Nejsnadnější cestu by měl mít FK Kolín. Třetiligový tým zajíždí na půdu nováčka divizní skupiny C, do Čelákovic. „Jsou tam sice menší zádrhele s registracemi, ale i tak jedeme vyhrát. Pohár řadíme na stejnou úroveň jako mistrák,“ uvedl trenér Kolína Stanislav Kocourek.

Přestože jedou bez nových posil, které ještě nemají zaregistrované, chtějí hráči Českého Brodu v Libiši zvítězit. „Bohužel musíme hrát s tím kádrem, který máme v současné době k dispozici. Ale i tak chceme vyhrát a postoupit, abychom doma přivítali ligového soupeře. Byla by to čest nejen pro nás hráče, ale i diváky,“ řekl kouč Českého Brodu Viktor Pařízek. Jeho tým by v případě vítězství přivítal Mladou Boleslav.

S vidinou atraktivního utkání s Bohemians 1905 odjíždějí zítra hráči Velimi do Dvora Králové. Jestli ale chtějí ve druhém kole před vlastními fanoušky přivítat „Klokany“, musí vyhrát. „Nebude to ale jednoduché, jedeme totiž bez klasického útočníka. Slavík je zraněný a Křelina ještě není hotový,“ řekl kouč Velimi Josef Košátko.