První místo z loňského ročníku obhájil tým AC Tulipán, trojnásobný vítěz z posledních čtyř let. „Je to tady vždy příjemný fotbálek i setkání se starými kamarády,“ pochvaloval si Slávek Brunclík, kolínský odchovanec, který v současné době působí v Rakousku. Spolu s Liborem Tichým byli zřejmě hlavními hvězdami lídra.

Na turnaji tentokrát startovalo 24 týmů. „Jeden se nám ještě večer před začátkem omluvil,“ řekl Václav Klepal.

Nažhavení mladíci, zkušení mistři míče, ale i mírně „bříškatí“ tátové od rodin. To byla i tentokrát směs hráčů, která si to rozdávala souběžně na čtyřech hřištích. „Já se přijel rozloučit s kariérou,“ prozradil nebovidský střelec Radek Roček. Spoluhráči mu připravili oslavu se vší parádou. Podle jeho přezdívky „Kelly“ pojmenovali tým Kelly Family a velkou fotografií známé irské skupiny nechali natisknout také na přední část dresů. „Bylo to pěkné. Problém byl v tom, že se s těmi vypitými panáky příliš nedal hrát fotbal,“ usmíval se „Kelly“ Roček.

Historii změnili střelci na zavěšenou láhev, kteří organizátory třemi přesnými trefami připravili o stejný počet lahví šampaňského. „To tu ještě nebylo, maximální počet zásahů byl dva,“ uvedl Klepal.

Největším zklamáním byl tým Mogul B, který i s esy typu Volfa, Zemana, či Jelínka nepostoupil ze základní skupiny. „Stárneme. Je to znát nejen v posteli, ale bohužel už i na hřišti,“ omlouval neúspěch lenoch turnaje Dalibor Zeman.

Výsledky – semifinále: Hrobníci – AC Tulipán 3:5, Koubek s.r.o. – Headhunters 2:1. O 3. místo: Hrobníci – Headhunters 2:1. Finále: AC Tulipán – Koubek s.r.o. 3:0. Nejlepší brankář: David Cincibus (AC Tulipán), nejlepší střelec: Jan Fořt (Slovácko) – 15 gólů, střelba na láhev šampaňského: Jiří Novák (Městská Policie), Zdeněk Čáp ml. (Bělušice XXL), Jan Fořt (Slovácko).