Č. Brod – H. Měcholupy 1:1

S hořkým úsměvem na tváři opouštěli hrací plochu fotbalisté Českého Brodu. V domácím prostředí si totiž nedokázali poradit s Horními Měcholupy. „Nejsem spokojený s výsledkem ani hrou,“ přiznal trenér Viktor Pařízek. „Tentokrát jsme do toho zápasu dali málo,“ dodal.

Jeho tým se sice dostal díky Sochovi do vedení, jenomže hosté stačili vyrovnat. „Přestože jsme věděli, že soupeř má dobré standardky, tak jsme z ní inkasovali,“ zlobil se Pařízek. „Ale musím říct, že nás soupoeř překvapil aktivní hrou. V závěru jsme si vytvořili tlak, ale k ničemu už to nevedlo, přestože tam Hucek měl jednu loženku,“ uzavřel.

Branky: 30. Socha – 56. Birma. Rozhodčí: Vitner. ŽK: 2:2. ČK: 0:1. Diváků: 320. Poločas: 1:0.

Český Brod: Sova – Mrázek (53. Horejc), Čáp, Michal, Bláha – Hucek (80. Strnad), M. Kopecký, Pařízek, Böhm – Štefančík, Socha.

Velim – Choceň 1:0

Spoustu dřiny museli vynaložit fotbalisté Velimi, aby včera udolali Choceň. nakonec se jim to podařilo. „Tohle utkání nás stálo strašně moc sil,“ přiznal trenér Josef Košátko. „Soupeř totiž přijel s hodně defenzivní taktikou. Moc se do fotbalu nepouštěl,“ dodal.

Velim se proto v první půli trápila, ale po přestávce se její hra zlepšila. O výhře domácího týmu nakonec rozhodl po pěkné individuální akci Frič. „V první půli jsme nedokázali líp kombinovat. Akce jsme nezrychlovali, tím pádem jsme soupeře nedostali pod tlak. Po přestávce se to zlepšilo a nakonec rozhodla pěkná akce Friče,“ uzavřel Košátko.

Branka: 68. Frič. Rozhodčí: Stumpf. ŽK: 4:2. Diváků: 230. Poločas: 0:0.

Velim: Svoboda – Kohoutek, Antoš, L. Hruška, R. Hruška – Fořt, Frič, Sabó (65. Jareš), Urban – Slavík (69. Novotný), Křelina (53. Snop).