VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mladý fotbal, výsledky z víkendu 2. a 3. května

Střední Čechy/ O využití fotbalových trávníků ve středočeských městech a obcích se starali i mládežníci. Na programu totiž bylo kompletní kolo ligových a divizních soutěží dorostu a žáků, ale ve stejných kategoriích se hrálo o body i v krajských přeborech a I. A třídách.

5.5.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník/Pavel Slavíček

ČESKÁ LIGA DOROSTU
23. kolo:
Jablonec – Slavia Praha B 0:1 (starší), 2:4 (mladší), Liberec – Teplice B 1:0, 3:1, Hr. Králové B – Pardubice 2:1, 4:1, Meteor Praha – Plzeň B 2:1, 0:0, Bohemians B – Motorlet 1:1, 2:1, Č. Budějovice B – Sparta Praha B 1:1, 1:4, Most B – Nový Bydžov 3:3, 5:5, Kladno – Ml. Boleslav 0:1, 1:1.
Starší
1. Ml. Boleslav 23 19 2 2 70:17 59
2. Liberec 23 12 4 7 48:33 40
3. Meteor Praha 23 11 5 7 31:30 38
4. Slavia Praha B 21 11 3 7 43:30 36
5. Teplice B 23 11 2 10 36:30 35
6. Č. Budějovice 23 9 7 7 40:44 34
7. Pardubice 22 10 2 10 37:30 32
8. Most B 22 7 10 5 35:29 31
9. Sparta Praha B 23 8 7 8 36:35 31
10. Motorlet 23 8 6 9 33:35 30
11. Kladno 22 7 6 9 27:34 27
12. Hr. Králové B 22 7 6 9 29:40 27
13. Jablonec 23 7 4 12 23:33 25
14. Plzeň B 23 6 6 11 28:34 24
15. Bohemians B 23 4 5 14 21:41 17
16. Nový Bydžov 23 4 5 14 23:65 17
Mladší
1. Slavia Praha B 21 16 2 3 53:17 50
2. Liberec 23 13 6 4 49:27 45
3. Sparta Praha B 23 13 5 5 58:28 44
4. Jablonec 23 13 5 5 44:33 44
5. Ml. Boleslav 23 10 6 7 38:31 36
6. Kladno 22 10 5 7 43:31 35
7. Meteor Praha 23 8 6 9 31:27 30
8. Motorlet 23 9 3 11 39:43 30
9. Pardubice 22 9 3 10 32:39 30
10. Plzeň B 23 8 5 10 41:44 29
11. Bohemians B 23 8 5 10 30:38 29
12. Hr. Králové B 22 7 5 10 30:40 26
13. Most B 22 7 3 12 36:47 24
14. FK Teplice 23 6 5 12 34:45 23
15. Nový Bydžov 23 5 2 16 22:57 17
16. Č. Budějovice B 23 4 4 15 29:62 16
ČESKÁ DIVIZE DOROSTU
Skupina A
19. kolo:
ZČE Plzeň – Vikt. Žižkov 0:2 (starší), 0:0 (mladší), Prachatice – Klatovy 2:0, 1:2, Strakonice – Benešov 0:3, 1:3, Sez. Ústí – Motorlet B 0:2, 1:7, Příbram B – Rokycany 2:1, 4:0, Sp. Příbram – Vlašim 0:2, 3:1, Písek – Domažlice 5:2, 6:0.
Starší
1. Sez. Ústí 19 15 1 3 55:27 46
2. Motorlet B 19 10 5 4 35:21 35
3. Strakonice 19 10 3 6 24:22 33
4. Benešov 19 10 1 8 38:34 31
5. Příbram B 19 9 3 7 36:29 30
6. Prachatice 19 9 2 8 25:28 29
7. Vikt. Žižkov 19 8 3 8 38:22 27
8. Písek 19 8 3 8 33:33 27
9. Rokycany 19 7 3 9 40:45 24
10. Domažlice 19 7 3 9 33:44 24
11. Klatovy 19 6 5 8 35:41 23
12. Vlašim 19 6 4 9 23:31 22
13. Sp. Příbram 19 5 1 13 26:50 16
14. ZČE Plzeň 19 2 5 12 19:33 11
Mladší
1. Příbram B 19 16 2 1 57:10 50
2. Motorlet B 19 16 1 2 66:23 49
3. Vikt. Žižkov 19 14 3 2 51:10 45
4. Písek 19 11 3 5 37:20 36
5. Benešov 19 10 3 6 40:33 33
6. ZČE Plzeň 19 7 7 5 36:24 28
7. Sp. Příbram 19 8 0 11 32:37 24
8. Klatovy 19 7 3 9 22:30 24
9. Sez. Ústí 19 7 3 9 29:38 24
10. Rokycany 19 5 4 10 25:47 19
11. Prachatice 19 5 2 12 26:39 17
12. Strakonice 19 3 4 12 14:34 13
13. Domažlice 19 3 1 15 17:63 10
14. Vlašim 19 1 4 14 7:51 7
Skupina B
19. kolo:
Děčín – Česká Lípa 2:3, 0:2, Kladno B – Roudnice 2:2, 4:4, Ústí n. L. – Dukla Praha 0:1, 5:3, Junior Praha – Blšany 1:1, 4:0, Karlovy Vary – Meteor Praha B 1:3, 1:4, Varnsdorf – Sokolov 0:1, 0:4, Podolí – Libuš 2:0, 1:3.
Starší
1. Dukla Praha 19 17 0 2 65:16 51
2. Sokolov 18 14 1 3 61:15 43
3. Ústí n. L. 18 12 2 4 55:27 38
4. Kladno 19 9 4 6 31:31 31
5. Meteor Praha 18 9 2 7 30:21 29
6. Karlovy Vary 19 9 2 8 43:43 29
7. Junior Praha 19 7 6 6 29:39 27
8. Libuš 19 7 4 8 39:48 25
9. Varnsdorf 19 7 2 10 31:33 23
10. Česká Lípa 19 6 3 10 28:44 21
11. Podolí 19 6 0 13 24:50 18
12. Roudnice 19 3 6 10 24:33 15
13. Děčín 19 3 4 12 26:47 13
14. Blšany 18 3 2 13 24:63 11
Mladší
1. Sokolov 18 14 3 1 64:14 45
2. Dukla Praha 19 14 3 2 69:30 45
3. Libuš 19 14 1 4 64:23 43
4. Podolí 19 11 4 4 49:29 37
5. Česká Lípa 19 11 3 5 52:37 36
6. Roudnice 19 11 1 7 44:28 34
7. Meteor Praha 18 10 3 5 39:20 33
8. Ústí n. L. 18 8 4 6 44:22 28
9. Junior Praha 19 5 1 13 30:76 16
10. Kladno 19 4 3 12 29:51 15
11. Děčín 19 4 1 14 22:57 13
12. Karlovy Vary 19 3 3 13 33:72 12
13. Blšany 18 3 2 13 26:65 11
14. Varnsdorf 19 3 0 16 24:65 9
Skupina C
19. kolo:
Ml. Boleslav B – AFK Chrudim 4:0, 3:1,Pěnčín/Turnov – Rapid Liberec 1:2, 2:5, Choceň – Jablonec B 0:3, 0:4, Ol. Hr. Králové – Dvůr Králové 0:2, 5:1, Pardubice B – Náchod/Deštné 1:1, 3:3 Liberec B –´FK Kolín 1:1, 4:0, Nymburk – Čáslav 2:4, 1:3.
Starší
1. Ml. Boleslav B 19 15 2 2 59:12 47
2. AFK Chrudim 19 15 1 3 54:25 46
3. Jablonec B 19 10 3 6 46:32 33
4. Čáslav 19 10 2 7 43:36 32
5. Liberec B 19 8 5 6 38:27 29
6. Pěnčín/Turnov 19 8 3 8 35:34 27
7. FK Kolín 19 8 3 8 32:39 27
8. Dvůr Králové 19 8 2 9 25:29 26
9. Pardubice B 19 7 4 8 28:24 25
10. Ol. Hr. Králové 19 7 3 9 36:44 24
11. Rapid Liberec 19 6 2 11 19:39 20
12. Náchod/Deštné 19 4 6 9 31:48 18
13. Choceň 19 4 1 14 17:46 13
14. Nymburk 19 3 3 13 22:50 12
Mladší
1. Ml. Boleslav B 19 15 2 2 73:11 47
2. FK Kolín 19 14 3 2 48:25 45
3. Ol. Hr. Králové 19 14 1 4 58:13 43
4. AFK Chrudim 19 12 2 5 46:20 38
5. Liberec B 19 12 1 6 57:27 37
6. Jablonec B 19 11 4 4 49:22 37
7. Pardubice B 19 10 3 6 47:26 33
8. Čáslav 19 8 2 9 35:34 26
9. Náchod/Deštné 19 6 3 10 38:58 21
10. Dvůr Králo 19 7 0 12 37:57 21
11. Pěnčín/Turnov 19 6 2 11 33:63 20
12. Rapid Liberec 19 4 2 13 37:56 14
13. Nymburk 19 1 0 18 20:85 3
14. Choceň 19 0 1 18 7:88 1
ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ
23. kolo:
Pardubice – Slavie Praha 1:1 (starší), 1:1 (mladší), Teplice – Liberec 2:0, 3:1, Plzeň – Most 3:1, 0:3, Sparta Praha – Kladno 5:2, 2:1, Jablonec – Vejprnice 3:1, 6:0, Č. Budějovice – Příbram 1:1, 1:4, Hořovicko – Hr. Králové 1:9, 0:2, Ml. Boleslav – Bohemians 1905 0:0, 0:2.
Starší
1. Teplice 23 16 3 4 74:29 51
2. Bohemians 05 23 15 5 3 71:17 50
3. Slavia Praha 23 16 2 5 74:22 50
4. Sparta Praha 23 14 6 3 58:28 48
5. Plzeň 23 11 4 8 52:28 37
6. Hr. Králové 23 10 6 7 62:30 36
7. Příbram 23 11 3 9 52:31 36
8. Most 23 9 8 6 41:31 35
9. Č. Budějovice 23 9 5 9 61:34 32
10. Ml. Boleslav 23 8 7 8 56:40 31
11. Pardubice 23 7 8 8 65:35 29
12. Liberec 23 8 2 13 36:36 26
13. Jablonec 23 7 2 14 29:50 23
14. Kladno 23 6 3 14 38:58 21
15. Vejprnice 23 3 4 16 19:52 13
16. Hořovicko 23 0 0 23 7:274 0
Mladší
1. Sparta Praha 23 22 1 0 70:6 67
2. Příbram 23 19 1 3 95:16 58
3. Slavia Praha 23 15 6 2 65:19 51
4. Teplice 23 16 1 6 71:31 49
5. Hr. Králové 23 14 4 5 50:23 46
6. Jablonec 23 13 2 8 54:25 41
7. Kladno 23 13 1 9 54:45 40
8. Č. Budějovice 23 9 4 10 51:46 31
9. Most 23 10 1 12 34:41 31
10. Plzeň 23 9 2 12 41:38 29
11. Bohemians 05 23 7 2 14 23:47 23
12. Pardubice 23 6 3 14 29:42 21
13. Liberec 23 6 2 15 33:53 20
14. Ml. Boleslav 23 4 4 15 19:48 16
15. Hořovicko 23 4 0 19 21:66 12
16. Vejprnice 23 0 0 23 9:173 0
ČESKÁ DIVIZE ŽÁKŮ
Skupina A
19. kolo:
Tachov – Č. Budějovice B 1:0 (starší), 4:1 (mladší), Tábor – Příbram B 3:4, 3:0, Strakonice – Podolí 2:1, 0:3, J. Hradec – Doubravka 1:1, 5:0, Slavia Praha B – Bohemians B 6:0, 6:3, Klatovy – Motorlet 0:4, 2:3, Písek – Plzeň B 1:3, 4:0.
Starší
1. Motorlet 19 16 1 2 58:11 49
2. Slavia Praha B 19 15 3 1 73:9 48
3. Plzeň B 19 10 3 6 39:33 33
4. Tachov 19 8 5 6 29:38 29
5. Tábor 19 8 5 6 26:36 29
6. Podolí 19 9 1 9 38:33 28
7. Písek 19 7 5 7 24:31 26
8. Bohemians 05 B 19 8 1 10 39:38 25
9. Doubravka 19 6 4 9 25:34 22
10. Příbram B 19 6 4 9 34:48 22
11. Č. Budějovice B 19 5 6 8 18:22 21
12. J. Hradec 19 5 3 11 28:37 18
13. Strakonice 19 4 3 12 31:53 15
14. Klatovy 19 3 2 14 18:57 11
Mladší
1. Motorlet 19 16 2 1 85:10 50
2. Podolí 19 15 2 2 74:15 47
3. Slavia Praha B 19 13 4 2 62:20 43
4. Písek 19 12 1 6 43:27 37
5. Strakonice 19 8 6 5 40:23 30
6. Bohemians 05 B 19 9 3 7 46:35 30
7. Tachov 19 8 4 7 46:43 28
8. Klatovy 19 7 2 10 39:50 23
9. Tábor 19 5 5 9 30:33 20
10. Příbram B 19 5 4 10 30:50 19
11. Č. Budějovice B 19 5 3 11 19:41 18
12. Plzeň B 19 5 1 13 23:65 16
13. Doubravka 19 2 4 13 16:78 10
14. J. Hradec 19 2 1 16 14:77 7
Skupina B
19. kolo:
Bílina – Karlovy Vary 0:0, 3:5, Sparta Praha B – Ostrov 4:1, 13:0, Sokolov – Most B 5:0, 1:1, Vikt. Žižkov – Neratovice 4:0, 5:0, St. Boleslav – Meteor Praha 0:7, 0:6, Teplice B – Ústí n. L. 2:0, 0:4, Dukla Praha – Junior Praha 4:1, 2:0. Dohrávka: Ostrov – Neratovice 0:3, 1:2,
Starší
1. Sokolov 19 15 1 3 70:17 46
2. Sparta Praha B 19 14 0 5 55:16 42
3. Dukla Praha 19 13 1 5 56:16 40
4. Ústí n. L. 19 13 1 5 57:27 40
5. Meteor Praha 19 11 3 5 43:17 36
6. Vikt. Žižkov 19 11 2 6 62:15 35
7. Teplice B 19 11 2 6 42:21 35
8. Most B 19 7 4 8 39:38 25
9. Junior Praha 19 7 2 10 26:30 23
10. Neratovice 19 6 4 9 26:37 22
11. Karlovy Vary 19 5 2 12 20:56 17
12. St. Boleslav 19 4 2 13 22:64 14
13. Bílina 19 3 2 14 19:70 11
14. Ostrov 19 0 0 19 4:117 0
Mladší
1. Sparta Praha B 19 15 3 1 90:15 48
2. Ústí n.L. 19 15 2 2 61:11 47
3. Karlovy Vary 19 13 4 2 67:22 43
4. Meteor Praha 19 12 3 4 54:23 39
5. Sokolov 19 10 5 4 59:27 35
6. Dukla Praha 19 10 3 6 41:30 33
7. Vikt. Žižkov 19 9 1 9 43:26 28
8. Neratovice 19 8 3 8 38:47 27
9. Most B 19 6 4 9 28:45 22
10. Teplice B 19 6 3 10 34:43 21
11. Junior Praha 19 4 2 13 32:60 14
12. Bílina 19 3 4 12 19:71 13
13. St. Boleslav 19 2 1 16 11:61 7
14. Ostrov 19 0 2 17 6:102 2
Skupina C
19. kolo:
Hr. Králové B – Pardubice B 2:2, 6:1, Nový Bydžov – Liberec B 1:2, 3:2, Vysoké Mýto – Nymburk 2:1, 13:0, Čáslav – Svitavy 3:2, 0:1, Ml. Boleslav B – Náchod/Deštné 3:2, 1:0, AFK Chrudim – FK Kolín 9:0, 4:1, Rychnov n. K. – Ol. Hr. Králové 3:1, 0:1.
Starší
1. AFK Chrudim 19 14 2 3 75:20 44
2. Nový Bydžov 19 13 3 3 43:22 42
3. Ml. Boleslav B 19 11 3 5 40:28 36
4. Hr. Králové B 19 10 4 5 33:20 34
5. Vysoké Mýto 19 8 7 4 19:16 31
6. Čáslav 19 8 4 7 26:21 28
7. Nymburk 19 8 2 9 26:34 26
8. FK Kolín 19 7 4 8 34:42 25
9. Pardubice 19 7 3 9 32:25 24
10. Náchod/Deštné 19 8 0 11 28:37 24
11. Liberec B 19 7 1 11 31:56 22
12. Svitavy 19 6 3 10 27:37 21
13. Rychnov n. K. 19 5 1 13 20:47 16
14. Ol. Hr. Králové 19 2 1 16 17:46 7
Mladší
1. Náchod/Dešt. 19 16 2 1 67:10 50
2. AFK Chrudim 19 15 1 3 72:18 46
3. Novvý Bydžov 19 14 3 2 73:20 45
4. Vysoké Mýto 19 11 2 6 46:30 35
5. Ol. Hr. Králové 19 11 0 8 37:24 33
6. Svitavy 19 9 3 7 46:17 30
7. FK Kolín 19 9 2 8 43:36 29
8. Hr. Králové B 19 9 0 10 47:36 27
9. Čáslav 19 6 7 6 32:19 25
10. Ml. Boleslav B 19 7 3 9 33:30 24
11. Pardubice 19 6 1 12 39:51 19
12. Liberec B 19 3 3 13 29:48 12
13. Rychnov n. K. 19 2 3 14 29:71 9
14. Nymburk 19 0 0 19 4:187 0
DOROST – KRAJSKÝ PŘEBOR
23. kolo:
Kosmonosy – Rakovník 2:1 (starší), 3:0 (mladší), AFK Kolín – Jun. Kralupy 3:1, 2:0, Novo Kladno – Brandýs n. L. 5:2, 4:2, Čelákovice – Slaný 1:4, 4:1, FK Kolín B – Velim 3:0, 3:0, Dobříš – St. Boleslav 1:3, 2:5, Hořovicko – Beroun 5:1, 0:2, Neratovice – Kutná Hora 2:0, 3:1.
Starší
1. Hořovicko 22 15 3 4 63:26 48
2. Kosmonosy 22 15 2 5 54:26 47
3. Slaný 22 14 3 5 59:32 45
4. Neratovice 22 14 3 5 40:23 45
5. St. Boleslav 23 14 2 7 63:55 44
6. Kutná Hora 23 13 3 7 65:32 42
7. AFK Kolín 23 10 2 11 49:54 32
8. SK Rakovník 23 9 3 11 36:45 30
9. Dobříš 23 9 2 12 39:51 29
10. Čelákovice 23 8 4 11 42:48 28
11. Novo Kladn 22 8 3 11 38:51 27
12. Kralupy 23 7 5 11 54:57 26
13. FK Kolín B 23 7 3 13 40:57 24
14. Velim 23 7 2 14 37:51 23
15. Beroun 23 6 0 17 28:75 18
16. Brandýs n. L. 22 5 0 17 27:51 15
Mladší
1. Kutná Hora 23 18 1 4 78:27 55
2. SK Rakovník 23 17 4 2 57:23 55
3. Neratovice 22 15 5 2 76:20 50
4. St. Boleslav 23 12 2 9 71:59 38
5. Hořovicko 22 11 3 8 71:50 36
6. Beroun 23 10 6 7 39:49 36
7. Dobříš 23 10 3 10 44:41 33
8. Čelákovice 23 9 5 9 35:37 32
9. Slaný 22 9 4 9 54:44 31
10. Brandýs n. L 22 8 5 9 49:50 29
11. Kosmonosy 22 8 5 9 30:32 29
12. Novo Kladno 22 7 5 10 44:49 26
13. Velim 23 6 5 12 54:60 23
14. FK Kolín B 23 5 1 17 39:65 16
15. Kralupy 23 3 4 16 15:66 13
16. AFK Kolín 23 3 2 18 18:102 11
DOROST – I. A TŘÍDA
Skupina A
19. kolo:
Pš. Mělník – Jun. Kralupy 3:0, Sp. Kladno – Kročehlavy 0:7, Velvary – Králův Dvůr 3:2, Tn. Rakovník – Nové Strašecí 1:1, Brandýsek – Obříství 0:1, Loděnice – Libiš 4:1, Komárov – Zdice odloženo.
1. Kročehlavy 19 15 3 1 91:19 48
2. Pš. Mělník 19 14 1 4 62:17 43
3. Loděnice 18 12 3 3 53:25 39
4. Tn. Rakovník 19 12 2 5 48:24 38
5. Komárov 18 10 2 6 51:49 32
6. Zdice 18 8 3 7 48:33 27
7. Králův Dvůr 19 7 4 8 49:48 25
8. Velvary 19 8 1 10 40:52 25
9. N. Strašecé 19 6 6 7 37:38 24
10. Libiš 19 6 2 11 24:43 20
11. Brandýsek 19 5 3 11 27:58 18
12. Obříství 19 4 3 12 20:53 15
13. Kralupy 18 2 3 13 23:60 9
14. Sp. Kladno 19 1 6 12 13:67 9
Skupina B
19. kolo:
Byšice – Jirny 1:1, Mn. Hradiště – Všechlapy 4:0, Zeleneč – Velký Borek 3:1, Dol. Bousov – Čejetice 1:4, Semice – Pěčice 3:3, Krnsko – Akuma Ml. Boleslav 4:0, Luštěnice – Kostelní Hlavno 1:1.
1. Jirny 19 13 4 2 53:21 43
2. Čejetice 19 13 2 4 47:24 41
3. Pěčice 19 11 4 4 38:16 37
4. Mn. Hradiště 19 9 3 7 55:32 30
5. Zeleneč 19 8 6 5 55:36 30
6. Luštěnice 19 8 6 5 43:27 30
7. Velký Borek 19 9 3 7 31:30 30
8. Všechlapy 19 7 4 8 40:44 25
9. Semice 19 7 3 9 41:47 24
10. Dol. Bousov 19 7 3 9 30:38 24
11. Byšice 19 5 6 8 25:32 21
12. Krnsko 19 7 0 12 32:44 21
13. Akuma MB 19 3 2 14 18:69 11
14. Kost. Hlavno 19 2 2 15 17:65 8
Skupina C
19. kolo:
Libodřice – Mirošovice 2:1, Kunice – Boh. Poděbrady 2:2, Kouřim – Ovčáry 1:3, Veltruby – Sn. Poděbrady 0:7, Dol. Kralovice – Říčany 4:4, Kluky – AFK Pečky 3:0, Paběnice – Český Brod 2:1. Dohrávka: Paběnice – Kunice 2:3.
1. B. Poděbrady 17 14 1 2 97:19 43
2. Český Brod 19 14 1 4 71:23 43
3. Kluky 18 13 3 2 61:17 42
4. Kunice 19 11 2 6 42:35 35
5. AFK Pečky 18 10 0 8 64:34 30
6. Doíl. Kralovice 19 9 3 7 58:41 30
7. Sn. Poděbrady 19 8 4 7 42:38 28
8. Říčany 19 7 3 9 50:51 24
9. Libodřice 19 7 3 9 42:52 24
10. Ovčáry 19 7 0 12 57:62 21
11. Paběnice 19 6 1 12 47:61 19
12. Kouřim 18 6 1 11 33:65 19
13. Mirošovice 18 4 5 9 27:45 17
14. Veltruby 19 0 1 18 9:157 1
Skupina D
19. kolo:
Sedlec/Prčice – Milín 0:0, Sedlčany – Teplýšovice 4:2, Benešov – Týnec n. S. 1:1, Všenory – Všeradice 0:3, Votice – Nový Knín 5:2, Petrovice – Jílové 3:2, Průhonice – Lety 1:8.
1. Sedlčany 19 14 3 2 64:17 45
2. Votice 19 12 4 3 65:25 40
3. Jílové 18 12 3 3 60:25 39
4. Lety 19 11 2 6 63:33 35
5. Petrovice 19 11 1 7 44:30 34
6. Týnec n. S 19 9 2 8 34:40 29
7. Nový Knín 19 9 0 10 52:49 27
8. Sedlec/Prčice 19 7 4 8 36:32 25
9. Všeradice 19 7 4 8 41:40 25
10. Benešov 19 7 3 9 33:51 24
11. Teplýšovice 18 6 1 11 34:48 19
12. Milín 19 6 1 12 30:45 19
13. Všenory 19 5 3 11 23:63 18
14. Průhonice 19 0 1 18 14:95 1
ŽÁCI – KRAJSKÝ PŘEBOR
23. kolo:
Kosmonosy – Sedlčany 6:1 (starší), 3:1 (mladší), SK Rakovník – Sp. Příbram 2:0, 5:1, Beroun – Vlašim 2:0, 1:2, Jílové – Tn. Rakovník 1:1, 9:0, Kutná Hora – Pš. Mělník 1:3, 0:2, Dobříš – Mn. Hradiště 1:5, 5:1, Benešov – SK Kladno B 0:1, 2:1, Lysá n. L. – Čelákovice 2:0, 0:2. Dohrávky: Mn. Hradiště – Pš. Mělník 1:3, 1:1.
Starší
1. SK Rakovník 23 19 4 0 91:12 61
2. Beroun 22 18 3 1 79:20 57
3. SK Kladno 23 15 4 4 81:28 49
4. Sedlčany 23 15 3 5 85:40 48
5. Vlašim 23 13 7 3 59:23 46
6. Mn. Hradiště 23 11 4 8 38:33 37
7. Jílové 23 9 8 6 56:35 35
8. Čelákovice 23 8 6 9 36:44 30
9. Lysá n. L. 23 10 0 13 42:67 30
10. Pš. Mělník 23 7 4 12 37:56 25
11. Benešov 23 7 3 13 47:46 24
12. Tn. Rakovník 23 7 2 14 29:47 23
13. Sp. Příbram 23 5 6 12 20:46 21
14. Kosmonosy 22 6 2 14 21:50 20
15. Kutná Hora 23 3 3 17 20:59 12
16. Dobříš 23 0 1 22 20:155 1
Mladší
1. SK Kladno 23 18 4 1 90:18 58
2. Čelákovice 23 18 2 3 83:23 56
3. Benešov 23 18 1 4 82:20 55
4. Vlašim 23 17 2 4 88:14 53
5. SK Rakovní 23 15 2 6 65:19 47
6. Pš. Mělník 23 12 3 8 44:35 39
7. Beroun 22 11 2 9 56:36 35
8. Dobříš 23 9 3 11 53:59 30
9. Jílové 23 7 7 9 47:79 28
10. Lysá n. L. 23 8 0 15 63:68 24
11. Sedlčany 23 7 2 14 35:68 23
12. Kosmonosy 22 6 3 13 32:72 21
13. Mn. Hradiště 23 5 3 15 27:74 18
14. Sp. Příbram 23 5 2 16 25:63 17
15. Kutná Hora 23 4 1 18 16:100 13
16. Tn. Rakovník 23 1 7 15 6:64 10
ŽÁCI – I. A TŘÍDA
Skupina A
19. kolo:
Slaný – SK Rakovník B 3:4 (starší), 4:3 (mladší), Sp. Kladno – Kročehlavy 0:2, 4:1, Rožmitál – Mníšek p. B. 2:6, 1:5, Beroun B – Brandýsek 2:3, 2:2, Jun. Kralupy – Nové Strašecí 1:1, 1:3, Hořovicko B – Velvary 4:1, 6:0.
Starší
1. Kročehlavy 18 14 2 2 50:13 44
2. Nové Strašecí 18 11 5 2 37:16 38
3. Brandýsek 18 12 1 5 63:26 37
4. Králův Dvůr 17 12 1 4 40:15 37
5. Slaný 18 10 2 6 58:42 32
6. Sp. Kladno 17 8 4 5 55:23 28
7. SK Rakovník 18 8 2 8 33:43 26
8. Kralupy 17 7 3 7 44:31 24
9. Velvary 18 6 2 10 42:66 20
10. Beroun B 17 6 1 10 22:51 19
11. Mníšek p. B. 18 5 1 12 34:44 16
12. Hořovicko B 17 2 0 15 24:79 6
13. Rožmitál 17 1 0 16 32:85 3
Mladší
1. Nové Strašecí 18 15 2 1 85:16 47
2. Slaný 18 13 4 1 74:18 43
3. Kročehlavy 18 10 6 2 72:24 36
4. Sp. Kladno 17 11 3 3 71:35 36
5. Králův Dvůr 17 10 3 4 57:28 33
6. SK Rakovník 18 9 1 8 59:58 28
7. Hořovicko B 17 7 1 9 59:49 22
8. Mníšek p. B. 18 7 1 10 46:65 22
9. Kralupy 17 6 2 9 33:38 20
10. Rožmitál 17 6 1 10 50:61 19
11. Velvary 18 3 3 12 34:94 12
12. Brandýsek 18 2 2 14 19:65 8
13. Beroun B 17 0 1 16 11:119 1
Skupina B
19. kolo:
Velim – Odolena Voda 3:1, 1:2, Sadská – Nymburk B 3:0, 4:1, AFK Pečky – Brandýs n. L. 0:10, 1:5, Libiš – Velký Borek 2:1, 2:3, Semice – Pěčice 0:7, 2:1, Tuchoraz – FC Mělník 0:0, 1:0, Boh. Poděbrady – Benátky n. J. odloženo. Dohrávky: Odolena Voda – Brandýs n. L. 1:4, 1:1.
Starší
1. Brandýs n. L. 18 16 1 1 86:7 49
2. V. Borek 19 14 2 3 61:12 44
3. Pěčice 19 14 2 3 60:14 44
4. FC Mělník 19 8 8 3 35:28 32
5. Nymburk B 19 9 1 9 39:34 28
6. Sadská 19 8 3 8 38:50 27
7. AFK Pečky 19 7 4 8 42:50 25
8. Odolena Voda 19 6 3 10 28:49 21
9. Benátky n. J. 18 6 2 10 30:53 20
10. Boh. Poděbrady 18 6 1 11 25:54 19
11. Semice 19 5 3 11 25:40 18
12. Libiš 18 4 4 10 24:43 16
13. Velim 19 4 3 12 20:39 15
14. Tuchoraz 19 4 3 12 18:58 15
Mladší
1. Pěčice 19 17 0 2 103:15 51
2. Velim 19 14 2 3 59:33 44
3. Velký Borek 19 11 2 6 84:40 35
4. Libiš 19 11 2 6 60:25 35
5. Brandýs n. L. 19 11 2 6 42:29 35
6. Odolena Voda 19 8 5 6 40:34 29
7. Sadská 19 9 1 9 38:62 28
8. Tuchoraz 19 6 6 7 42:53 24
9. AFK Pečky 19 8 0 11 37:53 24
10. Semice 19 7 2 10 48:51 23
11. Benátky n. J. 18 7 1 10 37:79 22
12. FC Mělník 19 4 4 11 28:53 16
13. Nymburk B 19 3 1 15 34:80 10
14. B. Poděbrady 18 1 2 15 23:68 5
Skupina C
19. kolo:
Sedlec/Prčice-Votice 4:1, 1:4, AFK Kolín – Benešov B 0:2, 6:1, FK Kolín B – Týnec n. S. 1:7, 0:3, Malešov – Čáslav B 3:1, 2:4, Uhl. Janovice – Říčany 0:1, 0:5, Sázava – Kouřim 5:0, 8:0, Čerčany – Dobřejovice 2:2, 6:1. Dohrávky: Kouřim – Sedlec/Prčice 0:0, 0:2, Dobřejovice – Kouřim 1:1, 1:1.
Starší
1. Týnec n. S 18 16 2 0 103:19 50
2. Benešov B 18 15 2 1 79:18 47
3. AFK Kolín 19 13 0 6 54:17 39
4. Sázava 19 10 2 7 61:50 32
5. Sedlec/Prčice 19 8 3 8 54:48 27
6. FK Kolín B 19 8 2 9 43:52 26
7. Říčany 18 7 4 7 27:29 25
8. Čerčany 19 7 3 9 51:57 24
9. Čáslav B 18 7 3 8 38:52 24
10. Dobřejovice 19 4 6 9 47:58 18
11. Kouřim 14 3 7 4 21:27 16
12. Votice 18 4 1 13 25:62 13
13. Malešov 19 3 4 12 26:69 13
14. Uhl. Janovice 19 3 1 15 18:89 10
Mladší
1. AFK Kolín 19 15 1 3 77:19 46
2. Čáslav B 18 13 3 2 47:21 42
3. Říčany 18 13 2 3 64:16 41
4. Benešov B 18 13 2 3 63:26 41
5. Čerčany 19 9 4 6 74:46 31
6. Sázava 19 9 3 7 66:47 30
7. Týnec n. S 18 9 2 7 50:31 29
8. Uhl. Janovice 19 8 1 10 42:56 25
9. Sedlec/Prčice 19 7 2 10 52:60 23
10. Votice 18 7 2 9 26:41 23
11. FK Kolín B 19 5 2 12 38:64 17
12. Kouřim 14 3 2 9 15:50 11
13. Dobřejovic 19 2 2 15 24:74 8
14. Malešov 19 1 0 18 19:106 3

Autor: Vlastimil Dudáček

5.5.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Technické vychytávky nepomohou, když to špatně funguje mezi sedadlem a volantem

Vánoční běh přilákal mnoho běžců.
59

Vánoční běh přilákal mnoho běžců

Třetí svíci na náměstí zapálili Tomáš Růžička a Ján Halama

Kolín /FOTOGALERIE/ – Celý týden nespadla v Kolíně ani vločka sněhu, ale přesně po sedmi dnech, opět v neděli, zasypala lehká sněhová nadílka připravený program k zapálení třetí adventní svíce na věnci pod vánočním stromem na kolínském Karlově náměstí.

OBRAZEM: V Kostelci zpíval chrámový sbor

Kostelec n. Č. l. - V neděli večer se v kostele sv. Jana Křtitele v Kostelci nad Černými lesy konal předvánoční koncert pěveckého chrámového sboru Chorus Angelicus. 

FOTOGALERIE: Právě jsme se narodili

Kolínsko - Díky vstřícnosti kolínské porodnice Vám na našich stránkách přinášíme fotografie nejmladších obyvatel Kolínska. Každý týden zajíždíme do kolínské nemocnice a fotíme nově narozená miminka.

Komu byste udělili Cenu města Kolína za tento rok?

Kolín – Opět se blíží uzávěrka návrhů na udělení Ceny města Kolína. Cena města se uděluje jako ocenění mimořádných počinů ve všech oblastech společenského života města, které významně přispěly k jeho rozvoji a šíření jeho dobrého jména, jakož i k ocenění mimořádných projevů odvahy při záchraně lidských životů. 

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT