Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mladý fotbal, výsledky z 3. a 4. dubna

Střední Čechy - Další díl ze sezony ukrojily i všechny mládežnické soutěže. Další body se rozdávaly v ligách, divizích i kraji. O změnu na čele tabulky I. A třídy dorostu se tentokrát postarali dorostenci Velimi, kteří doma podlehli TJ Polepy 0:1, a protože Kunice zdolaly Český Brod 3:0, vyhouply se na vrchol tabulky před Velim.

6.4.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jan Hájek

ČESKÁ LIGA DOROSTU

19. kolo: Ml. Boleslav B – Sparta Praha B 3:2 (starší), 2:3 (mladší), Č. Budějovice B – Slavia Praha B 1:0, 1:1, Pardubice – Dukla Praha 3:1, 0:4, Liberec – Sez. Ústí 2:3, 5:0, Jablonec – Most 2:2, 6:3, Meteor Praha – Hr. Králové B 3:0, 1:0, Plzeň B – Teplice B 4:0, 4:1, Bohemians 1905 B – Motorlet 0:0, 2:1.

Starší
1. Liberec 19 13 2 4 49:28 41
2. Pardubice 19 13 2 4 39:18 41
3. Plzeň B 19 11 4 4 37:20 37
4. Sparta Praha B 19 9 3 7 41:28 30
5. Motorlet 19 7 7 5 28:23 28
6. Slavia Praha B 19 8 3 8 29:25 27
7. Hr. Králové B 19 6 8 5 23:23 26
8. Jablonec 19 7 4 8 35:37 25
9. Bohemians B 19 7 3 9 30:24 24
10. Most B 19 6 5 8 25:44 23
11. Ml. Boleslav B 19 6 4 9 30:27 22
12. Meteor Praha 19 6 4 9 26:25 22
13. Teplice B 19 7 1 11 28:46 22
14. Č. Budějovice B 19 6 2 11 26:39 20
15. Sezimovo Ústí 19 6 2 11 23:51 20
16. Dukla Praha 19 4 6 9 21:32 18

Mladší
1. Jablonec 19 14 2 3 65:26 44
2. Sparta Praha B 19 11 4 4 56:27 37
3. Bohemians B 19 10 5 4 42:35 35
4. Plzeň B 19 10 4 5 46:30 34
5. Slavia Praha B 19 10 4 5 42:26 34
6. Motorlet 19 10 3 6 36:38 33
7. Liberec 19 9 5 5 51:32 32
8. Ml. Boleslav B 19 7 7 5 32:22 28
9. Teplice B 19 7 4 8 31:31 25
10. Dukla Praha 19 5 6 8 18:33 21
11. Č. Budějovice B 19 5 5 9 25:39 20
12. Meteor Praha 19 4 6 9 16:25 18
13. Most B 19 5 3 11 35:54 18
14. Pardubice 19 4 5 10 26:36 17
15. Hr. Králové B 19 4 1 14 20:47 13
16. Sezimovo Ústí 19 3 4 12 20:60 13

ČESKÁ DIVIZE DOROSTU

Skupina A
15. kolo:
Příbram – Hořovicko 8:3 (starší), 5:2 (mladší), Prachatice – Vlašim 2:1, 0:2, Benešov – Vejprnice 2:1, 0:5, Klatovy – Písek 4:2, 0:3, SKP Č. Budějovice – Rokycany 1:3, 0:0, Domažlice – Strakonice 2:2, 0:3, Motorlet B – Č. Krumlov 2:1, 6:0 .

Starší
1. Příbram B 15 10 3 2 49:21 33
2. Motorlet B 15 8 3 4 28:20 27
3. Vejprnice 15 7 4 4 29:22 25
4. Strakonice 15 7 3 5 28:23 24
5. Písek 15 7 2 6 31:23 23
6. SKP Budějovice 15 7 2 6 31:25 23
7. Prachatice 15 6 3 6 22:24 21
8. Rokycany 15 5 4 6 31:35 19
9. Domažlice 15 5 4 6 23:27 19
10. Benešov 15 5 3 7 28:36 18
11. Český Krumlov 15 5 2 8 21:28 17
12. Klatovy 15 5 1 9 26:39 16
13. Hořovicko 15 4 4 7 24:39 16
14. Vlašim 15 4 2 9 19:28 14

Mladší
1. Vejprnice 15 11 2 2 58:13 35
2. Příbram B 15 11 1 3 49:14 34
3. Rokycany 15 9 3 3 31:10 30
4. Strakonice 15 8 2 5 33:23 26
5. Vlašim 15 8 2 5 22:19 26
6. Motorlet B 15 7 3 5 36:20 24
7. Benešov 15 7 3 5 25:32 24
8. SKP Budějovice 15 6 3 6 35:23 21
9. Písek 15 5 4 6 21:19 19
10. Domažlice 15 5 2 8 13:34 17
11. Prachatice 15 5 1 9 19:36 16
12. Klatovy 15 4 2 9 21:45 14
13. Český Krumlov 15 3 2 10 16:40 11
14. Hořovicko 15 1 0 14 16:67 3

Skupina B
15. kolo:
Loko Č. Lípa – Kladno B 1:2, 3:7, Roudnice – Varnsdorf 3:0, 6:1, K. Vary – Žižkov 1:4, 0:1, H. Měcholupy – Ars. Č. Lípa 1:1, 1:4, Junior Praha – Ústí n. L. 1:2, 1:3, Sokolov – Libuš 4:1, 8:1, Most C – Meteor B 1:2, 2:2.

Starší
1. Sokolov 15 15 0 0 78:14 45
2. Kladno 15 12 1 2 59:11 37
3. Vikt. Žižkov 15 8 3 4 37:25 27
4. Meteor Praha B 15 8 2 5 29:21 26
5. Ústí n. L. 15 7 3 5 31:32 24
6. Roudnice 15 6 2 7 25:24 20
7. H. Měcholupy 15 5 5 5 26:27 20
8. Libuš 15 6 2 7 28:40 20
9. Most 15 5 4 6 26:31 19
10. Arsenal Č. Lípa 15 5 3 7 33:34 18
11. Junior Praha 15 5 2 8 19:31 17
12. Karlovy Vary 15 4 1 10 28:56 13
13. Loko Č. Lípa 15 1 4 10 12:55 7
14. Varnsdorf 15 0 4 11 13:43 4

Mladší
1. Vikt. Žižkov 15 11 4 0 72:15 37
2. Sokolov 15 11 3 1 65:21 36
3. Kladno 15 10 3 2 48:19 33
4. Ústí n. L. 15 10 3 2 42:19 33
5. Karlovy Vary 15 9 0 6 38:24 27
6. Meteor Pha B 15 8 2 5 24:23 26
7. Roudnice 15 6 5 4 32:20 23
8. Libuš 15 7 1 7 44:27 22
9. Ars. Č. Lípa 15 6 2 7 34:28 20
10. Junior Praha 15 4 1 10 20:37 13
11. H. Měcholupy 15 3 2 10 18:45 11
12. Most 15 2 4 9 15:44 10
13. Varnsdorf 15 2 2 11 16:49 8
14. Loko Č. Lípa 15 0 0 15 9:106 0

Skupina C
15. kolo:
Čáslav – Chrudim 1:0, 0:1, Kosmonosy – Pardubice B 0:4, 2:2, Ol. Hr. Králové – Kolín 1:0, 2:2, Liberec B – Jablonec 2:2, 2:0, N. Bydžov – Pěnčín/Turnov 2:1, 5:0, Dvůr Králové – Jičín 1:0, 4:0.

Starší
1. Jablonec B 15 9 4 2 40:15 31
2. Rapid Liberec 13 10 1 2 28:11 31
3. Nový Bydžov 15 9 2 4 26:17 29
4. Liberec B 15 8 3 4 36:21 27
5. AFK Chrudim 15 7 4 4 40:19 25
6. Dvůr Králové 15 7 3 5 25:34 24
7. Pardubice 15 7 2 6 28:18 23
8. Ol. Hr. Králové 15 7 2 6 37:29 23
9. Čáslav 15 7 1 7 26:31 22
10. FK Kolín 15 5 2 8 25:25 17
11. Kosmonosy 15 2 8 5 18:35 14
12. Jičín 15 2 3 10 15:37 9
13. Litomyšl 14 3 0 11 15:45 9
14. Pěnčín/Turnov 14 2 1 11 17:39 7

Mladší
1. AFK Chrudim 15 13 1 1 56:12 40
2. Nový Bydžov 15 11 3 1 36:19 36
3. Liberec B 15 10 1 4 39:12 31
4. Ol. Hr. Králové 15 9 1 5 47:16 28
5. FK Kolín 15 8 3 4 40:22 27
6. Pardubice 15 8 3 4 37:25 27
7. Čáslav 15 7 3 5 39:37 24
8. Jablonec B 15 7 1 7 42:23 22
9. Rapid Liberec 13 6 2 5 31:26 20
10. Jičín 15 6 0 9 22:33 18
11. Kosmonosy 15 2 5 8 22:34 11
12. Dvůr Králové 15 2 1 12 11:46 7
13. Litomyšl 14 1 0 13 9:50 3
14. Pěnčín/Turnov 14 0 2 12 7:83 2

ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ

15. kolo: Teplice – Ml. Boleslav 3:2 (starší), 2:0 (mladší), Plzeň – Příbram 3:1, 0:1, Motorlet – Slavia Praha 1:0, 0:1, Sokolov – Bohemians 1905 3:1, 1:1, Jablonec – Chrudim 5:1, 1:5, Sparta Praha – Hr. Králové 4:0, 2:3, Most – Liberec 1:2, 3:3, Pardubice – Č. Budějovice 1:0, 4:2.

Starší
1. Slavia Praha 19 17 0 2 73:7 51
2. Jablonec 19 11 4 4 32:21 37
3. Sparta Praha 19 11 2 6 59:26 35
4. Hr. Králové 19 10 3 6 40:32 33
5. Plzeň 19 9 5 5 42:31 32
6. Liberec 19 9 5 5 34:27 32
7. Motorlet 19 9 3 7 40:35 30
8. Teplice 19 9 2 8 32:34 29
9. Č. Budějovice 19 8 3 8 27:25 27
10. Pardubice 19 8 2 9 25:27 26
11. Bohemians 05 19 6 3 10 25:37 21
12. Ml. Boleslav 19 6 2 11 26:41 20
13. Příbram 19 5 2 12 37:60 17
14. Most 19 5 1 13 17:45 16
15. Sokolov 19 4 3 12 22:54 15
16. Chrudim 19 2 6 11 20:49 12

Mladší
1. Slavia Praha 19 15 1 3 70:23 46
2. Sparta Praha 19 12 3 4 67:28 39
3. Příbram 19 13 0 6 40:25 39
4. Bohemians 05 19 11 4 4 50:13 37
5. Hr. Králové 19 10 5 4 51:26 35
6. Teplice 19 10 3 6 36:29 33
7. Ml. Boleslav 19 8 6 5 33:24 30
8. Chrudim 19 9 3 7 46:44 30
9. Sokolov 19 8 3 8 36:43 27
10. Č. Budějovice 19 6 6 7 35:46 24
11. Motorlet 19 5 5 9 26:34 20
12. Liberec 19 3 7 9 21:46 16
13. Most 19 4 3 12 26:46 15
14. Plzeň 19 4 2 13 21:41 14
15. Pardubice 19 3 3 13 18:54 12
16. Jablonec 19 2 4 13 19:73 10

ČESKÁ DIVIZE ŽÁKŮ

Skupina A
15. kolo:
Příbram B – Písek 2:1, 1:3, Hořovicko – Č. Budějovice B 1:3, 2:6, Dukla Praha – Beroun 0:0, 0:0, Prachatice – Plzeň B 1:1, 6:2, Vejprnice – Doubravka 0:2, 2:1, Tábor – Tachov 3:2, 4:0, Podolí – Sušice 0:0, 4:0.

Starší
1. Příbram B 15 12 2 1 64:23 38
2. Dukla Praha 15 8 5 2 30:17 29
3. Doubravka 15 8 4 3 32:14 28
4. Písek 15 8 3 4 22:13 27
5. Č. Budějovice B 15 8 1 6 36:25 25
6. Podolí 15 8 1 6 27:27 25
7. Plzeň B 15 7 3 5 23:16 24
8. Tábor 15 7 3 5 28:22 24
9. Sušice 15 6 3 6 23:32 21
10. Beroun 15 5 3 7 15:27 18
11. Tachov 15 4 3 8 33:41 15
12. Prachatice 15 3 2 10 18:44 11
13. Hořovicko 15 2 4 9 21:37 10
14. Vejprnice 15 0 1 14 10:44 1

Mladší
1. Písek 15 11 3 1 42:15 36
2. Tábor 15 10 2 3 45:14 32
3. Beroun 15 10 2 3 39:17 32
4. Prachatice 15 9 4 2 66:21 31
5. Příbram B 15 9 2 4 33:17 29
6. Č. Budějovice B 15 8 2 5 33:25 26
7. Plzeň B 15 8 2 5 34:28 26
8. Dukla Praha 15 7 4 4 24:18 25
9. Podolí 15 7 2 6 31:24 23
10. Vejprnice 15 3 4 8 18:29 13
11. Doubravka 15 3 1 11 14:33 10
12. Hořovicko 15 2 1 12 23:57 7
13. Sušice 15 2 1 12 22:57 7
14. Tachov 15 0 2 13 6:75 2

Skupina B
15. kolo:
Rakovník – Teplice B 5:3, 0:3, Kladno – Č. Lípa 5:0, 5:0, Sokolov – Neratovice 4:1, 0:1, Sparta Praha – Děčín 4:0, 8:0, Ústí n. L. – Junior Praha 2:1, 8:1, Most B – Střešovice 3:3, 4:3, Bohemians B – Meteor Praha 0:2, 0:1.

Starší
1. Kladno 15 13 2 0 62:10 41
2. Sparta Praha B 15 12 0 3 40:16 36
3. Meteor Praha 15 11 1 3 39:14 34
4. Bohemians B 15 7 3 5 30:23 24
5. Ústí n. L. 15 7 2 6 27:30 23
6. Rakovník 15 7 1 7 36:42 22
7. Teplice B 15 7 0 8 31:33 21
8. Neratovice 15 6 1 8 23:21 19
9. Most B 15 5 2 8 29:28 17
10. Děčín 15 5 1 9 18:36 16
11. Střešovice 15 4 3 8 23:33 15
12. Česká Lípa 15 5 0 10 28:47 15
13. Junior Praha 15 5 0 10 20:45 15
14. Sokolov B 15 2 2 11 14:42 8

Mladší
1. Sparta Praha B 15 12 2 1 75:11 38
2. Kladno 15 12 1 2 62:19 37
3. Meteor Praha 15 11 2 2 47:13 35
4. Bohemians B 15 8 3 4 36:23 27
5. Ústí n.L. 15 8 2 5 35:18 26
6. Střešovice 15 8 2 5 37:24 26
7. Most B 15 6 3 6 32:30 21
8. Teplice B 15 6 3 6 29:33 21
9. Sokolov B 15 6 2 7 20:19 20
10. Česká Lípa 15 6 2 7 25:40 20
11. Neratovice 15 3 3 9 14:42 12
12. Junior Praha 15 3 0 12 11:49 9
13. Děčín 15 2 1 12 12:61 7
14. Rakovník 15 1 0 14 10:63 3

Skupina C
15. kolo:
Letohrad – Nymburk 1:1, 2:1, Úpa – FK Kolín 0:1, 1:3, Vikt. Žižkov – Čáslav 1:0, 0:0, Vys. Mýto – Ml. Boleslav B 1:0, 1:1, Slavia Praha B – Pardubice B 2:0, 12:0, Liberec B – Nový Bydžov 5:2, 2:5, Náchod/ Deštné – Hr. Králové B 0:1, 1:1.

Starší
1. Slavia Praha B 15 11 3 1 49:17 36
2. Náchod/Deštné 15 10 2 3 27:9 32
3. Úpa 15 8 3 4 24:15 27
4. FK Kolín 15 8 3 4 26:18 27
5. Žižkov 15 6 4 5 24:18 22
6. Hr. Králové B 15 6 2 7 18:18 20
7. Letohrad 15 6 2 7 25:27 20
8. Pardubice B 15 6 2 7 19:23 20
9. Nový Bydžov 15 5 4 6 20:23 19
10. Vysoké Mýto 15 5 3 7 14:17 18
11. Čáslav 15 6 0 9 14:29 18
12. Liberec B 15 5 1 9 23:33 16
13. Nymburk 15 3 4 8 16:31 13
14. Ml. Boleslav B 15 3 1 11 9:30 10

Mladší
1. Slavia Pha B 15 15 0 0 131:6 45
2. Vysoké Mýto 15 12 1 2 58:19 37
3. Nový Bydžov 15 11 0 4 50:33 33
4. Náchod/Dešt. 15 10 2 3 63:22 32
5. Žižkov 15 8 3 4 50:19 27
6. FK Kolín 15 9 0 6 39:29 27
7. M. Boleslav B 15 8 2 5 39:24 26
8. Hr. Králové B 15 7 2 6 36:38 23
9. Úpa 15 6 2 7 37:38 20
10. Čáslav 15 4 2 9 29:26 14
11. Pardubice 15 3 0 12 19:70 9
12. Letohrad 15 3 0 12 12:74 9
13. Liberec B 15 2 0 13 12:78 6
14. Nymburk 15 0 0 15 8:107 0

DOROST – KRAJSKÝ PŘEBOR

19. kolo: Brandýs/Boleslav – Rakovník 3:2 (starší), 2:3 (mladší), SK Kladno B – Novo Kladno 3:2, 4:0, Čelákovice – AFK Kolín 5:1, 3:2, Sedlčany – Kročehlavy 6:1, 1:1, Neratovice – Kutná Hora 6:1, 5:1, Nymburk – Slaný 5:0, 1:1, Pš. Mělník – Poděbrady 3:1, 0:0.

Starší
1. SK Kladno B 17 14 3 0 77:14 45
2. Brandýs/Boleslav 17 12 4 1 53:24 40
3. Rakovník 17 9 3 5 42:26 30
4. Neratovice 16 9 2 5 38:20 29
5. Sp. Příbram 16 8 4 4 46:24 28
6. Čelákovice 17 8 2 7 29:19 26
7. Kročehlavy 17 6 4 7 24:36 22
8. Novo Kladno 17 7 1 9 35:49 22
9. Nymburk 17 6 3 8 27:42 21
10. Slaný 17 6 2 9 36:44 20
11. AFK Kolín 17 6 2 9 28:68 20
12. Sedlčany 16 5 1 10 31:37 16
13. Poděbrady 17 4 4 9 29:43 16
14. Pš. Mělník 17 4 3 10 25:43 15
15. Kutná Hora 17 3 0 14 31:62 9

Mladší
1. SK Rakovník 17 14 2 1 64:18 44
2. Neratovice 16 12 2 2 61:18 38
3. SK Kladno B 17 11 2 4 50:21 35
4. Kročehlavy 17 10 3 4 33:21 33
5. Čelákovice 17 8 4 5 39:29 28
6. B. Poděbrady 17 9 1 7 35:39 28
7. Brandýs/Boles. 17 9 0 8 43:39 27
8. Sp. Příbram 16 8 2 6 37:25 26
9. Kutná Hora 17 8 0 9 46:42 24
10. Nymburk 17 6 3 8 30:35 21
11. Pš. Mělník 17 5 1 11 18:38 16
12. Slaný 17 4 3 10 28:54 15
13. Novo Kladno 17 4 2 11 21:41 14
14. Sedlčany 16 3 3 10 33:50 12
15. AFK Kolín 17 1 0 16 10:78 3

DOROST – I. A TŘÍDA

Skupina A
15. kolo:
FC Mělník – Loděnice 4:1, V. újezd – Rudná 2:3, Lužná – Nové Strašecí 3:1, Velvary – Zdice 7:0, Beroun – Kr. dvůr 5:1, Hostouň – Libiš 5:2, Tn. Rakovník – Klecany 3:0.

1. Beroun 15 14 0 1 56:17 42
2. Tn. Rakovník 15 13 1 1 88:18 40
3. Hostouň 15 12 1 2 53:22 37
4. FC Mělník 15 7 4 4 34:33 25
5. Velvary 15 7 3 5 50:42 24
6. Lužná 15 7 2 6 34:32 23
7. Králův Dvůr 15 7 0 8 48:44 21
8. Nové Strašecí 15 6 1 8 43:38 19
9. Libiš 15 6 1 8 21:30 19
10. Vysoký Újezd 15 6 0 9 40:47 18
11. Rudná 15 5 0 10 31:46 15
12. Zdice 15 4 3 8 25:56 15
13. Klecany 15 1 2 12 13:49 5
14. Loděnice 15 1 0 14 11:73 3

Skupina B
15. kolo:
Brandýs/Boleslav B – Mn. Hradiště 1:1, Luštěnice – Krnsko 2:2, V. Borek – Pěčice 2:1, Milovice – Sn. Poděbrady 2:4, D. Bousov – Všechlapy 6:1, Čejetice – Bakov n. J. 4:3, Semice – Byšice 1:1.

1. Mn. Hradiště 15 12 2 1 65:11 38
2. Bakov n. J 15 11 1 3 67:16 34
3. Byšice 15 9 3 3 41:25 30
4. Čejetice 15 9 3 3 40:24 30
5. Velký Borek 15 8 1 6 37:29 25
6. Brandýs/Bol. B 15 8 1 6 51:45 25
7. Pěčice 15 7 1 7 47:30 22
8. Luštěnice 15 7 1 7 22:28 22
9. Semice 15 5 5 5 42:35 20
10. Krnsko 15 5 1 9 20:53 16
11. Sn. Poděbrady 15 4 3 8 18:41 15
12. Dol. Bousov 15 3 2 10 22:41 11
13. Všechlapy 15 2 3 10 16:64 9
14. Milovice 15 1 1 13 14:60 4

Skupina C
15. kolo:
Libodřice – Jirny 2:8, Zeleneč – Malešov 3:0, FK Kolín B – Kouřim 9:2, Uhl. Janovice – Pečky 2:7, Ovčáry – Říčany 2:2, Velim – Polepy 0:1, Kunice – Český Brod 3:0.

1. Kunice 15 12 2 1 50:13 38
2. Velim 15 12 1 2 68:14 37
3. Jirny 15 10 4 1 56:17 34
4. Polepy 15 10 1 4 48:25 31
5. Pečky 15 9 2 4 55:26 29
6. Zeleneč 15 7 3 5 32:24 24
7. FK Kolín B 15 7 1 7 42:40 22
8. Český Brod 15 6 2 7 37:36 20
9. Říčany 15 5 4 6 27:28 19
10. Malešov 15 3 5 7 29:43 14
11. Uhl. Janovice 15 4 1 10 26:53 13
12. Ovčáry 15 3 2 10 26:61 11
13. Kouřim 15 2 2 11 33:66 8
14. Libodřice 15 0 0 15 12:95 0

Skupina D
19. kolo:
Benešov – Podlesí 1:4, Mirošovice – Milín 6:1, Jankov – Nový Knín 3:0, Týnec n. S. – Jílové 6:0, Lety – Petrovice 2:1, Sedlec/ Prčice – Dobříš 1:4, Votice – Teplýšovice 2:0.

1. Dobříš 15 14 1 0 71:9 43
2. Votice 15 9 3 3 31:19 30
3. Jankov 15 9 2 4 44:28 29
4. Lety 15 9 0 6 25:40 27
5. Jílové 15 8 1 6 51:26 25
6. Benešov B 15 6 4 5 25:24 22
7. Nový Knín 15 6 2 7 29:46 20
8. Mirošovice 15 6 1 8 39:42 19
9. Týnec n. S 15 6 1 8 26:37 19
10. Milín 15 5 1 9 29:39 16
11. Podlesí 15 5 1 9 24:39 16
12. Sedlec/Prčice 14 5 0 9 20:29 15
13. Petrovice 15 4 3 8 36:48 15
14. Teplýšovice 14 2 0 12 17:41 6

ŽÁCI – KRAJSKÝ PŘEBOR

19. kolo: Brandýs/Boleslav – Tn. Rakovník 5:1 (starší), 0:0 (mladší), Velký Borek – Pš. Mělník 2:1, 1:1, Vlašim – AFK Kolín 0:2, 1:0, Králův Dvůr – Sp. Příbram 0:2, 2:1, Kutná Hora – SK Kladno B 1:1, 2:5, Kosmonosy – Sedlčany 2:1, 3:1, Mn. Hradiště – Čelákovice 2:0, 1:1.

Starší
1. SK Kladno 18 16 2 0 77:8 50
2. Benešov 17 15 1 1 52:10 46
3. Sedlčany 17 13 1 3 78:25 40
4. Sp. Příbram 18 11 3 4 58:19 36
5. Brandýs/Boles. 18 11 2 5 44:19 35
6. Velký Borek 18 9 4 5 34:26 31
7. Kosmonosy 17 9 2 6 39:29 29
8. Kutná Hora 18 9 1 8 37:33 28
9. Čelákovice 17 7 0 10 32:38 21
10. Lysá n. L. 17 7 0 10 22:39 21
11. Mn. Hradiště 17 5 2 10 19:32 17
12. Pš. Mělník 18 5 1 12 26:47 16
13. Vlašim 18 4 1 13 20:56 13
14. AFK Kolín 18 2 4 12 15:53 10
15. Králův Dvůr 17 3 1 13 14:83 10
16. Tn. Rakovník 17 1 1 15 13:63 4

Mladší
1. Benešov 17 16 1 0 83:10 49
2. Sedlčany 17 14 2 1 85:22 44
3. Vlašim 18 12 1 5 42:22 37
4. Kosmonosy 16 11 2 3 39:16 35
5. SK Kladno 18 10 3 5 37:22 33
6. Brandýs/Boles. 18 9 3 6 47:25 30
7. Tn. Rakovník 16 8 3 5 27:21 27
8. Čelákovice 17 7 3 7 35:43 24
9. AFK Kolín 18 7 1 10 33:34 22
10. Pš. Mělník 18 6 3 9 43:39 21
11. Lysá n. L. 17 6 2 9 23:48 20
12. Králův Dvůr 17 6 1 10 21:44 19
13. Sp. Příbram 18 4 3 11 26:37 15
14. Kutná Hora 18 4 0 14 21:52 12
15. Mn. Hradiště 17 3 3 11 11:47 12
16. Velký Borek 18 0 1 17 5:96 1

ŽÁCI – I. A TŘÍDA

Skupina A
15. kolo:
Brandýsek – SK Rakovník B 2:1 (starší), 4:0 (mladší) Kročehlavy – Milín 6:1, 3:0 kont., Slaný – N. Strašecí 0:3, 4:0, Sp. Kladno – Kralupy 8:0, 6:0, Mníšek p. B. – Dobříš 1:10, 0:6.

Starší
1. Sp. Kladno 13 12 1 0 64:7 37
2. Nové Strašecí 13 11 0 2 61:17 33
3. SK Rakovník B 13 8 1 4 29:10 25
4. Beroun 12 8 0 4 37:22 24
5. Dobříš 13 7 2 4 37:33 23
6. Kročehlavy 13 7 1 5 29:30 22
7. Kralupy 12 6 1 5 31:22 19
8. Mníšek p. B. 12 4 2 6 19:27 14
9. Odolena Voda 11 3 1 7 19:28 10
10. Brandýsek 12 2 0 10 6:43 6
11. Milín 13 1 1 11 14:81 4
12. Slaný 13 1 0 12 17:43 3

Mladší
1. Dobříš 13 10 1 2 67:15 31
2. Odolena Voda 11 9 2 0 47:6 29
3. Sp. Kladno 13 9 1 3 48:10 28
4. Slaný 13 7 2 4 37:10 23
5. Kročehlavy 13 7 1 5 34:24 22
6. Nové Strašecí 13 5 3 5 37:31 18
7. Beroun 12 5 2 5 29:23 17
8. Mníšek p. B. 12 5 1 6 22:27 16
9. Rakovník B 13 5 0 8 32:35 15
10. Brandýsek 12 3 1 8 18:67 10
11. Kralupy 12 2 2 8 28:34 8
12. Milín 13 0 0 13 3:120 0

Skupina B
15. kolo:
Brandýs/Boleslav B – Benátky n. J. 4:3, 6:0, Poděbrady – FC Mělník 0:1, 2:2, Libiš – Velim 1:1, 2:1, J. Lhota – Nymburk B 4:0, 2:1, Pečky – Milovice 0:3, 2:0, Semice – Český Brod 4:2, 0:16.

Starší
1. Velim 14 12 1 1 66:8 37
2. Brandýs/Bol. B 14 12 1 1 58:18 37
3. Benátky n. J. 14 9 1 4 55:18 28
4. Libiš 14 7 4 3 28:21 25
5. Milovice 14 6 3 5 16:23 21
6. FC Mělník 14 6 1 7 22:30 19
7. Nymburk B 14 5 3 6 32:38 18
8. Český Brod 13 5 2 6 32:23 17
9. Jestřabí Lhota 14 5 1 8 16:32 16
10. Sadská 13 3 3 7 21:31 12
11. B. Poděbrady 14 3 2 9 21:60 11
12. AFK Pečky 14 2 4 8 11:44 10
13. Semice 14 2 0 12 20:52 6

Mladší
1. Libiš 14 11 2 1 68:11 35
2. Velim 14 11 2 1 61:11 35
3. Brandýs/Bol. 14 10 1 3 79:17 31
4. Český Brod 13 8 3 2 57:9 27
5. Nymburk B 14 8 1 5 57:26 25
6. FC Mělník 14 7 2 5 36:20 23
7. B. Poděbrady 14 6 3 5 56:39 21
8. AFK Pečky 14 5 2 7 20:45 17
9. Milovice 14 5 1 8 19:42 16
10. Benátky n. J. 14 3 4 7 24:35 13
11. Jestřabí Lhota 14 3 2 9 11:45 11
12. Sadská 13 1 1 11 9:72 4
13. Semice 14 0 0 14 3:128 0

Skupina C
15. kolo:
FK Kolín B – Sedlec/ Prčice 0:2 (starší), 1:2 (mladší), Týnec n. S. – Čerčany 2:2, 3:0, Dobřejovice – Říčany 1:14, 0:9, Kouřim – Čáslav B 2:1, 2:3, Kunice – Benešov B 3:1, 6:3.

Starší
1. Říčany 14 13 0 1 56:10 39
2. Čerčany 14 12 1 1 67:13 37
3. Kunice 13 11 0 2 52:9 33
4. Týnec n. S 14 9 1 4 34:16 28
5. Sedlec/Prčice 14 8 1 5 29:29 25
6. Čáslav B 14 6 1 7 29:43 19
7. Sázava 14 6 0 8 28:33 18
8. Dobřejovice 14 6 0 8 27:51 18
9. Benešov B 14 5 1 8 21:29 16
10. Kouřim 14 3 2 9 12:29 11
11. Sl. Jesenice 14 3 1 10 30:50 10
12. FK Kolín B 14 3 1 10 18:45 10
13. Votice 13 0 1 12 8:54 1

Mladší
1. Čáslav B 14 13 0 1 71:8 39
2. Týnec n. S 14 10 3 1 45:9 33
3. Votice 13 10 1 2 43:17 31
4. Říčany 14 7 3 4 45:16 24
5. Benešov B 14 6 4 4 35:24 22
6. Čerčany 14 6 3 5 29:21 21
7. Kunice 13 5 3 5 41:24 18
8. Dobřejovice 14 6 0 8 36:48 18
9. FK Kolín B 14 5 1 8 25:28 16
10. Kouřim 14 4 3 7 21:29 15
11. Sedlec/Prčice 14 5 0 9 36:52 15
12. Sázava 14 1 1 12 16:67 4
13. Jesenice 14 1 0 13 10:110 3

Autor: Vlastimil Dudáček

6.4.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Krajský úřad Středočeského kraje v Praze.

Krize krajské koalice dospěla na ostří nože. Silná slova mohou vystřídat činy

Ilustrační foto

S Deníkem za zábavou. Kam se podíváte?

ANKETA: Půjdete k volbám?

Kolínsko - Ptali jsme se obyvatel Kolínska, zda půjdou volit.

Zdravotně postižení z celého regionu se sjeli na podzimní ples

Kolín /FOTOGALERIE/ – Již po patnácté uspořádalo vedení Domova Na hrádku z Červeného Hrádku v Bečvárech Podzimní ples pro osoby se zdravotním postižením, tentokrát si pro něj vybralo prostory Městského společenského domu v Kolíně.

Bára Špotáková si divokou vodu radši nezkusila, za rok to možná napraví

Kolínsko - Stavidla rybníka Vavřinec na Kutnohorsku se jako už tradičně v podzimním období o víkendu 14. a 15. října otevřela a jindy klidný Vavřinecký potok, zvaný rovněž Výrovka, se změnil v dravou bystřinu.

Záchranné sbory zachraňovaly osoby po srážce vlaků, naštěstí šlo o simulaci

Kolín /FOTOGALERIE/ - Několik hasičských jednotek nejen z Kolína, množství sanitek, jednotky státní i městské policie, třískot rozbitého skla a vyprošťování zraněných okny vlaku a následné rozmísťování dle závažnosti zranění, v jednom případě dokonce exitus. Tak to vypadalo ve středu odpoledne na kolínském nákladovém nádraží, kde zmíněné složky záchranného integrovaného systému asistovaly u vlakového neštěstí. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení