ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA
8. kolo
SK Kladno – Chrudim 1:3
Podruhé za sebou fotbalisté SK Kladno doma zaváhali, tentokrát dokonce prohráli. Už ve 13. minutě šli do vedení a o deset minut později vedení navýšili. A když hosté v 53. minutě proměnili penaltu bylo to 0:3. Pak si Chrudim náskok bezpečně hlídala, ale v 90. minutě hezkou ranou o tyč zařídil alespoň čestný úspěch SK Tóth.
Branky: 90. Tóth – 13. a 23. Adámek, 53. R. Holub. Rozhodčí: Průcha. ŽK: Bartoš, Čurda, Rada. Diváků: 410. Poločas: 0:2.
Kladno: J. Rouček – Bartoš, Rendla, Samek (46. Čížek), Hajník – Procházka – Švambera (56. Hartman), Rada, Čurda – Tóth, A. Holub. (rm)

Letohrad – FK Králův Dvůr 1:1
Třetiligoví fotbalisté Králova Dvora konečně prolomili sérii porážek. Na půdě Letohradu podali cábelíci dobrý výkon a k vítězství měli mnohem blíže než domácí. Nakonec se body dělily. Domácí těsně před přestávkou šli do vedení, ale hosté brzy po přestávce vyrivnali a remízu nudrželi až do konce.
Branky: 44. Nadrchal – 56. Fulín. Rozhodčí: Dujsík. ŽK: Nagl – Petr, Kudrna, Svátek. Poločas: 0:1.
Králův Dvůr: Kudrna – Himl, Procházka, Šilhavý, Pavlík, Petr, Květoň (90. Mokrohajský), Frydrych, Fulín (73. Novák), Svátek, Kratochvíl. (vil)

Plzeň B – FK Kunice 0:0
Hosté měli v prvním poločase více ze hry, ale Daněk v brance Plně šance hostů likvidoval. Stejné to bylo i ve druhém poločase. Nakonec nepomohlo ani dvojí sgtřídání Kunic v závěru a zápas skončil bez branek.
Rozhodčí: Jedlička. ŽK: Mudra (PL).
FK Kunice: TJ Kunice: Šilhavý – Veselý, Šrámek, Havlíček, Hyský – Kordiak, Balšánek (62. Lička), Engelmann, Rejhon (81. Tafat) - Dvořák (69. Brabec), Marek. (vlud)

K. Vary – FK Ml. Boleslav B 0:1
Diváci se v prvním ani druhém poločase nenudili. Viděli zajímavý fotbal se šancemi z obou stran. Nakonec o tříbodovém zisku béčka Mladé Boleslavi rozhodla vlastní branka domácího Dominika Vu, který centrovaný míč poslal omylem hlavou do karlovarské sítě.
Branka: 68. Vu. Rozhodčí: Janoch. Poločas: 0:0.
FK Ml. Boleslav B: Knobloch – Čech (81. Honc), Volf (88. Rozsíval), Dudka, Schubert, Tvaroha, Kostakis (90+1. Nehanovič), Sedláček, Borovička, Brožek, Šťastný. (vlud)

So. Ovčáry – Pardubice 4:0
Fotbalisté Ovčár výrazně promluvili do pořadí na čele. V sobotu přejeli nečekaně vysoko druhé Pardubice a vyhoupli se za svého soupeře na třetí místo. Hostující debakl načal už ve druhé minutě Müller, který po gólových příspěvcích Maršnera a Rótha výsledek i zpečetil.
Branky: 3. a 62. Müller, 32. Maršner, 52. Róth z PK. Rozhodčí: Moník. ŽK: Prokop (P.). Diváci: 250. Poločas: 1:0.
So. Ovčáry: Pávek – Chalupa, Ondrák, Studený, Róth – Dittrich, Mareš, Svoboda (78. Svoboda), Maršner (85. Cigánek) – Hašler, Müller (75. Hyka). (lk)

Ostatní výsledky 8. kola: Liberec B – Chomutov 0:2 (0:1), Česká Lípa – Domažlice 1:0 (0:0), Hlavice – Písek 1:0 (0:0), Roudnice – Loko Vltavín 0:1 (0:0).

8. kolo:
Votice – Strakonice 3:0 (3:0), Hořovicko – Tábor 2:2 (1:0), Čížová – Štěchovice 1:0 (1:0), Český Krumlov – Benešov 2:3 (0:3), Slavia Praha B – H. Měcholupy 2:2 (1:0), Rokycany – Tachov 3:0 (0:0), Bohemians 05 B – Dukla Praha B 0:2 (0:1), Koloveč – Milevsko 2:0 (1:0).
8. kolo:
Litol – Neratovice 2:2 (1:1), Blšany – Zápy 1:2 (0:1), Motorlet – Jirny 2:1 (2:0), Žatec – Čelákovice 0:1 (0:0), Vilémov – Meteor Praha 2:0 (1:0), Český Dub – Souš 3:3 (2:1), Teplice B – Př. Kopanina 2:0 (1:0), Vyšehrad – Brozany 2:0 (1:0).
8. kolo:
Polepy – Admira Praha 4:0 (3:0), Velim – Trutnov 2:0 (1:0), Pěnčín/ Turnov – Kolín 1:1 (1:0), Hr. Králové B – Pardubice B 3:1 (1:1), Nová Paka – Ústí n. O. 0:0, Mšeno – Náchod 4:2 (4:0), Převýšov – Dvůr Králové 4:0 (0:0), Nový Bydžov – Jablonec B 1:3 (1:1).

8. kolo
SK Rakovník – Dobřichovice 4:2 (3:1) Isteník, Pucholt, Zápotovký, Červený – Karda, Kalivoda. Rozhodčí: Košťálek, Diváků: 120.
Úvaly – Čáslav B 1:0 (1:0) Korbelář. Rozhodčí: Pavelka. Diváků: 235.
Sedlčany – Dobrovice 1:0 (1:0) M. Valsa. Rozhodčí: Myška. Diváků: 250.
Benátky n. J. – N. Strašecí 2:3 (1:1) Kozma, Vodák – L. Mrázek, Ducár, Růžička. Rozhodčí. Brejník. Diváků: 120.
Louňovice – Nymburk 3:2 (3:0) Böhm 2, Sirový – Havlík, Novotný. Rozhodčí: Zuskin. Diváků: 100.
Český Brod – Kutná Hora 1:2 (1:2) Trnka – Luňáčel, Auer. Rozhodčí: Čermoch. Diváků: 220.
Libiš – Tn. Rakovník 1:0 (1:0) Bičaník. Rozhodčí: Benák. Diváků: 120.
Mn. Hradiště – Beroun 1:5 (0:1) Klain – Hájek 2, Buch, Zelenka, Vopěnka. Rozhodčí: Kovář. Diváků: 150.

8. kolo:
Petrovice – Vraný 4:1 (1:1) Kilián 2, Turek, Kudrna – Maliňák, Lhota – Tuchlovice 4:2 (2:0) Zadák, Chaloupka, L. Havelka, Vincenc – Stuchlý, Potužák, Všenorský SK – SK Nový Knín 3:1 (2:0) Wojnar 2, Dali – Černý, Nová Ves pod Pleší – Čechie Velká Dobrá 5:0 (2:0) Holan 2, Rom 2, Kunc, SK Černolice – Hostouň 2:1 (0:0) Kocián, Pavlis – Hlava, Sp. Příbram – SK Hvozdnice 1:1 (0:0) Tošovský – Zeman, Sn. Hradištko – MFK Dobříš 0:7 (0:0) Šebek 3, Maryška 2, Šrain, Talůžek, SK Slaný – SK Hřebeč 4:1 (3:0) Landvojtovič, Cablik, Mrština, Kozák – Čáp
8. kolo:
Radim – Poděbrady 1:2 (1:0) Havránek – Herzan, Billy, Benešov B – Jílové 1:0 (1:0) Kondáš, Bakov n. Jiz. – Zeleneč 5:0 (3:0) Beran 2, Hammer 2, Vaněk, Týnec n. S. – Klecany 2:4 (0:3) Orsák, Jíša – Váchal, Filinger, Rybecký, vlastní, Uhlířské Janovice – Semice 0:8 (0:2) Švarc, Koštíř, Souček, Hromadník, Bošina, Bříza, Janáček, Mikluščák, Brandýs/Bol. – Velim B 4:0 Šmejkal 3, Přibyl – poločas a branku hostů domácí nehlásili (pokuta), Dlouhá Lhota – Červ. Pečky 1:1 (0:1) Kořínek, Kesner, Zásmuky – Kostelec u Kř. 4:0 (4:0) Polák, Lev, Lanc, Čapek.

6. kolo:
Doksy – Novo Kladno 0:0, Lány – Tuchoměřice 1:1 (1:1) Dvořák – Fiala, Branov – Hýskov 4:0 (2:0) Kruba, Sklenička, Hanzl, Opl, Stochov – Lužec 3:3 (2:1) Burle 2, Šubin – Stejskal, Rybář, Miklušák, Loděnice – Lidice 3:1 (3:0) Novák 2, Herejt – T. Radosta, Velvary – Mutějovice 7:0 (1:0) Letko 3, Pekárek 3, Mucha, Braškov – Jeneč 2:4 (1:3) Nachtigal 2 – Kotík, Ivanov, Hořánek, Votava.
6. kolo:
Rejšice – Dol. Bousov 3:2 (2:2) Herman, Habuš, Foršt – Vacek, Kubeček, Byšice – Záryby 5:2 (1:0) Novák 2, Jurčovský 2, Jindřich – Valentin, Miškovský, Luštěnice – FC Mělník 3:3 (2:3) Janek, Holčapek, Hrdlička – Vernek 2, Kolinský, Řepín – Pěčice 2:1 (0:0) Paloušek, Štrupl – Charvát, Kosořice – Bělá p. B. 1:2 (0:2) Kiceluk – Tůma Slobodzian, Vysoká – Kosmonosy 6:1 (3:0) Rolenc 2, Vála 2, Štolba, Řízek – Keszeg, Lab. Kostelec – Pš. Mělník 2:3 (1:2) Vostřel, Doubek – Pokorný, Bárta, Krejčík.
6. kolo:
Třebovle – Městec Králové 5:2 (4:1) Bobek 2, Hromádko, Roule, Richter – Krejčí, Hradečný, Tuchoraz – Ŕíčany 2:7 (1:3) Trnka, Pazderec – Fliegel 4, Michal, Štěpán, Sus, Radonice – Poříčany 2:4 (2:1) Lampír, Švec – O. Puk 3, Minařík, Brandýs/Boleslav B – Rožďalovice 1:4 (1:1) Kotas – Ott 2, Mašinda, Pavel, Jirny B – Ostrá 5:1 (3:1) Beran 3, Přibyl, Dubský – Dozorec, Lysá n. L. – Sadská 0:3 (0:2) Plot, Křížek, Melíšek, Sokoleč – Milovice 7:2 (2:0) Čáp 3, Hruška 2, Šťastný 2 – Beneš, L. Müller.
6. kolo:
Sázava – Votice B 6:2 (6:1) Švec 3, Král, Svoboda, vlastní – Toré, Homolka, Tupadly – Zdislavice 2:4 (1:3) Nezbeda 2 – Lukáč, Kubálek, Naňák, vlastní, B. Podolí – Zbraslavice 2:2 (1:1) Semínko, Antoš – Šindelář 2, Nespeky – Chotýšany 1:0 (0:0) Kalenda, Poříčí – Sedl/Prčice 2:1 (2:0) Kyselka, Pavlečko – M. Davídek, Jesenice – Teplýšovice 2:3 (1:2) Petráš, Táčner – Kukač, Král, Podhorský, Kondrac – Chocerady 3:1 (1:0) Pavelka, vlastní, Pavlíček – Kodad.
6. kolo:
Cerhovice – Hořovicko B 5:4 (0:2) Čihař 2, Mácha, Grund, Pichlík – Hruška, Zítek, Chrdle, Petráš, Nečín – Podlesí 1:5 (0:3) M. Gregor – Soukup 2, Kuba, Harvan, Červenka, Komárov – Vonoklasy 2:6 (1:4) Hausner, Martinkovič – Nejepsa 2, Měchura 2, Baubín, Rašek, Jíloviště – Rožmitál 2:2 (0:2) Bassem Hannachi, Lehovec – Leittermann 2, Mníšek – Dublovice 4:1 (3:0) Čížek 2, Mašek, Prachař – Tesárek, Hostomice – Lety 0:2 (0:2) Turek, Rada, Březnice – Tochovice 2:0 (1:0) Fait, M. Žid.
1. Jíloviště 6 5 1 0 26:11 16
2. Cerhovice 6 4 1 1 17:13 13
3. Vonoklasy 6 4 0 2 23:13 12
4. Lety 6 4 0 2 18:17 12
5. Podlesí 6 3 2 1 18:15 11
6. Březnice 6 3 1 2 11:9 10
7. Rožmitál 6 2 3 1 19:13 9
8. Nečín 6 3 0 3 9:13 9