Jestřabí Lhota – Radim


Přesné zakončení. To byl hlavní rozdíl mezi oběma týmy. Zatímco Radim z několika šancí dokázala proměnit hned dvě, domácí se v koncovce trápili. „Nastřelili jsme dvě břevna a jednu tyč. Jednou výborně zasáhl gólman soupeře. Když bych to vzal 60:40 ve hře pro hosty, tak na šance jsme vyhráli my,“ uvedl vedoucí lhoteckého mužstva Karel Dušek.

„Nebylo to vůbec jednoduché vítězství, protože nedáváme tutovky a na druhou stranu soupeře po vlastních chybách pouštíme do hry.Takže i když výhra, jsem s naší předvedenou hrou trochu nespokojen,“ řekl trenér Radimi Michal Škopek.

Červené Pečky – Liblice

Velké emoce byly k vidění na hřišti v Červených Pečkách. Domácí totiž zvítězili díky pokutovému kopu, který se samozřejmě nelíbil. „ Hráči podali výborný disciplinovaný výkon, musím je pochválit. O výsledku rozhodla prasácky vymyšlená penalta, protože jinak by nám domácí gól nedali, nedostali se totiž ani ke střele na bránu. Náš hráč rukou vůbec nehrál a hlavně rozhodčí ze středového kruhu situaci absolutně neviděl. Je mi kluků líto, ptotože takovým způsobem si prohrát nezasloužili,“ zlobil se předseda liblického klubu David Hybeš.

„K penaltě se vyjadřovat nebudu, protože jsem to pořádně neviděl. Ale musím říct, že pět minut předtím rozhodčí nepísknul jasnou penaltu,“ podotkl kouč domácích Radek Kulhánek. „Navíc se mi nelíbila hra hostů. Přijeli jenom bránit. Za celý zápas se skoro vůbec nedostali za půlku,“ dodal.

FK Kolín B – Tři Dvory

Každý chvilku tahal pilku. Zatímco v první půli kralovali domácí, ve druhé pro změnu zase hosté. „Na naší hře se hodně projevilo zranění Iliče. To byl do té doby náš nejlepší hráč,“ přiznal kouč kolínské rezervy Jan Procházka. “Do té doby jsme měli převahu. Na druhou stranu ale musím říct, že remíza je asi zasloužená,“ dodal.

Kolín v průběhu hry vedl o dva góly, jenomže Tři Dvory dokázaly výsledek otočit. V posledních vteřinách se ale domácím podařilo vyrovnat. „To byla z naší strany školácká chyba,“ hlesl kouč Třech Dvorů Vladimír Novák.

Nučice – Ratboř

Byla to bitva na ostří nože. Z výhry se nakonec radoval nováček soutěže. „Chci poděkovat mužstvu za výborné plnění taktických úkolů a za výkon za hranici možností,“ uvedl trenér Nučic Milan Šíma. „Bylo to nádherné bojovné utkání s velmi fotbalovým soupeřem. Zápas jsme rozhodli enormním nasazením v prvním poločase,“ dodal.

Hosté byli nespokojeni s řízením hlavního rozhodčího a k zápasu se nechtěli vyjádřit.

Velký Osek – Plaňany

Jednoznačné utkání s jednoznačným výsledkem bylo k vidění na trávníku Velkého Oseka. Domácí tam šesti góly rozstříleli soupeře z Plaňan. „Oproti minulému týdnu jsme byli o dva hráče posíleni. Podali jsme velice dobrý výkon, čemuž odpovídá i výsledek. Plaňany nás svým výkonem zklamaly, “řekl vedoucí mužstva Velkého Oseka Karel Uher.

„Nevím co dodat. Jednoznačné a jednoduché vítězství domácích. Náš výkon byl bez bojovnosti, bez nasazení. Někteří hráči si asi mysleli, že je to pouťové utkání,“ vyjádřil své pocity trenér Plaňan Luboš Málek.

Český Brod B – Konárovice

„Utkání jako na houpačce,“ byla první slova předsedy Konárovic Romana Zmátla. A nemýlil se. Hosté šli dvakrát do vedení a domácí dvakrát srovnali. O závěrečné branky se podělili opačně. Deset minut před vypršením čistého času poslal do vedení béčko Českého Brodu Kratochvíl, ale v nastaveném čase srovnával Lukáš Kahoun.

„Bylo to pohledné utkání, ve kterém padlo dost branek. I když jsme dvakrát dotahovali, tak jsme se nakonec dostali do vedení 3:2. Díky nedůsledné obraně jsme o něj přišli. Za bod jsme ale rádi,“ připustil trenér Českého Brodu B Vladimír Vostřes.

„Remíza je spravedlivá. Vzhledem k průběhu utkání, ve kterém bylo vše možné, určitě. Z naší strany je s bodem spokojenost,“ shodně řekl Roman Zmátlo.

Býchory – Bečváry

Býchory pokračují ve spanilé jízdě. Ještě neztratily ani bod, dokonce ještě neinkasovaly. „Zápas byl ovlivněn velkým teplem. Hráčům brzy docházely síly. Ale jinak dobře odvedený taktický výkon. Až na jedno zaváhání hrála dobře obranná čtveřice. Taky jsme hráli trpělivě,“ uvedl hrající trenér Libor Tichý. „Ještě bych chtěl vyzdvihnout kvalitu soupeře. Navíc byl dobře fyzicky připraven,“ dodal.

„Začali jsme hrát spíš z obrany, soupeř nás zatlačil do defenzívy. První poločas byl bez branek, ale soupeř dal břevno z přímého kopu, a i my měli gólovku. Ve druhém poločase jsme byli lepší my, ale nedali jsme tři gólové šance a v 73. minutě domácí jedinou brankou rozhodli,“ podotkl kouč Bečvár Zdeněk Carvan. „Nehráli jsme špatně. Branky jsme nedali kvůli naší neschopnosti. Bylo to smolné utkání. Od Býchor jsme čekali víc, že budou hrát lepší fotbal. Jsou to jedni z adeptů na postup a my je ve druhém poločase fakt přehrávali,“ dodal.