Libodřice - Tupadly 3:1

Už v 9. minutě se po rohu prosadil M. Potůček. Libodřice na trávníku vládly a jen špatná koncovka byla za tím, že to bylo stále jen o gól. Útočník Vyskočil se dostal do tří dobrých šancí, ale neproměnil. To se povedlo až ve 32. minutě. ,,První půle byla v podstatě na jednu bránu. Škoda, že jsme ještě řadu šancí zahodili," litoval Vladimír Pěkný, trenér Libodřic.

I druhý poločas měl obdobný průběh. Libodřice svého soka tlačily. V 60. minutě skvěle nacentroval Sojka a M. Potůček zvýšil na 3:0. V 81. minutě si Hruška po střele soupeře vstřelil vlastní branku. Do konce duelu už se nic zajímavého nestalo, a tak domácí brali tři body za jasnou výhru. ,,Dneska jsme si zasloužili vyhrát. Byli jsme lepší. S dnešním výkonem jsem opravdu spokojen. Hráli jsme dobře," byl velice spokojen Vladimír Pěkný.

Branky: 9. a 60. M. Potůček, 32. Vyskočil - 81. vlastní. Rozhodčí: Tichá. ŽK: 0:3. Diváci: 50. Poločas: 2:0.
Libodřice: Polák - Pánek (75. Renč), Hruška, Novotný, Kutil - Matoušek (55. Sojka), Bálek (85. Šafránek), J. Potůček, Pěkný - Vyskočil, M. Potůček.