Jablonec 97 – FK Kolín 5:0 (2:0)

Starší dorostenci opět na svého soupeře nestačili a v Jablonci inkasovali pět branek. „I když výsledek vypadá jasně, herně to bylo vyrovnané,“ uvedl stoper Petr Kureš. „Velkou zásluhu na naší porážce má také rozhodčí, který pískal hodně ve prospěch domácích,“ dodal.

FK Kolín: Mašín – Regner, Holub, Kureš, Kutil – Vácha, Kesner, Kopecký, Potůček – Končický, Adámek.

Jablonec 97 - FK Kolín 2:0 (0:0)

V prvním poločase měl více ze hry kolínský celek. Ze své mírné územní převahy však dokázal vytěžit pouze jednu šanci, která však byla tisíciprocentní a jak se později ukázalo, byla pro vývoj zápasu rozhodující. Po standardní situaci se míč dostal k Dostálovi, jehož střelu brankář Jablonce zázračně vyrazil pouze nad sebe a hostující útočník hlavou netrefil ze třech metrů zcela odkrytou branku.

Do druhé půle vstoupil aktivněji Jablonec a po nádherné střele z dvaceti metrů se ve 47. minutě ujal vedení. Kolín na to reagoval zařazením třetího útočníka, ale ani to nepomohlo a naopak domácí z rychlého brejku zvýšili v 56. minutě na 2:0. Hosté se snažili nepříznivý výsledek zkorigovat. V další obrovské šanci se ocitl opět Dostál, ale ani tentokrát nedokázal dopravit míč do prázdné branky Jablonce.

„Naše zápasy jsou si hrozně podobné. Se soupeřem hrajeme vyrovnaně, ale nedokážeme proměnit svoje šance. Naopak soupeř dokáže vždy svoje příležitosti proměnit a to nás stojí spoustu bodů. Musíme na koncovce v tréninku zapracovat a věřit, že to v zápasech zlomíme,“ zhodnotil zklamaně utkání trenér Jakub Stach.

FK Kolín: Dastych – Jirků, Růžička, Valenta, Dudla – Pospíšil (50. Volavka), Michálek (62. Mužík), Král, Radil (68. Kutifel) - Havránek, Dostál.