FK Kolín – Karlovy Vary 2:2

V 10. minutě fauloval v pokutovém území hostujícího hráče Hendrych a rozhodčí bez váhání nařídil pokutový kop. Domácí opora mezi tyčemi, gólman Čižinský, však vystihl směr a penaltu zlikvidoval. V 16. neprostřelil z blízka karlovarského brankáře Mach. Ve 22. skončil po centru míč poprvé v domácí síti, ale sudí ho neuznal pro předchozí faul na brankáře. Ve 32. se však už hosté dočkali. Nedorozumění domácí obrany, kdy Doseděl pouštěl míč Čižinskému, využil útočník hostí Vaněček a přízemní střelou rozvlnil síť. 0:1. Hosté pokračovali v aktivní hře a ve 41. udeřili podruhé. Na centr z pravé strany si naběhl nejmenší muž na hřišti a hlavou rozvlnil síť podruhé. Domácí obránci byli v té chvíli pouze jako diváci. 0:2.

V poločase provedl trenér domácích několik změn v sestavě. Stoper Doseděl se vysunul na hrot a trenérovi se odměnil hned ve 46., kdy přízemní střelou z prostoru desítky poprvé rozjásal domácí diváky. 1:2. Kolínští hráči pokračovali v aktivní hře a soupeře do zakončení prakticky po celý druhý poločas nepustili. Největší nebezpečí pro soupeřovu obranu tvořil zejména Doseděl. V 65. prošel útočník Kolína Štoček až před gólmana, ale ten jeho průnik s pomocí tyče zlikvidoval. O tři minuty později Doseděl znovu hlavičkoval. Brankář hostí s vypětím všech sil míč vyškrábl na roh. V 79. se už Kolínští mohli radovat z vyrovnávací branky. Doseděl uklidil hlavou míč do karlovarské sítě. 2:2. Sedm minut před koncem měl na kopačce rozhodnutí domácí Majer. Po krásné akci na jeden dotek však v tváří tvář proti brankáři neuspěl.

Domácí hráči a diváci se po závěrečném hvizdu zlobili na rozhodčího, který nepochopitelně nenastavil ani půl minuty, i když během utkání došlo k několika střídáním.

Branky: 46. a 79. Doseděl – 32. a 41 Vaněček. Rozhodčí: Moudrý. ŽK: Vaněček (K. Vary). Diváků: 250. Poločas: 0:2. Kolín: Čižinský – Kalivoda (46. Blažek), Doseděl, Tlučhoř, Hendrych – Frohna, Majer, Süsser, Mach (85.Fikejz) – Štoček, Čáp (46. Kmoch).