Český Brod – Teplice B 4:0

Jenže Český Brod se nepolekal a soupeře roznesl na kopytech. Udeřil už ve třetí minutě, kdy první standardní akci proměnil Kopecký, a spanilou jízdou pokračoval až do konce poločasu. Výsledkem toho byly čtyři branky v síti Teplic. Vedení 4:0 si domácí neohroženě pohlídali až do konce.

Na béčko Teplice tak už ztrácí jen dva body a v příštích kolech budou bojovat o čtvrté místo tabulky. „Teplice byly kvalitním soupeřem, takže byl k vidění pohledný fotbal. Nám se konečně podařilo začít dobře a ještě jsme se chytli i střelecky. Nemám co bych vytkl. Jsem stoprocentně spokojený,“ řekl po utkání trenér Českého Brodu Jan Vlček.

Branky: 3. M. Kopecký, 15. a 24. Pařízek, 37. Mičko. Rozhodčí: Váňa. ŽK: 2:3. Diváci: 200. Poločas: 4:0.

Český Brod: Sova – Hubač, Margolius, Šimr, Böhm – Vobořil, Pařízek, M. Kopecký (75. Dvořák), Kozák – Štefančík (85. Seč), Mičko (70. Bartolšic).