VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mladý fotbal, ligy, divize a krajské soutěže

Střední Čechy - Mládežnické fotbalové soutěže znovu rozdaly další body a dobře si vedli i Středočeši, kteří si připsali v dorosteneckých ligách i divizích dorostu a žáků další skalpy soupeřů.

6.10.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník/Pavel Slavíček

Zajímavé výsledky se ovšem narodily i v krajských soutěžích. Dorostenci Kladna nadělili Ústí pět branek a stejný počet si odvezla i v divizi žáků Dukla Praha z Příbrami. V krajských soutěžích přišli o vedoucí postavení v krajském přeboru žáci Benešova, kteří doma se Sedlčany jen remizovali.

ČESKÁ LIGA DOROSTU
9. kolo: Mladá Boleslav B – Slavia Praha B 0:2 (starší), 0:4 (mladší), Pardubice – Teplice B 3:1, 1:1, Liberec – Motorlet 3:1, 6:1, Jablonec- – Bohemians 1905 B 2:3, 3:3, Meteor Praha – Plzeň B 1:1, 0:4, Č. Budějovice B – Sparta Praha B 0:2, 1:0, Dukla Praha – Hr. Králové B 0:0, 0:2, Sez. Ústí – Most B 2:1, 3:4.
Starší
1. Liberec 9 8 0 1 24:11 24
2. Pardubice 8 5 1 2 19:7 16
3. Plzeň B 9 4 4 1 12:8 16
4. Motorlet 9 5 1 3 16:13 16
5. Hr. Králové B 9 4 4 1 11:8 16
6. Jablonec 9 5 1 3 19:18 16
7. Bohemians 05 B 9 4 1 4 15:11 13
8. Teplice B 9 4 1 4 15:19 13
9. Slavia Praha B 7 3 3 1 9:3 12
10. Sparta Praha B 9 4 0 5 16:15 12
11. Dukla Praha 9 3 2 4 7:9 11
12. Sezimovo Ústí 9 3 0 6 10:23 9
13. Ml. Boleslav B 9 2 1 6 15:15 7
14. Č. Budějovice B 8 2 0 6 11:17 6
15. Most B 9 1 3 5 8:23 6
16. Meteor Praha 9 1 2 6 7:14 5
Mladší
1. Jablonec 9 7 1 1 35:12 22
2. Liberec 9 4 4 1 25:12 16
3. Motorlet 9 4 2 3 14:21 14
4. Bohemians 05 B 8 3 4 1 18:13 13
5. Dukla Praha 8 3 4 1 7:6 13
6. Slavia Praha B 4 4 0 0 15:3 12
7. Pardubice 8 3 3 2 17:11 12
8. Plzeň B 9 3 3 3 16:19 12
9. Ml. Boleslav B 9 2 4 3 11:10 10
10. Meteor Praha 9 2 4 3 8:13 10
11. Sparta Praha B 9 2 3 4 14:15 9
12. Teplice B 8 2 3 3 15:18 9
13. Hr. Králové B 9 3 0 6 9:18 9
14. Č. Budějovice B 8 2 2 4 11:19 8
15. Sezimovo Ústí 9 1 3 5 14:26 6
16. Most B 9 1 2 6 16:29 5

ČESKÁ DIVIZE DOROSTU
Skupina A
9. kolo: Benešov – Písek 0:2 (starší), 0:3 (mladší), Hořovicko – Český Krumlov 5:4, 1:3, Klatovy – Motorlet B 0:0, 3:1, Příbram B – Domažlice 5:0, 5:0, Prachatice – SKP Č. Budějovice 2:3, 2:0, Vlašim – Strakonice 2:2, 0:4, Vejprnice – Rokycany 2:2, 2:0.
Starší
1. Strakonice 8 5 1 2 20:11 16
2. SKP Budějovice 8 5 1 2 18:11 16
3. Motorlet B 8 5 1 2 15:11 16
4. Příbram B 8 4 3 1 24:10 15
5. Písek 8 4 2 2 19:11 14
6. Vejprnice 8 4 2 2 17:13 14
7. Prachatice 8 3 2 3 11:13 11
8. Hořovicko 8 3 2 3 13:19 11
9. Rokycany 8 2 4 2 20:17 10
10. Benešov 8 3 1 4 17:20 10
11. Český Krumlov 8 2 2 4 12:19 8
12. Klatovy 8 2 1 5 13:18 7
13. Vlašim 8 1 1 6 9:20 4
14. Domažlice 8 0 3 5 4:19 3
Mladší
1. Vejprnice 8 6 2 0 34:4 20
2. Příbram B 8 6 1 1 23:7 19
3. Strakonice 8 5 0 3 20:12 15
4. Rokycany 8 4 2 2 17:6 14
5. SKP Budějovice 8 4 1 3 14:8 13
6. Benešov 8 4 1 3 10:17 13
7. Domažlice 8 4 1 3 8:16 13
8. Klatovy 8 4 0 4 16:18 12
9. Vlašim 8 4 0 4 11:13 12
10. Motorlet B 8 3 1 4 14:11 10
11. Český Krumlov 8 3 1 4 14:18 10
12. Písek 8 2 2 4 10:12 8
13. Prachatice 8 1 0 7 5:26 3
14. Hořovicko 8 0 0 8 3:31 0
Skupina B
9. kolo: Loko Č. Lípa – Varnsdorf 3:3, 1:2, Vikt. Žižkov – Libuš 2:2, 4:1, Roudnice – Sokolov 1:3, 1:1, Karlovy Vary – Most 1:7, 3:1, H. Měcholupy – Junior Praha 0:0, 3:0, Arsenal Č. Lípa – Meteor Praha B 1:0, 0:1, Kladno – Ústí n. L. 5:0, 2:0.
Starší
1. Sokolov 8 8 0 0 49:7 24
2. Kladno 8 7 1 0 30:4 22
3. Meteor Praha 8 5 1 2 18:9 16
4. Ústí n. L. 8 5 1 2 24:17 16
5. Junior Praha 8 4 1 3 13:10 13
6. Vikt. Žižkov 8 3 3 2 18:11 12
7. Most 8 3 3 2 15:12 12
8. Ars. Č. Lípa 8 2 2 4 15:20 8
9. Libuš 8 2 2 4 8:16 8
10. Roudnice 8 2 1 5 9:16 7
11. H. Měcholupy 8 1 3 4 9:20 6
12. Varnsdorf 8 0 4 4 10:20 4
13. Loko Č. Lípa 8 0 4 4 7:32 4
14. Karlovy Vary 8 1 0 7 10:41 3
Mladší
1. Sokolov 8 7 1 0 39:8 22
2. Vikt. Žižkov 8 6 2 0 32:9 20
3. Kladno 8 6 2 0 27:9 20
4. Ústí n. L. 8 6 0 2 25:10 18
5. Meteor Praha B 8 6 0 2 13:7 18
6. Karlovy Vary 8 4 0 4 16:18 12
7. Libuš 8 3 1 4 27:14 10
8. Junior Praha 8 3 0 5 13:22 9
9. Ars. Č. Lípa 8 2 1 5 14:16 7
10. Roudnice 8 1 4 3 12:15 7
11. Varnsdorf 8 2 1 5 9:24 7
12. Most 8 2 0 6 8:23 6
13. H. Měcholupy 8 2 0 6 9:28 6
14. Loko Č. Lípa 8 0 0 8 5:46 0
Skupina C
9. kolo: Nový Bydžov – Jablonec B 2:2, 3:1, Pardubice B – Rapid Liberec 0:1, 4:0, Liberec B – Litomyšl 4:0, 6:0, Kosmonosy – Dvůr Králové 1:1, 0:0, Ol. Hr. Králové – Čáslav 7:1, 5:1, FK Kolín – Jičín 8:0, 3:2, Pěnčín/ Turnov – AFK Chrudim 0:4, 0:11.
Starší
1. Jablonec B 8 7 1 0 28:6 22
2. Rapid Liberec 8 6 1 1 19:8 19
3. AFK Chrudim 8 5 1 2 23:13 16
4. Ol. Hr. Králové 8 5 0 3 25:13 15
5. Liberec B 8 5 0 3 16:13 15
6. Nový Bydžov 8 4 1 3 15:11 13
7. Dvůr Králové 8 4 1 3 12:13 13
8. Kosmonosy 8 1 7 0 11:10 10
9. Čáslav 8 3 0 5 17:23 9
10. Pardubice B 8 2 2 4 10:12 8
11. FK Kolín 8 2 1 5 14:18 7
12. Jičín 8 1 2 5 9:25 5
13. Pěnčín/Turnov 8 1 1 6 8:24 4
14. Litomyšl 8 1 0 7 9:27 3
Mladší
1. AFK Chrudim 8 7 1 0 33:6 22
2. Nový Bydžov 8 7 0 1 21:9 21
3. Ol. Hr. Králové 8 6 0 2 32:8 18
4. FK Kolín 8 6 0 2 25:10 18
5. Jablonec B 8 5 0 3 27:9 15
6. Pardubice B 8 5 0 3 19:15 15
7. Liberec B 8 4 1 3 18:6 13
8. Rapid Liberec 8 4 1 3 23:15 13
9. Čáslav 8 4 0 4 18:26 12
10. Kosmonosy 8 2 2 4 14:14 8
11. Jičín 8 2 0 6 7:19 6
12. Dvůr Králové 8 1 1 6 6:22 4
13. Litomyšl 8 0 0 8 3:29 0
14. Pěnčín/Turnov 8 0 0 8 3:61 0

ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ
9. kolo: Plzeň – Slavia Praha 0:4 (starší), 1:4 (mladší), Sokolov – Liberec 0:3, 1:0, Teplice – Č. Budějovice 0:2, 3:1, Jablonec – Pardubice 0:2, 2:1, Sparta Praha – Most 3:0, 3:0, Motorlet – Příbram 7:2, 0:3, Bohemians 1905 – Hr. Králové 3:2, 1:3, Ml. Boleslav – Chrudim 1:2, 3:4.
Starší
1. Slavia Praha 9 9 0 0 44:1 27
2. Sparta Praha 9 7 0 2 33:13 21
3. Č. Budějovice 9 6 1 2 15:10 19
4. Liberec 9 5 2 2 19:11 17
5. Hr. Králové 9 5 2 2 24:18 17
6. Motorlet 9 5 2 2 22:17 17
7. Teplice 9 4 1 4 19:19 13
8. Jablonec 9 3 4 2 10:10 13
9. Plzeň 9 3 3 3 19:18 12
10. Bohemians 05 9 3 1 5 11:21 10
11. Chrudim 9 1 6 2 13:17 9
12. Pardubice 9 3 0 6 12:19 9
13. Ml. Boleslav 9 3 0 6 13:23 9
14. Příbram 9 2 0 7 22:33 6
15. Most 9 1 1 7 7:26 4
16. Sokolov 9 0 1 8 9:36 1
Mladší
1. Slavia Praha 9 8 0 1 32:7 24
2. Hr. Králové 9 6 2 1 32:9 20
3. Sparta Praha 9 6 2 1 30:11 20
4. Teplice 9 6 1 2 21:7 19
5. AFK Chrudim 9 6 1 2 26:16 19
6. Příbram 9 6 0 3 18:13 18
7. Č. Budějovice 9 4 3 2 22:20 15
8. Bohemians 05 9 4 2 3 18:6 14
9. Ml. Boleslav 9 3 3 3 12:14 12
10. Sokolov 9 3 1 5 11:23 10
11. Plzeň 9 3 0 6 12:21 9
12. Most 9 2 2 5 10:23 8
13. Liberec 9 1 2 6 8:25 5
14. Jablonec 9 1 2 6 10:32 5
15. Motorlet 9 0 3 6 8:21 3
16. Pardubice 9 0 2 7 7:29 2

ČESKÁ DIVIZE ŽÁKŮ
Skupina
9. kolo: Tábor – Č. Budějovice B 0:2 (starší), 2:0 (mladší), Písek – Sušice 2:0, 6:0, Hořovicko – Podolí 1:2, 3:2, Příbram B – Dukla Praha 5:2, 0:5, Prachatice – Vejprnice 1:0, 5:1, Plzeň B – Beroun 1:1, 0:4, Tachov – Doubravka 3:6, 2:3.
Starší
1. Příbram B 8 6 1 1 34:13 19
2. Doubravka 8 5 2 1 23:7 17
3. Č. Budějovice B 8 5 1 2 19:9 16
4. Dukla Praha 8 4 3 1 14:10 15
5. Písek 8 4 2 2 9:8 14
6. Tábor 8 3 3 2 15:10 12
7. Podolí 8 4 0 4 17:20 12
8. Plzeň B 8 3 2 3 9:9 11
9. Sušice 8 3 1 4 12:22 10
10. Tachov 8 2 3 3 21:23 9
11. Hořovicko 8 2 2 4 14:16 8
12. Beroun 8 2 2 4 8:14 8
13. Prachatice 8 2 0 6 10:24 6
14. Vejprnice 8 0 0 8 7:27 0
Mladší
1. Prachatice 8 7 1 0 48:8 22
2. Tábor 8 6 1 1 27:2 19
3. Písek 8 6 1 1 25:8 19
4. Beroun 8 5 1 2 17:12 16
5. Č. Budějovice 8 4 2 2 18:8 14
6. Příbram B 8 4 1 3 14:11 13
7. Dukla Praha 8 3 3 2 16:11 12
8. Plzeň B 8 3 2 3 16:16 11
9. Podolí 8 3 2 3 11:14 11
10. Doubravka 8 2 1 5 9:19 7
11. Hořovicko 8 2 0 6 15:28 6
12. Sušice 8 2 0 6 14:35 6
13. Vejprnice 8 0 3 5 6:21 3
14. Tachov 8 0 0 8 3:46 0
Skupina B
9. kolo: Ústí n. L. – Neratovice 1:1, 2:0, Teplice B – Česká Lípa 3:2, 3:1, Sokolov B – Kladno 0:5, 2:3, Rakovník – Bohemians 1905 B 0:1, 1:6, Sparta Praha B – Most B 3:1, 6:3, Děčín – -Meteor Praha 1:3, 1:4, Junior Praha – Střešovice 3:1, 0:5.
Starší
1. Kladno 8 7 1 0 35:7 22
2. Meteor Praha 8 6 0 2 22:8 18
3. Teplice B 8 6 0 2 23:13 18
4. Sparta Praha B 8 5 0 3 18:8 15
5. Bohemians 05 B 8 5 0 3 13:13 15
6. Neratovice 8 4 1 3 13:9 13
7. Střešovice 8 4 0 4 15:15 12
8. Most B 8 3 1 4 14:15 10
9. Ústí n. L. 8 3 1 4 15:21 10
10. Česká Lípa 8 3 0 5 24:28 9
11. Děčín 8 3 0 5 13:20 9
12. Rakovník 8 3 0 5 18:28 9
13. Junior Praha 8 2 0 6 12:25 6
14. Sokolov B 8 0 0 8 3:28 0
Mladší
1. Sparta Praha B 8 7 1 0 41:7 22
2. Kladno 8 6 1 1 34:13 19
3. Bohemians 05 B 8 6 1 1 25:12 19
4. Střešovice 8 6 1 1 21:10 19
5. Meteor Praha 8 5 2 1 24:7 17
6. Teplice B 8 4 3 1 20:12 15
7. Sokolov B 8 3 1 4 13:13 10
8. Česká Lípa 8 3 1 4 13:23 10
9. Ústí n.L. 8 3 0 5 11:15 9
10. Děčín 8 2 0 6 9:23 6
11. Junior Praha 8 2 0 6 6:27 6
12. Neratovice 8 1 2 5 7:21 5
13. Most B 8 0 3 5 13:22 3
14. Rakovník 8 0 0 8 4:36 0
Skupina C
9. kolo: Vikt. Žižkov – Nymburk 4:1, 10:0, Pardubice B – Hr. Králové B 1:0, 1:5, Letohrad – Náchod/ Deštné 2:3, 0:7, Slavia Praha B – Vysoké Mýto 4:2, 7:0, Úpa – Liberec B 4:1, 6:0, FK Kolín – Ml. Boleslav B 0:1, 0:1, Čáslav – Nový Bydžov 0:5.
Starší
1. Slavia Praha B 8 6 2 0 26:10 20
2. Vikt. Žižkov 8 4 3 1 18:6 15
3. Úpa 8 4 3 1 17:6 15
4. Náchod/Deštné 8 4 2 2 13:7 14
5. FK Kolín 8 4 1 3 17:14 13
6. Letohrad 8 4 1 3 14:14 13
7. Nový Bydžov 8 3 3 2 12:10 12
8. Hr. Králové B 8 3 2 3 11:9 11
9. Vysoké Mýto 8 3 2 3 9:9 11
10. Pardubice B 8 3 1 4 12:13 10
11. Čáslav 8 3 0 5 7:21 9
12. Liberec B 8 2 0 6 10:20 6
13. Nymburk 8 1 1 6 5:18 4
14. Ml. Boleslav B 8 1 1 6 7:21 4
Mladší
1. Slavia Praha B 8 8 0 0 59:2 24
2. Vysoké Mýto 8 7 0 1 43:13 21
3. Vikt. Žižkov 8 6 1 1 34:8 19
4. Nový Bydžov 8 6 0 2 27:20 18
5. Náchod/Deštné 8 5 1 2 43:14 16
6. FK Kolín 8 5 0 3 22:19 15
7. Ml. Boleslav B 8 4 1 3 19:14 13
8. Hr. Králové 8 4 0 4 24:25 12
9. Úpa 8 2 1 5 16:27 7
10. Čáslav 8 2 0 6 14:14 6
11. Pardubice 8 2 0 6 15:34 6
12. Letohrad 8 2 0 6 7:31 6
13. Liberec B 8 1 0 7 6:45 3
14. Nymburk 8 0 0 8 2:65 0

DOROST – KRAJSKÝ PŘEBOR
9. kolo: Sedlčany – Rakovník 0:2 (starší), Pš. Mělník – Novo Kladno 4:2, 3:0, Nymburk – AFK Kolín 1:2, 0:1, Sp. Příbram – Čelákovice 3:1, 3:2, Neratovice – Kladno B 1:1, 2:0, Brandýs/Boleslav – Kročehlavy 5:2, 5:2, Poděbrady – Kutná Hora 3:2, 2:4, Slaný – Kralupy 7:0, 7:3.
Starší
1. Kladno B 9 6 3 0 42:7 21
2. Sp. Příbram 9 6 2 1 31:12 20
3. Brandýs/Boles. 9 5 4 0 27:11 19
4. Neratovice 9 6 1 2 25:9 19
5. Kročehlavy 9 5 2 2 15:10 17
6. Rakovník 9 4 2 3 21:15 14
7. Čelákovice 9 4 1 4 13:9 13
8. Novo Kladno 9 4 1 4 19:32 13
9. Nymburk 9 3 3 3 18:17 12
10. Slaný 8 3 2 3 26:19 11
11. AFK Kolín 9 3 2 4 13:36 11
12. Pš. Mělník 8 2 3 3 18:16 9
13. Poděbrady 9 2 3 4 16:22 9
14. Sedlčany 9 3 0 6 13:25 9
15. Kralupy 9 0 1 8 8:39 1
16. Kutná Hora 9 0 0 9 9:35 0
Mladší
1. SK Rakovník 9 7 1 1 40:11 22
2. Sp. Příbram 9 7 0 2 28:11 21
3. Kladno B 9 7 0 2 27:10 21
4. Neratovice 8 6 2 0 34:5 20
5. Brandýs/Boles. 9 6 0 3 26:20 18
6. B. Poděbrady 9 6 0 3 15:19 18
7. Čelákovice 9 4 3 2 21:15 15
8. Kutná Hora 8 5 0 3 18:20 15
9. Kročehlavy 9 4 2 3 15:13 14
10. Sedlčany 9 3 2 4 27:24 11
11. Nymburk 9 3 0 6 14:14 9
12. Slaný 8 2 1 5 20:28 7
13. Pš. Mělník 8 1 1 6 6:20 4
14. Novo Kladno 9 1 1 7 10:25 4
15. AFK Kolín 9 1 0 8 4:42 3
16. Kralupy 9 0 1 8 5:33 1

DOROST – I. A TŘÍDA
Skupina A
7. kolo: Velvary – Loděnice 6:0, Tn. Rakovník – Rudná 5:0, Hostouň – Vys. Újezd 6:4, Beroun – Lužná 6:2, FC Mělník – N. Strašecí 2:2, Klecany – Zdice 2:2, Libiš – Králův Dvůr 5:1.
1. Tn. Rakovník 7 7 0 0 46:2 21
2. Beroun 7 7 0 0 27:9 21
3. Hostouň 7 6 0 1 24:10 18
4. Velvary 7 5 2 0 31:15 17
5. FC Mělník 7 4 1 2 14:15 13
6. Vysoký Újezd 7 3 0 4 20:24 9
7. Lužná 7 2 2 3 15:19 8
8. Libiš 7 2 1 4 7:14 7
9. Králův Dvůr 7 2 0 5 18:24 6
10. Rudná 7 2 0 5 10:21 6
11. Zdice 7 1 3 3 13:27 6
12. Nové Strašecí 7 1 1 5 10:21 4
13. Loděnice 7 1 0 6 4:18 3
14. Klecany 7 0 2 5 5:25 2
Skupina B
7. kolo: Milovice – Mn. Hradiště 0:6, Semice – Krnsko 6:0, Čejetice – Luštěnice 1:2, Dol. Bousov – Velký Borek 3:2, St. Boleslav B – Pěčice 7:0, Byšice – Sn. Poděbrady 3:0, Bakov n. Jiz. – Všechlapy 12:0.
1. Mn. Hradiště 7 6 1 0 27:6 19
2. Bakov n. J 7 5 1 1 33:5 16
3. Velký Borek 7 5 0 2 24:12 15
4. Byšice 7 4 1 2 20:15 13
5. Luštěnice 7 4 0 3 10:9 12
6. Čejetice 7 3 2 2 16:10 11
7. Pěčice 7 3 1 3 18:16 10
8. Semice 7 2 3 2 24:16 9
9. Brandýs/Bol. B 7 3 0 4 29:32 9
10. Krnsko 7 3 0 4 10:22 9
11. Sn. Poděbrady 7 1 2 4 8:22 5
12. Všechlapy 7 1 2 4 6:32 5
13. Dol. Bousov 7 1 1 5 4:15 4
14. Milovice 7 1 0 6 6:23 3
Skupina C
7. kolo: Uhlířské Janovice – Jirny 0:5, Kunice – Malešov 7:0, Velim B – Zeleneč 5:0, Ovčáry – FK Kolín B 7:2, Libodřice – Kouřim 0:8, Český Brod – Pečky 2:4, Polepy – Říčany 4:3.
1. Kunice 7 7 0 0 32:1 21
2. Jirny 7 6 1 0 26:6 19
3. Velim B 7 6 0 1 26:7 18
4. Pečky 7 5 0 2 29:15 15
5. Polepy 7 4 0 3 24:19 12
6. Zeleneč 7 3 1 3 14:13 10
7. Říčany 7 3 0 4 16:16 9
8. FK Kolín B 7 3 0 4 19:23 9
9. Uhl. Janovice 7 3 0 4 16:20 9
10. Malešov 7 2 2 3 17:18 8
11. Český Brod 7 2 0 5 15:23 6
12. Ovčáry 7 2 0 5 16:34 6
13. Kouřim 7 1 0 6 19:32 3
14. Libodřice 7 0 0 7 4:46 0
Skupina D
7. kolo: Týnec n. S. – Podlesí 3:1, Votice – Milín 3:2, Sedl./Prčice – Mirošovice 3:0, Lety – Jankov 3:2, Benešov B – Nový Knín 0:2, Teplýšovice – Jílové 0:2, Dobříš – Petrovice 6:0.
1. Dobříš 7 7 0 0 29:1 21
2. Jankov 7 4 1 2 20:11 13
3. Benešov B 7 4 1 2 14:10 13
4. Nový Knín 7 4 1 2 18:18 13
5. Jílové 7 4 0 3 16:6 12
6. Týnec n. S 7 4 0 3 15:14 12
7. Votice 7 3 2 2 13:11 11
8. Milín 7 3 0 4 14:15 9
9. Sedlec/Prčice 7 3 0 4 12:14 9
10. Lety 7 3 0 4 10:30 9
11. Mirošovice 7 2 1 4 11:13 7
12. Teplýšovice 7 2 0 5 14:18 6
13. Petrovice 7 1 1 5 12:23 4
14. Podlesí 7 1 1 5 8:22 4

ŽÁCI – KRAJSKÝ PŘEBOR
9. kolo: Králův Dvůr – Tn. Rakovník 2:0 (starší), 1:4 (mladší), Mnichovohradištský SK – Pš. Mělník 2:0, 2:1, Lysá n. L. – AFK Kolín 3:2, 0:4, Kosmonosy – Vlašim 3:0, 2:1, Kutná Hora – Velký Borek 1:4, 3:0, Brandýs/Boleslav – Sp. Příbram 0:1, 2:1, Čelákovice – SK Kladno B 0:5, 1:1, Benešov – Sedlčany 2:2, 2:2. Dohrávka: Mnichovohradištský SK – Brandýs/ Boleslav 0:0, 0:4.
Starší
1. SK Kladno 9 8 1 0 30:2 25
2. Benešov 9 8 1 0 31:4 25
3. Sedlčany 9 7 1 1 38:13 22
4. Velký Borek 9 6 3 0 25:8 21
5. Sp. Příbram 9 6 2 1 38:7 20
6. Brandýs/Boles. 9 4 1 4 14:11 13
7. Kosmonosy 9 4 1 4 19:22 13
8. Kutná Hora 9 4 0 5 19:17 12
9. Lysá n. L. 9 4 0 5 12:21 12
10. Králův Dvůr 9 3 1 5 11:46 10
11. Pš. Mělník 9 3 0 6 16:20 9
12. Mn. Hradiště 9 2 1 6 7:20 7
13. Čelákovice 9 2 0 7 11:25 6
14. AFK Kolín 9 1 3 5 9:24 6
15. Vlašim 9 2 0 7 8:28 6
16. Tn. Rakovník 9 0 1 8 6:26 1
Mladší
1. Benešov 9 8 1 0 52:5 25
2. Sedlčany 9 7 2 0 48:9 23
3. Vlašim 9 7 0 2 24:8 21
4. Kosmonosy 9 6 1 2 21:10 19
5. Pš. Mělník 9 6 0 3 31:12 18
6. SK Kladno 9 5 2 2 16:10 17
7. AFK Kolín 9 5 1 3 23:11 16
8. Tn. Rakovník 9 5 1 3 20:12 16
9. Čelákovice 9 4 1 4 18:25 13
10. Brandýs/Boles. 9 3 0 6 15:19 9
11. Králův Dvůr 9 3 0 6 11:27 9
12. Sp. Příbram 9 2 1 6 12:16 7
13. Lysá n. L. 9 2 1 6 8:37 7
14. Kutná Hora 9 2 0 7 10:25 6
15. Mn. Hradiště 9 1 1 7 5:38 4
16. Velký Borek 9 0 0 9 1:51 0

ŽÁCI – I. A TŘÍDA
Skupina A
7. kolo: Mníšek p. B. – Kročehlavy 1:3 (starší), 1:4 (mladší), Sp. Kladno – Slaný 7:0, 2:0, Brandýsek – Nové Strašecí 0:4, 1:3, Odolena Voda – Beroun 2:6, 9:1, Dobříš – Kralupy 1:6, 9:0.
Starší
1. Sp. Kladno 7 7 0 0 41:5 21
2. SK Rakovník B 6 4 1 1 8:3 13
3. Beroun 5 4 0 1 20:9 12
4. Kročehlavy 6 4 0 2 17:10 12
5. Nové Strašecí 5 4 0 1 15:11 12
6. Kralupy 5 3 0 2 16:7 9
7. Mníšek p. B. 7 2 2 3 10:11 8
8. Dobříš 6 2 1 3 8:18 7
9. Odolena Voda 6 1 1 4 9:17 4
10. Slaný 6 1 0 5 10:20 3
11. Milín 5 0 1 4 7:29 1
12. Brandýsek 6 0 0 6 2:23 0
Mladší
1. Dobříš 6 5 1 0 34:5 16
2. Odolena Voda 6 5 1 0 28:3 16
3. Sp. Kladno 7 5 1 1 25:5 16
4. Kročehlavy 6 4 0 2 23:8 12
5. Slaný 6 3 1 2 23:6 10
6. Mníšek p. B. 7 3 1 3 15:15 10
7. Nové Strašecí 5 2 1 2 7:9 7
8. SK Rakovník B 6 2 0 4 14:19 6
9. Kralupy 5 1 1 3 12:13 4
10. Beroun 5 1 1 3 14:16 4
11. Brandýsek 6 0 0 6 5:51 0
12. Milín 5 0 0 5 2:52 0
Skupina B
7. kolo: Jestřabí Lhota – Benátky n. J. 0:4, 1:0, AFK Sokol Semice – FC Mělník 1:3, 0:6, AFK Pečky – Libiš 1:4, 0:6, Brandýs/ Boleslav B – Velim 4:3, 2:2, Český Brod – Nymburk B 4:2, 1:2, Sadská – Milovice 0:1, 1:3.
Starší
1. Brandýs/Bol. B 7 6 0 1 29:10 18
2. Velim 6 5 0 1 34:6 15
3. Benátky n. J. 7 4 1 2 21:6 13
4. Libiš 7 4 1 2 14:14 13
5. Milovice 6 3 1 2 5:10 10
6. Český Brod 6 2 2 2 13:9 8
7. Nymburk B 6 2 2 2 15:14 8
8. B. Poděbrady 6 2 2 2 12:15 8
9. Sadská 6 2 1 3 14:10 7
10. FC Mělník 6 2 1 3 8:14 7
11. AFK Pečky 7 1 3 3 6:21 6
12. Jestřabí Lhota 7 1 0 6 4:23 3
13. Semice 7 1 0 6 9:32 3
Mladší
1. Libiš 7 5 2 0 40:5 17
2. Brandýs/Bol. B 7 5 1 1 33:8 16
3. Nymburk B 6 5 1 0 25:3 16
4. Velim 6 4 2 0 26:8 14
5. FC Mělník 6 4 0 2 20:6 12
6. Milovice 6 3 1 2 17:10 10
7. B. Poděbrady 6 3 1 2 17:15 10
8. Český Brod 6 2 2 2 22:6 8
9. AFK Pečky 7 2 0 5 10:29 6
10. Benátky n. J. 7 1 2 4 8:24 5
11. Sadská 6 1 0 5 7:31 3
12. Jestřabí Lhota 7 1 0 6 2:35 3
13. Semice 7 0 0 7 3:50 0
Skupina C
7. kolo: Týnec n. S. – Votice 4:0, 4:1, Kunice – Sázava 4:0, 7:0, Kouřim – Sl. Jesenice 3:2, 1:0, Dobřejovice – FK Kolín B 5:0, 4:1, Benešov B – Čerčany 0:3, 1:1, Čáslav B – Říčany 0:3, 1:0.
Starší
1. Říčany 6 6 0 0 25:4 18
2. Kunice 6 5 0 1 32:5 15
3. Týnec n. S 7 5 0 2 20:9 15
Čerčany 6 5 0 1 20:9 15
5. Sedlec/Prčice 6 4 0 2 14:14 12
6. Benešov B 6 3 0 3 9:10 9
7. Sázava 7 3 0 4 12:16 9
8. Dobřejovice 7 3 0 4 14:22 9
9. Čáslav B 6 2 1 3 9:27 7
10. Jesenice 7 2 0 5 21:18 6
11. Kouřim 7 1 1 5 6:14 4
12. FK Kolín B 7 1 1 5 12:26 4
13. Votice 6 0 1 5 6:26 1
Mladší
1. Týnec n. S 7 6 1 0 31:3 19
2. Čáslav B 6 6 0 0 26:3 18
3. Votice 6 4 0 2 22:11 12
4. Dobřejovice 7 4 0 3 26:18 12
5. Čerčany 6 3 2 1 14:8 11
6. Kunice 6 3 1 2 17:6 10
7. FK Kolín B 7 3 0 4 15:13 9
8. Kouřim 7 2 2 3 12:16 8
9. Říčany 6 2 1 3 8:9 7
10. Sedlec/Prčice 6 2 0 4 12:32 6
11. Benešov B 6 1 2 3 7:14 5
12. Sázava 7 1 1 5 12:28 4
13. Jesenice 7 0 0 7 5:46 0

Autor: Vlastimil Dudáček

6.10.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Fanoučci Tolkienova fantastického světa se sešli v údolí říčky Rokytné poblíž Rozkoše na Jevišovicku.

Hobiti ze středních Čech si o sobě přečtou na internetu

Ilustrační foto

Neuvěřitelné! Policie na sněhu neřešila ani jednu nehodu

Poslední setkání přátel Kmocha přineslo i konec kapely Sendražanka

Kolín /FOTOGALERIE/ – Vzhledem k rozložení letošních vánočních svátků se sešli členové a příznivci Klubu přátel Františka Kmocha v domovském sále kolínské Zámecké třetí letošní neděli v tomto roce úplně naposledy.

Formanova zdravice po 50 letech a heroinoví Makedonci: nejlepší videa víkendu

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 16. až 17. prosince 2017.

Chcete v hospodě kouřit? Zapište se jako člen klubu

Kolínsko – Také hospodští a restauratéři na Kolínsku přišli na jednoduchý trik, jak svým hostům umožnit v provozovnách kouřit. Prostě nejdete do hospody, ale do klubu, jehož jste členem. Stačí se zapsat. „Teď nemůžu jít do hospody, aniž bych se zapsal,“ řekl se smíchem Tomáš Nouzák. „Ale vůbec mi to nevadí,“ dodal vzápětí.

Technické vychytávky nepomohou, když to špatně funguje mezi sedadlem a volantem

Střední Čechy – Ladovská zima. Touhle písní o kalamitních následcích mírného sněžení v hlavním městě pobavil Jaromír Nohavica republiku na úkor obyvatel metropole. V neděli vpodvečer se něco podobného přihodilo za Prahou: v části středních Čech. Navzdory tomu, že silničářské pluhy vidět bylo, sněžení tentokrát vyhrávalo nad motoristy: minimum centimetrů bílé nadílky – ale spousta problémů.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT