Velim B – Jíkev 5:3

Po prohře v minulém kole chtěly tentokrát Libodřice plně bodovat. Začátek jim vyšel nadmíru dobře. Již ve 4. minutě se trefil Bohuslav a i v dalším průběhu byli domácí lepším týmem. Dokonce nastřelili v průběhu zápasu třikrát brankovou konstrukci. To je mrzelo. Hosté totiž náhodnou tečovanou střelou v 55. vyrovnali a v nastaveném čase dokonce rozhodli o svém šťastném vítězství. „Musím být spokojen,“ prohlásil po zápase trenér Libodřic Vladimír Pěkný, „Kluci bojovali, dřeli, snažili se, jen ty góly nám pořád scházejí.“

Branka Libodřic: 4. Bohuslav. Rozhodčí: Kosina. ŽK: 4:6. Diváků: 100. Poločas: 1:0.

Libodřice: Šrámek – Kemza, Dolejší, Hübšt, Šafránek – Dušek, Klička, Bohuslav (61. Jelínek), Pěkný – Červeňák, Potůček (81.Vrabec).

Libodřice – Tupadly 1:2

Atraktivní zápas plný zvratů, vzruchu a krásných fotbalových akcí viděli diváci ve Velimi. Domácí si svou aktivitou vybojovali rychlé vedení 2:1. Hosté ale nesložili zbraně a zápas otočili na 2:3. Velim však opět zabojovala a v dramatickém závěru, kdy se hra přelévala ze strany na stranu, znovu strhla vedení na svou stranu gólem Kozla a dalšími dvěma trefami Fořta, kterému navíc hostující gólman fantasticky zneškodnil pokutový kop. „Fotbal se dnes musel líbit, obě mužstva dřela nadoraz. Naši kluci bojovali, otočili zápas, za to jim patří absolutorium,“ konstatoval trenér Velimi Miroslav Cmár.

Branky Velimi: 77. a 89. J. Fořt, 12. Jiřička, 39. Nedbal, 57. Kozel. Rozhodčí: Tylcher. ŽK: 3:2. Diváků: 150. Poločas: 2:1.

Velim B: Daněk – Kyncl, Dejmek, Jelínek, Hrabal – Nedbal, Kozel, Jiřička, Hlavatý, – Hájek (85. Ptáček), Fořt (90. Sixta).

Loučeň – Polepy 1:2

O osudu utkání rozhodl první poločas. Bojovně naladění domácí sice díky Štěpánkovi vedli, ale do přestávky hosté skóre otočili.

Po změně stran už k vidění mnoho šancí nebylo. Loučeni se podařilo v 79. minutě vyrovnat, ale sudí branku Balcarovi kvůli ofsajdu neuznali. „Jsme rádi, že jsme zase vyhráli. V zápase jsme byli lepším týmem,“ uvedl vedoucí hostujícho týmu Vít Brom.

Branky: 27. Štěpánek – 35. Zelenka, 44. Slezák. Rozhodčí: Hejný. ŽK: 3:2. Diváků: 80. Poločas: 1:2.

Polepy: Jón – Tauc, Suchánek, Týma, Zelenka – Mojžíš, Kmoch, Mokříž, Kesner (74. Reichman) – Petrák, Slezák (83. Hruška).