ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA
3. kolo
SK Kladno – Hlavice 2:1
Hlavice měla v Kladně výborný úvod. Během čtvrthodinky měla tři stoprocentní příležitosti, avšak využila jedinou Novotným. Zaplatila za to po změně stran, kdy převzali iniciativu domácí, které zdobila touha zápas otočit. Podařilo se jim to až příchodem T. Roučka. Mladý záložník šel na hřiště v 73. minutě a stačil nejen vyrovnat, ale také v nastaveném čase i rozhodnout.

Branky: 77. 90+2 T. Rouček – 7. Novotný. Rozhodčí: Šedivý. ŽK: Rada, Čížek, Čurda – Toth, Grobl. Diváci: 385. Poločas: 0:1.
SK Kladno: Tesař - Hofman, Rendla, Samek, Procházka - Hartman (73. T. Rouček), Čurda (87. Roubal), Čížek - Holub – Švambera (59. Fujdiar). (jin)

FK Ml. Boleslav B – FK Kunice 2:0
Po dvou venkovních prohrách v Písku a Letohradu si juniorka Boleslavi připsala první body za očekávanou domácí výhru, neboť sestavu tvořili převážně hráči z prvoligového kádru. Jenže Ščuk, Řezníček ani Zahustel své šance nevyužili. Střelecky se však prosadili ve druhém poločase.
Domácí za svou aktivní hru byli odměněni v 56. minutě, kdy Zahustel po přesné přihrávce od Štohanzla poslal domácí do vedení. Kunice sice měly možnost vyrovnat, ale Hyský centr z rohu poslal těsně mimo. A tak změna skóre nastala v 84. minutě. Řezníček vypálil, Šilhavý vyrazil míč před sebe a Štohanzl úspěšně dorazil na 2:0. Boleslav si tak připsala první body letošní sezony.

Branky: 56. Zahustel, 84. Štohanzl. Rozhodčí: Šedivka: ŽK: Kostakis, Tvaroha – Brabec. Diváci: 135. Poločas: 0:0.
FK Ml. Boleslav B: Šeda – Tvaroha (87. Zbrožek), Dimitrovski, Procházka, Kalina – Zahustel (84. Synek), Ščuk, Kostakis (78. Dudka), Štohanzl – Řezníček, Táborský.
FK Kunice: Šilhavý – Kopta, Hyský, Havlíček, Veselý – Kočí, Kordiak, Nečas (46. Brabec), Engelmann (80. Dvořák) – Marek, Tafat (46. Rejhon). (vlud)

Domažlice – So Ovčáry 5:2
Po rychlém vítězství před týdnem doma, kdy Ovčáry za půl hodiny vyprovodily Vltavín 3:0, jely k nováčkovi namlsány a s cílem získat nějaký ten bod. Jenže nakonec vše dopadlo jinak.
První poločas se hrálo nahoru dolu. V té době se ale nevyznamenaly obrany, kde do 32. minuty pustily po dvou gólech. Domácí vždy vedli a Ovčáry dvakrát stav utkání dokázaly srovnat. Do přestávky ale šel s vedením 3:2 nováček. Po přestávce se v 52. minutě odhodlali hosté k dvojímu střídání, ale příchody Šmidrkala za Martínka a Müllera za Hašlera nepomohly. Naopak v 70. minutě inkasovaly Ovčáry počtvrté a minutu před koncem domácí uzavřeli na konečných 5:2.

Branky: 12. Mužík, 26. Braun, 41., 70. Kovařík, 89. Lettl – 24. Mareš, 32. Dittrich. Rozhodčí: Čuřín. ŽK: Strejc, Bezděk – Matějček, Cigánek. Diváci: 700. Poločas: 3:2.
So. Ovčáry: Straka – Matějček, Chalupa, Studený, Horák (73. Hyka) – Dittrich, Mareš, Martínek (54. Šmidrkal), Cigánek – Hašler (57. Müller), Róth. (lk)

Chomutov – FK Kr. Dvůr 0:1
Cábelíci si museli na první vítězství počkat až do třetího kola a navíc na trávníku soupeře. Po dvou remízách se jim totiž podařilo plně bodovat v Chomutově.
Hosté začali od úvodních minut aktivněji a zaslouženě šli už ve 12. do vedení, když vedoucí branku zařídil Svátek. To domácí rozladilo, ale prosadit se nedokázali. A tak to kompenzovali zákroky, za které si vykoledovali žluté karty. Králův Dvůr těsně vedení do přestávky udržel, a protože dokázal hrát v obraně pozorně i ve druhém poločase, zaslouženě si odvezl tři body. Domácí sice v 90. minutě měli obrovskou šanci na vyrovnání, ale Gibala z bezprostřední blízkosti branku minul, a tak na vítězství Cábelíků se nic nezměnilo.

Branka: 12. Svátek. Rozhodčí: Svatík: ŽK: Vait, Čonka, Smola, Dolejška – Sabou. Diváci: 249. Poločas: 0:1.
FK Králův Dvůr: Kudrna – Procházka, Sabou, Šilhavý, Kratochvíl – Petr, Pavlík, Frydrych, Květoň (87. Tlustý) – Fulín (78. M. Novák), Svátek (90. Krupička). (vlud)

Ostatní výsledky 3. kola: Česká Lípa – Letohrad 2:0 (1:0), Chrudim – Karlovy Vary 2:2 (1:1), Vltavín – Plzeň B 1:1 (1:0), Písek – Pardubice 0:1 (0:0), Roudnice – Liberec B 2:0 (2:0).

3. kolo:
Votice – Bohemians 1905 B 5:0 (2:0), Strakonice – Hořovicko 1:0 (0:0), Benešov – Čížová 4:0 (0:0), Milevsko – Štěchovice 1:0 (0:0), Rokycany – Slavia B 1:2 (0:0), Tachov – H. Měcholupy 3:4 (0:2), Dukla Praha B – Tábor 2:1 (2:0), Č. Krumlov – Koloveč 2:1 (0:0).
3. kolo:
Teplice B – Litol 7:1 (4:0), Zápy – Čelákovice 1:1 (1:1), Neratovice – Jirny 1:1 (0:0), Blšany – Žatec 1:1 (0:0), Český Dub – Vilémov 2:2 (0:2), Teplice B – Litol 7:1 (4:0), Př. Kopanina – Motorlet 1:0 (0:0), Souš – Vyšehrad 5:1 (4:0), Meteor Praha – Brozany 2:1 (1:1).
3. kolo:
Kolín – Pardubice 2:1 (0:0), Převýšov – Velim 3:1 (0:1), Dvůr Králové – Polepy 5:1 (4:0), Mšeno – Nová Paka 2:7 (1:4), Náchod – Nový Bydžov 0:0, Ústí n. O. – Jablonec B 4:2 (3:0), Pěnčín/ Turnov – Hr. Králové B 1:0 (1:0), Trutnov – Admira Praha 1:1 (0:0).

3. kolo
Č. Brod – SK Rakovník 4:2 (3:0) Trnka 2, Kozlíček, Mlejnek – Hornhof, Mžourek. Rozhodčí: Voldan. Diváci: 60.
Libiš – Louňovice 3:1 (2:0) Kubeš, Mitaš, Jirásek – Trávník. Rozhodčí: Čermoch. Diváci: 120.
Mn. Hradiště – Benátky n. J. 1:1 (1:0) Klain – Smetana. Rozhodčí: Mrázek. Diváci: 310.
Beroun – Sedlčany 3:1 (2:0) Hájek 2, Svoboda – M. Valsa. Rozhodčí: Brejník. Diváci: 80.
Tn. Rakovník – Úvaly 3:2 (2:0) Kudela, Stuchl, P. Kučera – Vorlíček, Korbelář. Rozhodčí: Machýček. Diváci: 100.
K. Hora – Dobřichovice 5:2 (2:0) Schwarz, Auer, M. Tomíšek, Kozel, O. Tomíšek – Krda, Kalivoda. Rozhodčí: Chovanec. Diváci: 144.
Nymburk – Čáslav B 3:0 (1:0) Nedorost, Novotný, Havlík. Rozhodčí: Hůla. Diváci: 140.
N. Strašecí – Dobrovice 1:0 (0:0) Pilař. Rozhodčí: Pavlíková. Diváci: 150.

3. kolo:
Sp. Příbram – Petrovice 4:0 (1:0) domácí nehlásili, Hradištko – Černolice 3:2 (0:1) Kuneš 2, Listran – Kocián, Podlešák, Slaný – Nová Ves p. Pl. 0:2 (0:0) vlastní, Kokštejn, Hřebeč – Všenory 0:3 (0:1) Helmi, Drážný, Zelenka, MFK Dobříš – Lhota 1:1 (1:1) Procházka – Vitásek, Hvozdnice – Vraný 1:1 (0:1) Neuman – Galbavý, Hostouň – Tuchlovice 3:2 (1:0) Motlík, Kubát, Novák – Fitko 2, Čechie Velká Dobrá – Nový Knín 2:2 (0:0) Andruchovič, Stolár – Zeman, Sklenář.

3. kolo:
Brandýs/Boleslav – Radim 2:1 (1:0) Šmejkal, Bláha – Slunéčko, Dlouhá Lhota – Uhlířské Janovice 5:2 (4:0) V. Limr, Krouský, Šolc, Kořínek, J. Novotný – Hrstka, Churavý, Zásmuky – Týnec n. S. 3:0 (3:0) Vaněk, Čapek, Polák, Kostelec u Kř. – Bakov n. J. 3:0 (2:0) Šimek 2, Dixa, Červené Pečky – Benešov B 0:1 (0:0) Voráček, Velim B – Poděbrady 0:0, Semice – Jílové 5:0 (1:0) Horejc 2, Bošina, Janáček, Mikluščák, Klecany – Zeleneč 3:0 (1:0) Rybecký 2, Filinger.

1. kolo:
Loděnice – Doksy 3:0 (2:0) Herejt 3, Velvary – Stochov 2:0 (0:0) Mucha 2, Braškov – Bránov 1:0 (1:0) Bednář, Jeneč – Lány 1:1 (0:0) Pazsto – Rybář, Chmel Mutějovice – Novo Kladno odloženo, Lidice – Tuchoměřice 4:2 (2:1) Falout 3, T. Radosta – Zelený, Fiala, Lužec – Hýskov 0:3 (0:0) Sechovec, Stejskal, Hnátek.
Skupina B
1. kolo:
Kosořice – Rejšice 0:3 (0:2) Jón, Kučera, Marek Rys, Vysoká – Řepín 2:2 (0:1) Rolenc 2 – Vaněček, Kratochvíl, L. Kostelec – Luštěnice 1:3 (0:0) Pajkrt – Kopa, Hrdlička, Jakubův, Pš. Mělník – Byšice 1:1 (0:0) Pokorný – Lauda, Kosmonosy – Dol. Bousov 2:0 (1:0) Keszeg, Kohout, Bělá p. B. – Záryby 4:1 (3:0) Voleman, Fischer, Arient, Toman – Dušička, Pěčice – FC Mělník 3:1 (1:1) Konejl, Jos. Kandráč, Hubač – vlastní.
Skupina C
1. kolo:
Jirny B – Třebovle 2:1 (1:0) Dubský, D. Přibyl – Bobek, Lysá n. L. – Brandýs/Bol. B 7:0 (3:0) Pavliš 2, Zítka 2, D. Novák, L. Novák, Vöumel, Sokoleč – Radonice 5:3 (4:1) Čáp 4, L. Němec – Lampír 2, Moravec, Milovice – Tuchoraz 2:1 (1:1) Müller, L. Novák – Černý, Sadská – Městec Králové 3:1 (3:0) Plot 2, Remsa – Krejčí, Ostrá – Říčany 0:4 (0:2) Mora 2, Fliegel, Tipta, Rožďalovice – Poříčany 2:4 (1:1) Táborský, Ott – O. Puk 3, Koula.
Skupina D
1. kolo:
Poříčí n. S. – Sázava 0:3 (0:2) Kuchler, Chuchla, Švec, Jesenice – Nespeky 0:3 (0:0) Nachtman, Rosenvald, Kadlec, Kondrac – Podolí 2:2 (1:0) Vítovský, Pavelka – Šálený 2, Chocerady – Tupadly 3:0 (1:0) Vondrák, Kuželka, Mařinec, Teplýšovice – Votice B 1:2 (1:1) Chomát – Hájek, Haas, Sedlec/Prčice – Zdislavice 6:0 (3:0) M. Davídek 3, M. Nousek 2, Růzha, Chotýšany – Zbraslavice 3:0 (1:0) Kamarýt, Moravec, vlastní.
Skupina E
1. kolo:
Mníšek p. B. – Cerhovice 1:1 (1:1) Mašek – Čihař, Hostomice – Jíloviště 1:3 (1:0) Bohuněk – Dupal 2, Bassem, Březnice – Komárov 4:1 (2:0) Zárybnický, Jindřich, Partika, Fait – Dudla, Tochovice – Nečín 2:0 (2:0) Černý, Šmucler, Lety – Hořovicko B 4:1 (2:1) Jablonský, Jůna, Nesrovnal, Turek – Štěpnička, Dublovice – Podlesí 3:3 (2:2) Budka, Krůta, M. Vondrák – Straka, Harvan, Soukup, Rožmitál – Vonoklasy 3:1 (2:0) Mora, Pejsar, P. Leitermann – Nejepsa.