Červené Pečky – Rejšice 2:0

Bylo znát, že případný bodový zisk je pro oba důležitý, utkání přineslo více bojovnosti než fotbalového umění. Domácím vyšel dobře zahraný signál po rohovém kopu a vedení mohli ještě v prvním poločase navýšit. Hosté hasili brejkovou situaci domácích nedovoleným zákrokem v pokutovém území, tíhu odpovědnosti při penaltě ale Lipský neunesl. Pojistka vítězství přišla až v závěru střetnutí, kdy Zach s přispěním bránícího hráče tečoval střelu ze skrumáže před brankou.

„Je to šťastné a vydřené vítězství, ale jsme rádi za získané body. Po penaltě přišel útlum, pomohl až příchod Kudláčka, který dokázal míč přece jen podržet. Podařilo se nám vedení udržet, neinkasovat a přidat i druhou branku,“ řekl po utkání trenér Červených Peček Radek Kulhánek.

Branky: 14. Adamec, 85. Zach. Rozhodčí: Jansa. ŽK: 4:9. Diváci: 100. Poločas: 1:0.

Červené Pečky: Jón – T. Nádvorník, Malina, Pokorný, Lipský – Procházka (75. Zach), Herčík, M. Rejthárek, Adamec – Illič (60. Kudláček), Vohnický (90. Podnecký).