Most B – Český Brod 0:3

Jarní premiéra se hostujícímu celku opravdu povedla. Tým hrajícího trenéra Viktora Pařízka skóroval třikrát, aniž by jednou inkasoval.

V prvním poločase hrál Český Brod po větru a dokázal toho náležitě využít, když se prosadil z trestného kopu. „Byl to nacvičený signál, který jsme v týdnu pilovali,“ řekl asistent českobrodského treinéra Karel Košnar. Domácí mužstvo nemělo v prvním poločase ani jednu vážnější šanci, ve druhém dějství jedinou, s tou si ale poradil gólman Sova.

A když dal druhou hostující trefu Vobořil, bylo po utkání. „V této chvíli bylo rozhodnuto. My jsme podali taktický a vyzrálý výkon, utkání se nám povedlo,“ liboval si hostující asistent trenéra.

V poslední minutě upravil stav do konečné podoby střídající Süs, který byl na hrací ploše necelých deset minut. „Kluci si fakt zaslouží pochvalu. Povedl se nám vstup do sezony a to je důležité. Za týden hrajeme doma s Chomutovem a to bude souboj o druhé místo tabulky. Držíme se v popředí tabulky a to je dobře.“

Branky: 30. Skramužský, 65. Vobořil, 90. Sus. Rozhodčí: Svatík. ŽK: 1:3. Diváci: 60. Poločas: 0:1.

Český Brod: Sova – Sobíšek, Šimr, Skramužský, P. Kopecký – Vobořil, M. Kopecký, Pařízek, Lehovec (90. Hubáček) – Smiljanič (60. Kozák), Paluka (80. Sus).