Okresní přebor dorostu A

Dobré Pole – Radim 1:2, Břežany II – Liblice 2:4, Tuchoraz – Tuklaty 7:0.
Pořadí: 1. Radim 15, 2. Liblice 9, 3. Břežany II 9, 4. Dobré Pole 6, 5. Tuchoraz 6, 6. Tuklaty 0.

Okresní přebor dorostu B

Velký Osek – Sendražice 5:0, Týnec nad Labem – Polepy 4:0, Tři Dvory – Krakovany 1:0, Nová Ves – Konárovice 0:0, Ovčáry – Červené Pečky 14:3 (za d: Štěpán 6, Vaněk 4, Mareš 2, Mikita 2), Jestřabí Lhota – Žiželice 1:6.

Pořadí: 1. Ovčáry 15, 2. Krakovany 12, 3. Tři Dvory 12, 4. Velký Osek 10, 5. Týnec 9, 6. Žiželice 9, 7. Červené Pečky 6, 8. Nová Ves 5, 9. Polepy 4, 10. Konárovice 4, 11. Sendražice 1, 12. Jestřabí Lhota 0.

Okresní přebor žáků A

Plaňany – Velim 0:11, Dobřichov – Cerhenice 7:0 (Procházka 5, Kára, Sosnovský), Tuchoraz – Vrbová Lhota 15:2 (za d: Rudolf 9, Šulc 4, Buřič, Vosecký), Libodřice – Břežany II 18:0, Radim – Tuklaty 0:2.

Pořadí: 1. Velim 15, 2. Tuchoraz 12, 3. Tuklaty 12, 4. Dobřichov 9, 5. Radim 9, 6. Plaňany 7, 7. Vrb. Lhota 6, 8. Libodřice 3, 9. Cerhenice 1, 10. Břežany II 0.

Okresní přebor žáků B

Týnec nad Labem – Polepy 3:1, Ovčáry – Konárovice 0:16, Červené Pečky – Žiželice 10:3, FŠ Velký Osek – Radovesnice II 0:4.
Pořadí: 1. Týnec 15, 2. Krakovany 9, 3. FŠ Velký Osek 9, 4. Konárovice 6, 5. Polepy 6, 6. Červené Pečky 6, 7. Ovčáry 6, 8. Radovesnice II 3, 9. Žiželice 0.

Okresní soutěž žáků A

Bečváry – Nučice 6:2, Dobré Pole – Liblice 12:0, Zásmuky – Kšely 4:6 (za h: Karlík 5, Smolný).
Pořadí: 1. Bečváry 15, 2. Kšely 10, 3. Nučice 6, 4. Zásmuky 6, 5. Dobré Pole 4, 6. Liblice 3.

Okresní soutěž žáků B

Tři Dvory – Veltruby 2:4, Jestřabí Lhota – Býchory 3:2, Ratboř – Volárna 2:2 (za d: Kadlec, Vrána).
Pořadí: 1. Veltruby 12, 2. Jestřabí Lhota 7, 3. Býchory 5, 4. Nová Ves 5, 5. Tři Dvory 4, 6. Ratboř 4, 7. Sendražice 3, 8. Volárna 1.

Minikopaná

FK Kolín A – Český Brod 8:3, AFK Pečky – Tuchoraz 8:1, Ovčáry – Nebovidy 9:0, Zásmuky – Červené Pečky 11:0, FŠ Velký Osek – AFK Kolín 3:7, Jestřabí Lhota – FK Kolín B 2:11 (za h: Kopáček 3, Hruška 2, Řehák 2, Dotter, Kovaříková 2).

Pořadí: 1. FK Kolín A 15, 2. FŠ Velký Osek 12, 3. AFK Kolín 12, 4. AFK Pečky 10, 5. Zásmuky 9, 6. Český Brod 9, 7. FK Kolín B 7, 8. Ovčáry 6, 9. Tuchoraz 3, 10. Jestřabí Lhota 3, 11. Červené Pečky 3, 12. Nebovidy 0.