Derby nabídlo střelecké hody

LIBODŘICE - Okresní fotbalové derby mezi Libodřicemi a Velimí B bylo divácky velmi atraktivní. V duelu nebyla nouze o dramatické momenty a nakonec padlo šest branek.

27.8.2007

Lukáš Rössler (vlevo) bojuje o míč s Petrem Hübštem, autorem prvního gólu zápasu.Foto: DENÍK/Michal Bílek

Libodřice – Velim B 3:3

Zápas dvou celků, které v prvním kole prohrály shodně 1:4, neměl vítěze. Střetnutí mezi Libodřicemi a béčkem Velimi nakonec skončil dělbou bodů. „Když nedáme jasné gólové příležitosti, nemůžeme vyhrát,“ hlesl trenér Libodřic Vladimír Pěkný.

Jeho tým měl lepší začátek. Ve 25. minutě se prosadil Hübšt. Pak sice vyrovnal Fořt, ale další dva góly měli na starosti domácí hráči. Nejprve vrátil vedení Libodřicím z penalty Dolejší a po něm zvýšil na dvoubrankový rozdíl Klička. O vítězi se zdálo rozhodnuto, zvlášť, když do konce utkání chybělo patnáct minut. Jenomže Velim to nezabalila a nakonec se jí podařilo vyrovnat.

Na drama zadělal sedm minut před koncem Kozel a vyrovnání zařídil ve druhé minutě nastaveného času Jiřička. „Já to beru jako vítězsví,“ uvedl kouč velimské rezervy Miroslav Cmár. „Těší mě, že kluci zvládli takový vývoj. Pomůže jim to hlavně psychicky,“ dodal.

„Tohle utkání jsme měli vyhrát. Bohužel jsme v závěru udělali dvě směšné chyby a soupeř vyrovnal. I když na druhou stranu musím říct, že Velim hrála dobře. Ale my máme zkušený tým a tohle jsme si měli pohlídat. Vždyť devět hráčů hrálo I. A třídu,“ uzavřel Pěkný.

Branky: 25. Hübšt, 74. Dolejší z PK, 77. Klička – 69. Fořt, 83. Kozel, 90 (+2). Jiřička. Rozhodčí: Kabyl. ŽK: 2:2. Diváků: 100. Poločas: 1:0.

Libodřice: Šrámek – Kemza, Dolejší, Novotný, Chábera – Dušek, Klička, Hübšt, Pěkný – Jelínek (80. Sova), Mádle (46. Bohuslav).

Velim B: Daněk – Kyncl, Jelínek, Dejmek, Čepelák – Nedbal, Rössler (46. Kozel), Jiřička, Hlavatý – Ptáček (60. Červenka), Fořt.

27.8.2007 VSTUP DO DISKUSE
Sjezd Vavřineckého potoka 2017   Foto: archiv organizátorů
3

Bára Špotáková si divokou vodu radši nezkusila, za rok to možná napraví

Neštěstí nebylo opravdové, šlo pouze o cvičení.
94

Záchranné sbory zachraňovaly osoby po srážce vlaků, naštěstí šlo o simulaci

KRIMI MIX: Ukradli peníze, maso i jízdní kolo

Kolín - Přinášíme vám krimi zprávy z Kolína.

Rathův požadavek na odškodnění za pouta se vrací k obvodnímu soudu

Střední Čechy – Ucházet se o 30tisícové odškodnění má dál šanci někdejší hejtman Středočeského kraje David Rath, který před čtyřmi roky stanul před Krajským soudem v Praze jako jeden z účastníků procesu v kauze údajných korupčních manipulací se stavebními a zdravotnickými zakázkami kraje.

Město bude výstavbu střediska platit ze své kasy

Kouřim - Zdravotní středisko v Kouřimi bylo velkým tématem letošního roku. Vedení města se rozhodovalo, zda zázemí pro lékaře vybudovat přímo na historickém náměstí nebo raději v těsné blízkosti základní školy. Vedení města a zastupitelé nakonec pro případnou výstavbu zdravotního střediska ve města zvolili variantu v ulici Čs. armády s byty.

NAŠI PRVŇÁCI: Představujeme další školáky ze Základní školy v Plaňanech

Kolín - Představujeme vám dvě třídy ze Základní školy v Plaňanech.