12 – Pěkný (Polepy/Libodřice), Dalli (Český Brod).
10 – Slavík (Libodřice/Velim), Kejda (Pečky), Novotný (Kouřim).
9 – Müller (Český Brod/Velim), Dvořák (Kouřim), Ptáček (Velim B).
8 – Tesařík (Stříbrná Skalice), Pazderec (Tuchoraz), M. Snížek (Kouřim).
7 – Trnka (Tuchoraz), Mádle (Polepy).
6 – Kuchta (Polepy), Doseděl (FK Kolín).
5 – Novák (Velim), Hlavatý (Velim B), Žoha (Kouřim), T. Bláha, Štoček (oba FK Kolín).
4 – M. Čáp (FK Kolín), Hájek, Sabó (oba Velim), Nekolný (Český Brod), Chuchla (Stříbrná Skalice), Jiřička, Kostka (oba Velim B), T. Černý (Tuchoraz), Slezák, M. Hruška (oba Polepy) J. Hanuš (Polepy/Libodřice).
3 – Z. Čáp (Stř. Skalice), Holý (Velim), Vilhelm, Hrabák (oba Český Brod), Vančura (Libodřice), Petrák (Polepy), Břečka (Kouřim), Hendrych (FK Kolín), Štefeček (Tuchoraz).

Poznámka: Tabulka je poněkud zkreslená, neboť některé týmy odehrály více zápasů.

Statistika okresního přeboru

Brankáři s čistým kontem

9 – Duršpek (Velký Osek).
8 – Tomáš (Býchory).
3 – Bártl (Radim), Hradecký (Plaňany), Svoboda (Konárovice).
2 – Jindra (Zásmuky), Piller (Kostelec), Voháňka (Červené Pečky), Lebeda (Ratboř), Hlaváček ml. (Český Brod B).
1 – Jansa (Býchory), Přiklopil (Červené Pečky), Miroslav Kopecký (Český Brod B), Málek, Bekešský (oba Jestřabí Lhota). Hlaváček st. (Kostelec), J. Řehák (Tři Dvory), Kopřiva (Zásmuky), Klečka (Tři Dvory), Šrámek (Plaňany).

Minutová neprůstřelnost

423 – Duršpek (do dalšího kola jde s 97 minutami), 412 – Tomáš (30), 233 – Lebeda (42), 223 – Piller (75), 205 – Svoboda (15), 199 – Bártl (17), 168 – Bekešský (30), 167 – Řehák (10), 165 – Hlaváček st. (0), 150 – Hradecký (29), Jindra (15), 135 – Jansa (135), 129 – Hlaváček ml. (115), 122 – Schovanec (Liblice, 19), 114 – Voháňka (105), 105 – Málek (7), 102 – Přiklopil (15), 98 – Pospíšil (Český Brod B, 20), 90 – Miroslav Kopecký (90), Kopřiva (90), Klečka (90), Šrámek (Plaňany), 89 – Dohanič (Tři Dvory, 1), 81 – Pohanka (Veletov, 31), 80 – Lanč (Liblice, 8), 72 – Horáček (Veletov, 72), 53 – Špinka (Tři Dvory, 5), 41 – Foršt (Jestřabí Lhota, 7), 39 – Plaček (Jestřabí Lhota, 2), 25 – Hanuš (Radim, 15), 17 – Ernyger (Konárovice, 11).

Střelci

14 – Bouška (Zásmuky).
13 – Suchý (Velký Osek), Dalli (Český Brod B).
11 – Žídek (Konárovice).
10 – R. Pokorný (Konárovice), A. Durňák (Zásmuky).
9 – Velechovský (Velký Osek), Chalupník (Kostelec), Soukup (Býchory).
8 – Lanc (Liblice), M. Křivský (Býchory).
7 – Koubek (Velký Osek), Kulhánek (Červené Pečky), Pavlík (Zásmuky).
6 – Michal Kopecký (Český Brod B), O. Exner (Radim), Polák (Velký Osek), P. Dolejš (Ratboř), M. Vedral (Kostelec).
5 – Sobotka, Mareček (oba Zásmuky), Z. Řehák, L. Sýkora (oba Veletov), Nekolný (Český Brod B), Bašista (Tři Dvory).
4 – Barták, Svoboda, Adamec (vš. Červené Pečky), Kahoun (Český Brod B), Švarc (Ratboř), Moravec, Hovorka (oba Radim), M. Černík (Konárovice), Psutka (Liblice), Melich (Zásmuky), Gorecký (Kostelec).