Sokol Živanice - FK Kolín 0:3

Na půdě osmého týmu tabulky se prvních dvacet minut hrálo vyrovnané utkání bez vážnějších brankových příležitostí. Zbytek poločasu Kolín převzal iniciativu a svého soka začal přehrávat. S územní převahou přišly i šance na vstřelení branky, které bohužel hráči Kolína nedokázali využít. Největší šanci měl Čapek, ovšem jeho střela skončila jen na tyči domácí branky.

Druhý poločas začal stejně jako skončil první, tedy převahou Kolína. Po chybě brankáře Živanic se Kolín dočkal první branky v utkání. Šťastným střelcem byl v 59. minutě Čapek. Kolín mohl svůj náskok i zvýšit, to by ovšem své šance museli proměnit Svoboda s Felcmanem. O rozhodující náskok a konečnou podobu výsledku se nakonec postaral útočník Jan Štoček.

,,Dnes jsme vyhráli naprosto zaslouženě. V utkání jsme byli lepším týmem. Především touha po vítězství byla na naší straně větší. Skóre utkání mohlo být i vyšší, kdyby jsme proměnili své šance. S dnešním utkání jsem spokojen a příští týden chceme doma zvítězit," chválil své svěřence Bohuslav Pilný, trenér FK Kolín.

Branky: 59. Čapek, 68. a 85. J. Štoček. Rozhodčí: Čechlovský. ŽK: 5:5. Diváci: 130. Poločas: 0:0.

FK Kolín: Čižinský - Holub, Šourek, Zdeňka, Kalivoda - Čapek (70. L. Štoček), Tlučhoř (83. Puk), Krejcar, Svoboda - Süsser (30. Felcman), J. Štoček.