„Taky jsme to pěkně oslavili. Snědlo se prasátko, něco se vypilo. Já jsme šel v jede náct domů, takže ani nevím, jak to dopadlo,“ uvedl vedoucí domácího týmu Jan Křen.

Zápas byl plný emocí. Hlinsko dokonce dohrávalo v osmi lidech. „Hosté dostali za stavu 3:1 tři červené, všechny za kriminální fauly,“ dodal.

Branky ČB: 40. a 44. Dalli, 67. Nekolný, 89. Kratochvíl. Rozhodčí: Kovařík. ŽK: 6:7. ČK: 0:3. Diváků: 250. Poločas: 2:0. Český Brod: Hlaváček – Mrázek (7. Tomajko), Pařízek, Hříbal, Bláha – Hucek, Nekolný, Michal Kopecký, Horejc (88. Šošolík) – Dalli (78. Kratochvíl), Štefančík.

Předehráno

Tři týmy z okresu si své poslední zápasy předehrály. Jednalo se o utkání divizní Velimi v Liberci a okresní derby v I. B třídě mezi Velimí B a Polepy.

Liberec B – Velim 1:1

Branky: 18. Zeman - 14. Křelina. Diváků: 100. Poločas: 1:1. Velim: Václavík – Hrabal, Antoš, Marek, Hruška – Fořt (65. Kulhánek), Kohoutek, Müller, Frič (70. Kesner) – Slavík (82. Kozel), Křelina.

Velim B – Polepy 4:1

Branky: 8. T. Sixta, 11. Jiřička, 29. Ptáček, 67. M. Nedbal – 62. Hruška. Rozhodčí: Zdeněk. ŽK: Dejmek, Jiřička – Fibiger, Mokříž, Mojžíš. Diváků: 60. Poločas: 3:0. Velim B: Daněk – M. Nedbal, Dejmek, Jelínek, Hrabal – Kyncl, Jiřička, J. Nedbal, Hlavatý – Ptáček (83. Kratochvíl), T. Sixta (46. Fořt). Polepy: Jón (60. Byrtus) – Král, Fibiger, Mádle, Reichman (60. Sokol) – Jelínek, Mojžíš, Mokříž, Půža – Hruška, Slezák.