FK Kolín U15 - Jablonec nad Nisou 2:2

„Chtěli jsme tento zápas vyhrát a svého soupeře přeskočit v tabulce, což se nám ale nepodařilo," uvedl vedoucí mužstva Luděk Špaček.

„První poločas přinesl vyrovnané utkání s pramálo šancemi na obou stranách. Do druhého poločasu jsme vstoupili vlažně, čehož soupeř dokázal využít a dostal se do dvoubrankového náskoku. Kluci však zapnuli a do konce zápasu brankami Stánoka a Kopáčka vyrovnali na konečných 2:2. Chtěl bych kluky pochválit, že za nepříznivého stavu měli vůli vyhrát a připsat si tři body do tabulky, což se nakonec nepodařilo, ale i s bodem jsme spokojeni," dodal Špaček.

Branky: Stánok, Kopáček. Poločas: 0:0. Sestava: Nečas –  Jirsa, Vondráček, Procházka, Hartig – Hranca (Píša), Jirků (Šindelář), Vejr, Kopáček –  Stánok, Souček (Franc).

FK Kolín U14 - Jablonec nad Nisou 1:9

Podstatně hůř dopadli jejich mladší kolegové. „Čtrnáctka prohrála s Jabloncem nad Nisou 1:9.
„V tomto utkání nás hráči soupeře jednoznačně přehráli brejkovými situacemi, kdy po rychlém úniku chodili sami ve dvojici na našeho gólmana. Takto jsme obdrželi šest branek. Další branku jsme dostali z trestného kopu, kterému předcházel faul opět na samostatně unikajícího hráče soupeře. V průběhu druhého poločasu jsem provedl několik změn a na naší hře to bylo znát," uvedl trenér Radek Pařez.

„V tomto utkání se nedařilo především obráncům a hlavně nejslabší výkon pod mým vedením předvedl Standa Rosendorf. Toto se stává i ligovým fotbalistům a já pevně věřím, že Standa na toto utkání rychle zapomene a bude odvádět výkony, na které určitě má. Z dosavadních soupeřů, se kterými jsme hráli, se mi Jablonec jevil jako jeden z nejlepších týmů, který má ve svém středu několik vysokých, fyzicky urostlých a technicky výborně vybavených hráčů a navíc ještě velmi rychlých," dodal Pařez.

Sestava: Černý (60. Křížek) – Bukač, Rosendorf (37. M. Novák), Salva, Havlíček (45. Klička) – Mužík (62. Sýkora), Nekolný, O. Novák, Exner (40. Korbelář) – Hobík, Havrda (50. Matějka). Poločas: 0:7.