Ten však v prvním kole České fotbalové ligy také nebodoval. Takže to bude kdo s koho. Poražený celek se může ocitnout na chvostu tabulky.

„Že by druhá porážka v řadě byla nepříjemná? Ale takhle já na to nekoukám. Prohra je nepříjemná pokaždé. První, druhá, pátá, devátá,“ řekl kolínský kouč Stanislav Kocourek.

Cheb v létě vyměnil kouče, tím novým je bývalý útočník Sparty Zdeněk Procházka. Odešly i dvě opory, stoper Skoupý a zkušený Bezdička.

Teď v týdnu však Západočeši získali dvacetiletého slovenského útočníka Tomáše Škantára z Nitry.

„Cheb je tradiční účastník soutěže s kvalitním kádrem. My ale samozřejmě chceme uspět,“ podotkl Kocourek.

Zajímavá konfrontace čeká už dnes dopoledne na divizní Český Brod. V Braňanech změří síly s mosteckou rezervou a může se těšit na řadu exotických jmen.

V prvním kole nastoupilo za Most B hned šest cizinců: Tavars, Webster, Skultety, Rosendo, Olah a Milo. K bodům to však týmu nepomohlo.

Český Brod bude napravovat úvodní domácí porážku 0:3 s Bohemians 1905 B.

I Velim svou divizní premiéru nezvládla, když prohrála v Holicích 0:1.

Je to zajímavá shoda okolností. Všechny tři týmy z Kolínska budou hrát o víkendu zápasy, v nichž ani jeden ze soupeřů ještě nemá mistrovský bod. Velim má alespoň jako jediná výhodu domácího prostředí, zítra v 17 hodin přivítá Dobrovici.

„Hráči musejí zlepšit přístup. V prvním kole soupeře podcenili,“ podotkl trenér Josef Košátko. „Hlavně v úvodním poločase jsem v jejich projevu zachytil prvky malé koncentrovanosti.“