Český Brod - Bohemians 1905 B 0:3

Klíčovým momentem střetnutí byla 28. minuta. Štefančík se šikovně natlačil před obránce, ten po něm sáhnul a kopala se penalta. Jenže zkušený matador Čáp s ní naložil lajdácky. „Kopnul jsem do drnu,“ kál se a přiznal, že tahle nešťastná chvíle vydláždila hostům cestu k triumfu.

Pražané totiž ještě před pauzou vstřelili vedoucí a vlastně vítězný gól. Balon se tak dlouho motal před domácí brankou, až si jej našel českobrodský patriot ve službách Klokanů Tomáš Kulvajt a zavěsil.

Brod se po přestávce nadechoval k náporu, jenže brzy jej utnul štírek Formáček – 0:2. A tentýž hráč pak v 69. minutě definitivně pohřbil domácí naděje po lahůdkové výzvě kapitána Vágnera. Ten pak ještě v závěru napodobil Zdeňka Čápa a zahodil pokutový kop.

Branky: 51. a 69. Formáček, 41. Kulvajt. Rozhodčí: Hajšman. ŽK: 2:3. Diváků: 375. Poločas: 0:1. Český Brod: Sova – Mrázek, Pařízek, Michal, Bláha – Horejc (70. Strnad), Kopecký, Čáp (80. Štuller), Böhm (46. Hucek) – Štefančík, Socha.