Nymburk – Kouřim 2:5

Domácí fotbalisté dostali pět branek. Na první dva góly dokázal ještě Polaban odpovědět, pak už stříleli branky jen hosté z Kouřimi.

Ti vedli už v 11. minutě o dva góly. Ovšem v 18. minutě snížil tečí Spilka a Soukal po pětadvaceti minutách hry dokonce srovnal. Ještě do poločasu se ale trefil kouřimský Novotný a hosté opět vedli.

A o své vedení se připravit nenechali. Šance měly oba týmy, ale Kouřim byla produktivnější. V 53. minutě se trefil Dvořák a výhru hostí pečetil sedm minut před závěrečným hvizdem hlavou Dytrych. „Hosté byli efektivní a hlavně bojovní. Právě díky bojovnosti si vyhrát zasloužili,“ řekl po zápase kouč nymburského Polabanu Milan Kormaník.

„Pro nás je cenný skalp. Kaňkou je zranění Novotného, kterého jsme střídali pro zranění kotníku,“ uvedl trenér Kouřimi Vladimír Malinovský.

Branky: Spilka, Soukal – M. Snížek, Teplý, Novotný, Dvořák, Dytrych. Poločas: 2:3. Kouřim: Jindra (46. L. Havránek) – J. Snížek (60. M. Havránek), Skalický (60. Novák), Sixta (60. Dytrych), Kapic – Dvořák (60. Procházka), Čáp, Müller (55. Břečka) – Teplý (60. Bradáč), M. Snížek (60. Královský) – Novotný (58. Kuchař).