Kunice – Kolín 6:1

Domácí fotbalisté se ujali vedení již v šesté minutě, na což mohl Kolín o minutu později reagovat, ale střela Čapka skončila pouze na břevnu kunické branky. Fotbalisté Kunic přidali do konce poločasu další dvě branky a ze zápasu udělali jednoznačnou záležitost. „V tomto zápase jsme úplně vyhořeli. Škoda, že se nám nepodařilo vyrovnat na 1:1, utkání by třeba vypadalo úplně jinak,“ uvedl hlavní trenér Kolína Bohuslav Pilný.
Hosté nastoupili do druhého poločasu s ofenzivnější taktikou a pouze třemi muži v obraně. V 50. minutě zamířil pod sprchy Zdeňka, který viděl druhou žlutou kartu. Kunice z následné penalty zvýšily na 4:0 a dál zápas jasně ovládaly. Domácí přidali ještě další dvě branky a čestný úspěch Kolína zaznamenal v 83. minutě Štoček. „Za stavu 3:0 jsme otevřeli hru, což se nám však nevyplatilo. Je to zasloužená výhra domácích,“ dodal Pilný.

Branka Kolína: 83. J. Štoček. Rozhodčí: Vlasjuk. ŽK: 2:2. ČK: 50. Zdeňka. Diváci: 100. Poločas: 3:0.

Kolín: Čižinský - Kalivoda, Zdeňka, Šourek, Mach (46. Süsser) - Holub, Tlučhoř, Krejcar, Čapek (70. Felcman) - J. Štoček, Svoboda (73. Kesner).