Soupeř vás tentokrát moc nezlobil…

Zápas jsme měli pod kontrolou. Hosté tentokrát příliš nezlobili. To si ale můžeme říct po zápase. Během něj se může stát cokoliv. A my jsme měli ještě v první půli přidat druhý gól, aby se zápas dal dohrát ve větším klidu. Kdyby to skončilo třeba 3:0, vypadalo by to jinak. A bylo by to bez nervů.

Byl tam jeden okamžik, který vás mohl o výhru připravit. Doseděl tam zablokoval gólovou střelu.

To s vámi nesouhlasím. Viděl jsem ten moment na videu. Byla to střela ze šestnácti metrů a mířila doprostřed branky. Doseděl to svým zákrokem pomohl vyřešit, ale nemyslím, že by to byla branka.

Po odchodu Suchánka s Kmochem do Polep má Kolín poměrně úzký kádr. Chystáte ještě posílení?

Teď v týdnu má přijít záložník Javorek. Vlastně jsme ho získali už před časem, ale měl nějaké civilní problémy. Tlačím na klub, i co se týká obrany. Chtěl bych vyššího beka, ale žádného kluka na zkoušku, nýbrž skutečnou a prověřenou kvalitu. Vzadu musíme zvýšit konkurenci. Navíc jsme přišli o talentovaného Šourka, který má zdravotní trable a zatím se moc neví, co s ním bude.

Javorek ale musí dohánět značný tréninkový výpadek.

Toho jsem si samozřejmě vědom. Budeme s ním pracovat, uvidí se, za jak dlouho se dostane do formy. Odchod Suchánka s Kmochem do Polep nám připravil problémy, ale víc už se k tomu nechci vracet.