, Stř. Skalice – Kostelec, Pyšely – Louňovice, Olbramovice – Suchdol

13. kolo (11. listopadu)

Suchdol – Nespeky, Louňovice – Olbramovice, Kostelec – Pyšely, Zásmuky – Stř. Skalice, Vlašim C – Kondrac, Sázava – Prčice, Poříčí – Sibřina

Hrají doma

Sobota: Sibřina, Stříbrná Skalice, Pyšely, Suchdol, Kostelec u Křížků, Zásmuky, Kondrac, Nespeky.

Neděle: Vlašim C (10.15, hřiště Trhový Štěpánov), Poříčí nad Sázavou (14.00), Prčice, Olbramovice, Louňovice, Sázava.