Sibřina – Pečky 2:1

Fotbalisté Peček prohráli po dvou proměněných penaltách. „Kluci hráli dobře. Výsledek nemá cenu hodnotit,“ popsal nazlobený kouč Malina.

Branka Peček: 11. Vančura. Rozhodčí: Urbánek. ŽK: 2:5. ČK: 14. Jindrák (Pečky). Diváků: 50. Poločas: 1:1. Pečky: Hemmer – Hanuš, Funda, Jindrák, Melíšek – Modrovič (90. Pokorný), Martínek, Moravec (72. Milanovič), Nykodym – Kejda, Vančura (72. Holub)

Loučeň – Polepy 3:0

Polepy měly v prvním poločase šestiminutový výpadek, během kterého dostaly tři branky a prakticky bylo po zápase. „V první půlhodině to byl vyrovnaný zápas. Poté jsme doplatili na chvilkovou nesoustředěnost. V příštím domácím zápase s Kounicemi musíme naplno bodovat,“ shrnul trenér Jiří Vondřejc.

Rozhodčí: Ledvina. ŽK: 2:1. Diváků: 120. Poločas: 3:0. Polepy: Byrtus – Reichman, Fibiger, Zelenka, Král (55. Sokol) – Mojžíš, Mokříž, Petrák, Mádle – Hruška, Slezák.

Milovice – Tuchoraz 2:1

Hráči Tuchoraze ještě slavili vedoucí gól a jejich brankář už lovil míč ze své sítě. Alespoň o bod pak přišli osm minut před koncem utkání. „Hráči bohužel opět neplnili taktické pokyny, Vyrovnávací branka, která padla hned po našem vedoucím gólu to jen podtrhuje,“ charakterizoval vedoucí mužstva Roman Pěkný.

Branka Tuchoraze: 75. Trnka. Rozhodčí: Březnovský. ŽK: 4:1. Diváků: 70. Poločas: 0:0. Tuchoraz: M. Černý – Pála, J. Černý, Svoboda, Blecha – Novák, T. Černý, Trnka, Šmejkal – Vondráček, Franek.

Kounice – Kouřim 1:3

Již postupující Kouřim dokázala otočit nepříznivý poločasový výsledek. „Domácí se nádherně zahraným trestným kopem dostali do vedení. Po změně stran jsme převzali iniciativu my. Domácí se o šanci na vyrovnání připravili sami. Obránce doslova namazal Dvořákovi a ten se nemýlil,“ popsal sekretář Miloslav Kapic.

Branky: 19. Čup – 53. Čáp, 59. Dvořák, 79. Novotný. Rozhodčí: Kolman. ŽK: 3:3. Diváků: 100. Poločas: 1:0. Kouřim: Maxian – Funda, Skalický, Čáp, Bradáč – Žižka, Dvořák, J. Snížek, Netáhlík (65. Procházka) – Novotný, Mácha.

Ostrá – Velim B 1:2

Rezerva Velimi odehrála podařené utkání, ze kterého nakonec vydolovala všechny tři body. „Podali jsme velmi kvalitní výkon. V horkém počasí jezdili kluci doslova po zadku. Za nasazení si zaslouží pochvalu. Mohli jsme zvítězit i větším rozdílem. Na druhou stranu nás dvakrát podržel brankář,“ nastínil velimský kouč Zdeněk Čáp.

Branky: 35. Remenec – 18. Ptáček, 49. Jiřička. Rozhodčí: Hájek. ŽK: 34. Remenec – 52. Hrabal, 73. Čepelák. ČK: 90. Remenec. Diváků: 110. Poločas: 1:1. Velim B: Daněk – Hrabal, Kyncl, Srp, Dejmek – Nedbal, Jiřička (78. Kostka), Čepelák, Hlavatý – Ptáček, Fořt (90. Nedbal M.)