FK Kolín – AFK Sokol Semice 5:1

Šestý tým tabulky přijel do Kolína s vědomím, že jej zde nečeká nic lehkého, což se také potvrdilo. ,,V kvalitě kádru ani zázemí se nemůžeme s Kolínem rovnat," přiznal Josef Pavliš,trenér Semic. Od začátku utkání bylo jasné, kdo je na hřišti pánem. Navíc Kolínu se dnes dařilo střelecky. Domácí tak dali zapomenout na dosavadní nepřesvědčivé domácí výsledky. Hattrick vstřelila opora FK Svoboda, po jednom gólu stoper Zdeňka a Čapek. O čestný úspěch hostů se postaral deset minut před koncem utkání Horejc.

,,S dnešním utkáním jsem spokojen. Zápas jsme odehráli v klidu. Po celé utkání jsme byli lepším týmem a projevilo se to i gólově. Dnes jsem spokojen s přístupem hráčů k utkání," chválil své svěřence trenér Kolína Bohuslav Pilný. ,,Jediné, co mě mrzí, je inkasovaná branka," dodal Pilný.

,,Jednoznačný zápas. Domácí nás ve všem přehrávali. Navíc kolem 20. minuty jsme byli nuceni střídat zraněného Holana. Samozřejmě o síle Kolína jsme věděli, ale domácí byli rychlejší a důraznější," nechal se po utkání slyšet trenér hostí Josef Pavliš.

Branky: 45., 53. a 68. Svoboda, 37. Čapek, 60. Zdeňka – 79. Horejc. Bez karet. Rozhodčí: Košťálek. Diváci: 170. Poločas: 2:0.

FK Kolín: Čižinský – Holub, Zdeňka, Šourek, Mach – Svoboda (82. Puk), Kalivoda, Umlauf, Čapek (74. Kutil) – J. Štoček, Kocourek (68. L. Štoček).

AFK Sokol Semice: Zemánek – Kupka, Semecký, Bříza, Novotný – Janáček (55. Neuhausel), Farkaš, Bošina, Horejc – Koštíř (80. Novák), Holan (20. Hromadník).