Na který z těch deseti ročníků vzpomínáte nejraději a proč?

Asi na ročník v roce 2002. To se zatím jedinkrát tým Bělušic dostal až do finale a tam podlehl až na penalty týmu Třebovle. To druhé místo se zapíjelo až do rána.

Z vítězství se opět radoval AC Tulipán. Za poslední čtyři roky to bylo jeho třetí vítězství. Příští rok bude útočit na zlatý hattrick. Takovouto bilancí se mohou pochlubit pouze hráči Třebovle, kteří kralovali v letech 2001 - 2003. Kdybyste měl porovnat tyto dva týmy, který z nich na vás udělal větší dojem?

Oba týmy se již nesmazatelně zapsaly do historie našeho turnaje. Na mužstvu AC Tulipán obdivuji, že na každý ročník přijeli vždy se skoro stejným týmem a myslím si, že bude zase velice těžké je příští rok porazit.

Na turnaj se pravidelně hlásí velké množství mančaftů. Letos jich bylo pětadvacet. Jste spokojen?

Dvacet pět mužstev je super. Jsem rád, že se u nás každoročně sejde tolik dobrých fotbalistů. Řekl bych, že úroveň mužstev je rok od roku vyšší a postoupit mezi osm nejlepších je daleko těžší než v prvních ročnících. Některá mužstva se mi letos omluvila, že jim vypadl jeden nebo dva klíčoví hráči a že přijedou až příští rok, až budou kompletní. Pro příští ročník zkusíme vymyslet nějakou novinku, abychom přilákali těch 32 týmů, což je maximum, pro které máme turnaj připraven.

Váš turnaj je znám tím, že se mezi zápasy v základní skupině a osmifinálovými duely střílí na lahev sektu. To je mezi účastníky velmi oblíbená disciplína. Plánujete do příštích let ještě nějaké zpestření?

Ano, je to opravdu velice populární soutěž. Ve většině týmů je to prestižní zaležitost a každý chybný zásah stojí obvykle populární rundu. Samozřejmě v opačném případě to stojí za to. Letos nás napadlo, že příští rok by si mohl nejúspěšnější střelec odnést pro tým „štěně piva“.

Každoročně jsou na akci vidět i sportovci z jiných odvětví. Většinou jsou to hokejisté. Dřív byli k vidění i umělci. Které celebrity už na turnaji startovaly?

Tak to je otázka spíše pro moji manželku. Já jsem většinu těch celebrit ani neznal. Letos jsem měl radost z účasti Lukáše Hartiga, který určitě turnaj velice obohatil.

Turnaj v Bělušicích je také velkou přehlídkou krásných holek. Nepřemýšlel jste třeba o tom, vyhlásit MISS turnaje?

Tak to je určitě zajímavý nápad. Určitě se touto myšlenkou budeme zabývat.