Libodřice – Sokoleč 2:5

Sokoleč vedla v prvním poločase už o dva góly, ale domácí dokázali toto manko smazat. Ovšem na další góly už odpoveď nenašli.

První velkou šanci měl libodřický M. Potůček, ale Kun jeho střelu vyrazil. Pak měli šance hosté a dvakrát udeřili. Ve 22. minutě se za obranu dostal Šťastný a ten se v takových situacích nemýlí. Pak našel Němec ideálně Košického a ten s přispěním Pánka navýšil vedení Sokolče. Ovšem Libodřicím stačily jen tři minuty na to, aby srovnaly. Nejprve pálil do černého Illič a po něm Vyskočil. Ještě do poločasu ale poslal hosty do vedení Černý.
Po přestávce už dávali góly jen hosté, když se trefili Čáp a znovu Šťastný. Domácí dohrávali bez vyloučeného Vyskočila.

"Na začátku jsme neproměnili šanci a pak jsme udělali dvě hrubé chyby v obraně. Dvěma góly jsme se vrátili do zápasu, ale přišla další hrubka. Ve druhé půli jsme chtěli s výsledkem něco udělat, ale dostali jsme čtvrtý gól. Pak přišlo vyloučení a to už se jen dohrávalo," hodnotil zápas libodřický kouč Vladimír Pěkný.

„Byli jsme vyzrálejším týmem a vyhráli jsme zaslouženě. Soupeř nám to trochu zkomplikoval, když vyrovnal, ale my jsme měli ještě další šance navýšit skóre,“ uvedl jeden z dvojice trenérů Sokolče Josef Chuchvalec.

Branky: 36. Illič, 39. Vyskočil – 22. a 81. Šťastný, 26. Košický, 41. Černý, 53. Čáp. Rozhodčí: Tobiška. ŽK: 6:4. ČK: 72. Vyskočil (Libodřice). Diváci: 120. Poločas: 2:3.
Libodřice: Polák - Renč, Pánek, Bálek, Mojžíš - Illič, Kutil, Pěkný, Matoušek (53. J. Potůček) - M. Potůček, Vyskočil.
Sokoleč: Kun – Půlpán (29. Müller), Martínek, Černý, Plaček (81. Souček) – Pavel Němec, Vodvářka, Košický, Puk – Šťastný, Čáp.